PDA

View Full Version : БГ хип-хоп/реге/рага



hiphopka
08-28-2007, 13:52
Има ли според вас български хип-хоп,реге или рага?Защото според мен има,но понеже ного малко хора се интересуват от тази музика тя не е толкова популярна и обществото е заблудено,че няма... :smt011 :smt013 Много ме е яд също на хора,които се водят че правят хип-хоп,а всъщност пеят чалга!!!Да,говоря за Устата и другите там...

MostHated
08-28-2007, 13:56
yea! ima6 pravo ama BG hip hop si e suck.... predpo4itam USA...

peace

hiphopka
08-28-2007, 14:13
Напротив!Напоследък аз примерно дето слушам хип-охп от 6ти клас,че и от повече време осъзнах,че има бг парчета,които са ненормално добри! :smt007 RaggaOne,Sensei,DRS,dj Darkstep,Zafiroff и още много са невероятни!Супер хип-хоп и реге,особено правят!Точно в това е проблема,че обществото е заблудено,че НЯМА хип-хоп,щото се продават само тъпи парчета!А истината е че истинся хип-хоп не го дават често по телевизията!

\/ peace!

OpAsEn`RaPaR`666
08-28-2007, 15:06
ооооо аз слушам само рап и хипхоп
еминем 50цент снууп дог

ама реге не слушам то туи от на баба ми времето хахаххахах :lol: :lol: :lol: :lol:

OpAsEn`RaPaR`666
08-28-2007, 15:07
апак от българският рап ме кефят само мишо шамара,конса,дребен джи и малко спенс

mid_get
08-28-2007, 15:09
ооооо аз слушам само рап и хипхоп
еминем 50цент снууп дог

ама реге не слушам то туи от на баба ми времето хахаххахах :lol: :lol: :lol: :lol:
Човече, темата е за хип-хоп, реге и рага музиката в България :x

mid_get
08-28-2007, 15:10
апак от българският рап ме кефят само мишо шамара,конса,дребен джи и малко спенс
А, явно след някой и друг прочит си стоплил за какво иде реч :lol:

StayClose
08-28-2007, 15:53
Що за глупав въпрос?!Естествено,ако питаш съседката и още някои,който "разбират" от музика,такова нещо няма...еЕ ми как 50cent и другите маймуни са 1000-пъти по известни,защо да слушам нещо българско,та то неструва...

Но макар и да не им харесва на някои хора Бг рап/хип-хоп има,така че мисля,че темата е безмислена.Даже в момента си зарибявам ;)

miminia
08-28-2007, 16:55
Слушам бг хип хоп и да и кво не е толкова известен, но го има и се правят хубави песни!Дори и старите си струват..... :roll:

08-28-2007, 18:43
ooooooo BG Rap si e N1 ...az po4ti samo takafa muzika slu6am i adski mn me kefi...Bg Rap RuLzZz.... :smt007

StayClose
08-28-2007, 19:32
брех колко фенове,какво слушате?

Jamalska
09-03-2007, 07:16
брех колко фенове,какво слушате?
:wink: :lol:

XaMcTePKa
09-03-2007, 07:30
апак от българският рап ме кефят само мишо шамара,конса,дребен джи и малко спенс

ОМГ ти луд ли си бе ...Шамара ...КонФа ...нямам думи за музиката която си избрал но към Дребния голяма доза респект :) той е пичага освен ако не те намрази ...по темата за БГ хип-хопа...да има и продължава да се развива

Maryka
09-03-2007, 20:19
А бе има си ги хората..почнали са да се осъзнават кво да праят,обаче мисля ,че няма нужда се комерсиализира толкоз много...че след като стане комерс секи под път и над път ги "слуша".Е тва супер много ме дразни и нерви ,но ко да се прай,не мойш го промениш.
Иначе тея в Бг дето се опитват да праят хип-хопче и реге...само DRS ,Root Souljah,Kozza Mostra(които не са баш реге),Fars,Second Hand Кrue...е само тея признавам...другите като Yoko,Wosh не струват особено .

:smt109

wan`a`doo...
09-06-2007, 11:03
То цялата ни хоп троп култура не е кой знае кво... а кво остава за реге?! Тва че има някакви ентусиасти не значи, че има... Имам предвид "едно цвете пролет не прави", май тъй беше...
Графитите, брейкето, песньовки... а, чакай малко, а кво стана с някви диск жоки работи... е, да, едно е да имаш 50точки за някви монтани, друго е да имаш 5000 за техники...
@hiphopfenka... обществото било заблудено, че няма. Не може хора с различно възпитание, живот, култура да се интересуват точно от това, което и ти. Или искаш всички цигани изведнъж да прослушат хип-хоп и Планета да фалира ха-ха?! Ами ако спрем да бъдем толкова заблудени какво ще стане?! Ще почне да те е яд още повече на хора, които се водят, че пеят хип-хоп, а всъщност пеят чалга, защото и те ще станат още повече и всичко ще се комерсиализира и тогава кво?! Ще си повтаряш само "фейк фейк фейк" пхаха. И защо си мислиш, че някой, който си има хиляди други интереси и проблеми му трябва да знае, че има реге в България?!
Пфффф, и кво ще рече "другите като Yoko,Wosh не струват особено"... аз отдавна не съм си подновявала бг музиката, но искаш да ми кажеш, че слагаш под един знаменател Yoko, Wosh, Darkstep и компания, 187, Deadly mindz, Sensei, The Crew и т.н., и същевременно коментираш кой се бил осъзнал... аре ся седни ми обясни Амнистий, Смотаняци, Ендовци, Нокаути, плюсове, че да ме заковеш в земята и да се уверя колко тру си... :::
абе нещо ме домързя пък и честно казано ми е все едно :smt006

CrazyWitch
10-07-2007, 12:59
Да имаа :)
Както вече се каза : Ragga One, Darkstep, Sensei и още много други добри изпълнители.

Mimka_sweet
10-07-2007, 13:45
Уош и Йоко рлз бе ! Как ще не струват 8-[