PDA

View Full Version : Постъпка на един малоумник



nai golemiq malumnik
08-28-2007, 14:20
Hora zna4i 6te po4na ot tyk.
Bqhme se sabrali s edin priqtel v nas i az kato si piinah i my se pohvalih 4e sam se bil natiskal s nqkva ta(koeto ne e vqrno)toi pak kazal na negovata priqtelka,a tq e mn dobra priqtelka s moito gaje.i za da ne razbere tq ot nqkoi dryg az re6ih da i kaja i se prestryvah 4e tova e istina.dobre oba4ee rabotata se razplete i sega kato kazah na gajeto za kakvo vsa6tnost stava vapros i tq mai re6i da me reje a az mnogo e obi4am.i nai lo6oto e 4e v momenta sme na 300km rastoqnie i nemoje da se vidim a tq ne mi vdiga telefona.

Ta neznam dali 6te mojete da mi pomognete za6toto az sam takav malumnik ama kakto i da e ako nqkoi ima ideq kakvo da pravq i kak da postapq molq da e spodele. :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

drfatt
08-28-2007, 14:26
За напред внимавай пред кого какво говориш. Пусни слух, че всъщност не си се натискал с никоя, а че си бил много пиян, напълни с гръмотевици главата на къртицата, която те е прецакала, а пред приятелката си потдържай темата "Не знам за какво говориш. С какви глупости ме занимаваш? Мислиш ли, че съм такъв малоумник да ти изневерявам? Никакво доверие ли ми нямаш?" и т.н. и т.н. Опитай се да изглеждаш и звучиш достатъчно шокиран. А занапред запомни от дедо си - като кръшкаш, кръшкаш, но не се хвалиш. Всеки авер, на който споделяш е потенциален тъпкач. Бъди параноичен! 8)

08-28-2007, 14:30
"problema" ide ot tam 4e az ne sam kra6kal a kazah na vsi4ki 4e sam kra6kal i sega moita razbra 4e ne sam kra6kal i aideee........

Korni_ReSeRvE
08-28-2007, 14:32
mdaa vnimavai kakvo kazva6.i dori da si siguren 4e toq na koito si kazal i duma nqma da obeli i duma...nali znae4 4e"i stenite imat u6i"

MostHated
08-28-2007, 15:02
няма тайна която да се пази от 2 души! винаги се споделя!

CuRly_Doll
08-28-2007, 15:22
emi nz kak iska6 da ti prosti:
1.q kara6 da si misli,4e si bil s dryga i saotvetno q naranqva6
i 2. posle i kazva6 istinata i se okazva,4e si q lagal......
ne stava li malko naglo dva pati da q narani6 i tq posle pak da sko4i v pregradkite ti?

Malko_D
08-28-2007, 15:40
Che vie Mometat ste idioti i maloumnici vqrno e , no ne misleh che ima i tolkova typi :smt005 Kak mojesh pri polojenie che imash priqtelka da go kajesh tva to golqma hvalba nqma shto :smt021 Az lichno Nqma kyv savet da ti dam osven i kaji istinata nai dobre i che si pros kat gyba i i celuvai krakata dokato ti prosti :smt082

bqsna_teenagerka
08-28-2007, 15:45
ами прав си малоумник си!

StayClose
08-28-2007, 16:02
"Каквото посееш,това ще пожънеш."

AFT
08-28-2007, 16:05
Che vie Mometat ste idioti i maloumnici vqrno e , no ne misleh che ima i tolkova typi :smt005 Kak mojesh pri polojenie che imash priqtelka da go kajesh tva to golqma hvalba nqma shto :smt021 Az lichno Nqma kyv savet da ti dam osven i kaji istinata nai dobre i che si pros kat gyba i i celuvai krakata dokato ti prosti :smt082

Мхм. \:D/

koalka
08-28-2007, 17:48
Извини й се, кажи, че си пийнал и не си знаел какво говориш(което не е оправдание), но е истина и се надявай да ти прости.

08-28-2007, 18:07
ами прав си малоумник си!
Човекът е писал тук, за да му се помогне, а не да го критикувате. Той сам се е усетил, че не е постъпил правилно, но защо трябва да му го натяквате? Щом пише тук значи иска съвет, напълно е излишно да повтаряш собствените му думи.
:arrow: А по темата: не е нужно да й падаш в краката, за да ти прости. Просто й кажи цялата истина, без увъртания и още лъжи. Кажи й, че просто си се похвалил и т.н., но в никакъв случай не я лъжи повече. И занапред внимавай пред кого и най-вече какво говориш!! Особено с тия хвалби. Хайде и УСПЕХ!

AiKaTa
08-28-2007, 18:12
неискам да звуча грубо ама добре си си избрал ника...
виж не се тормози,ако тя наистина те обича няма да те остави заради това,а ако го направи явно връзката е била безсмислена...