PDA

View Full Version : Имам проблем.



Димо
08-28-2007, 15:07
Имам проблем и той е следният.По кожата на пениса имам папки бели и малки освен по главичката какво е това ? Трябва ли да хода на лекар? Помогнете плс.

quench
08-28-2007, 15:09
топни го в буркан с туршия и ще се оправи

или иди на врачка да му бае

нека лекарите си бъркат в носа през тва време, да са станали екстрасенеси, ако са искали разни моменца да си преглеждат пишките при тях

аз имам подобен въпрос:

отсякох си пръста с блатията, да ходя ли на лекар или той сам ще си зарастне?

благодаря за отговорите 8)

08-28-2007, 15:10
топни го в буркан с туршия и ще се оправи

или иди на врачка да му бае

нека лекарите си бъркат в носа през тва време, да са станали екстрасенеси, ако са искали разни моменца да си преглеждат пишките при тях

аз имам подобен въпрос:

отсякох си пръста с блатията, да ходя ли на лекар или той сам ще си зарастне?

благодаря за отговорите 8)
Няма нужда , той само ще поникне.

aragornslove
08-28-2007, 15:11
топни го в буркан с туршия и ще се оправи

или иди на врачка да му бае

нека лекарите си бъркат в носа през тва време, да са станали екстрасенеси, ако са искали разни моменца да си преглеждат пишките при тях

аз имам подобен въпрос:

отсякох си пръста с блатията, да ходя ли на лекар или той сам ще си зарастне?

благодаря за отговорите 8)
ХАХАХАХХАХАХа :-({|= :smt005

didsy
08-28-2007, 16:08
:-({|= otnovo za koi li pat...KATO IMASH PROBLEM IDI NA LEKAR :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt006 :smt019

swords1010
08-28-2007, 16:12
:-({|= otnovo za koi li pat...KATO IMASH PROBLEM IDI NA LEKAR :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt006 :smt019
[-X

… имам малки пъпчици по пениса
Тези малки бели неща по ръбчето на прехода между главичката и тялото на пениса са така наречените атероми. Те са вид кожна мазнини във формата на малки белезникави израстъчета, които понякога могат да се появят върху лицето или на други места по кожата. Ако не станат по-големи от главата на топлийка или не променят формата и цвета си, те са напълно безопасни. Важно: не се опитвай да ги стискаш или откъсваш, защото това ще доведе до болезнени възпаления. Основното правило е: прегледът при лекар е абсолютно задължителен, ако образуванията по твоята кожа болят, щипят или отделят течности.

http://www.teenproblem.net/s/1287.html

rihannka
08-29-2007, 08:50
mi da spred men idi na lekar..shtoto tui e acki gadno :smt018