PDA

View Full Version : samo za emota!



indecent
08-28-2007, 17:37
ami az mn haresvam emo stylinga i vi molq da mi kajete i pokajete snimki na drehi i akseseoari koito nosite i polzvate i kakvi drehi to4no nosqt emotata!(az sym momi4e ) [-o<

Communist
08-28-2007, 17:39
Емотата (имотата) трябва да бъдат превъзпитани в правилния социалистически дух. :x

Guderian 88!
08-28-2007, 17:43
Емотата (имотата) трябва да бъдат превъзпитани в правилния социалистически дух. :x Пусни си commie_88!

meaningless
08-28-2007, 17:49
Пускаш бретончето над очите, обличаш се възможно най-грозно. Слагаш едни гуменки, драскаш некви личица върху тях. Режеш 2-3 пъти кожата над вените ти и си готова.

Emo sucks. Must die.
Всъщност, това, което ти описваш е комерсиализираната пародия на ИМО, сътворена от неориентираните тийнове. Чуха за имо и веднага го превърнаха в поредната идиотщниа. Както и да е, не ми се губи време.

Авторке, защо питаш какво носят имовците - не би ли следвало да знаеш, щом твърдиш, че и ти си такава?

RAWRRR
08-28-2007, 17:51
ami az mn haresvam emo stylinga i vi molq da mi kajete i pokajete snimki na drehi i akseseoari koito nosite i polzvate i kakvi drehi to4no nosqt emotata!(az sym momi4e ) [-o<
Ела,аз да те гримирам стил емо :smt016 :smt016 :smt016


(all natural)

ProstoAz
08-28-2007, 17:52
Пълно е с такива теми (мисля, че даже една от тях в "Козметика и диети" е твоя!), така че тази ще бъде заключена, а ти се научи да ползваш търсачката и не забравяй да пишеш заглавията на темите на кирилица!