PDA

View Full Version : Малко помощ за подарък на най-добрата ми приятелка :)



МиминКа
08-28-2007, 17:57
Здравейте,по принцип не пускам мн често теми тук но сега реших да пусна щото знам че повечето от вас са свестни и могат да ми помогнат с някакви идейки :wink: Та така..най-добрата ми приятелка има рожден ден в неделя и много се колебая кво да й купя..направо си нямам на идея..тя работеше известно време в магазин за сребро това лято и си има достатъчно бижута,дрехи има доста,не се кефи мн на плюшки..с една дума има си г/д всичко :? и за това мн се чудя кво да й взема..искам да е нещо оригинално може да е малко но да е оригинално и от сърце и да и направи голямо впечатление и да я зарадва...за това се обърнах към вас да ме посъветвате и да дадете някакви идейки за нещо оригинално и хубаво което може би сте купували на някой приятел и близък или нещо което лично вас би ви зарадвало :) ще бъда много благодарна.Мерси предварително :-)

tainstvenata
08-28-2007, 20:03
ами можеш примерно да и вземеш някой парфюм .. а нещо оригинално прирно виж в някой ку-ку магазин има много весели и оригинални неща .. :)

shadow4e
08-28-2007, 21:34
Зависи колко сте близки :)
Но има много хубави шаршафи примерно с овце и тн :) Според мен са много хубави, а и най-важното е нещо-което няма да събира прах, а ще си го ползва и ще се сеща за теб :)
Ако се решиш на това, й вземи в наситени цветове. Аз лично на приятелят ми му взех такава калъвка :) Червена на мъжка и женска овца :) Много й се израдва.
Не знам дали би й харесало, но аз много бих се зарадвала на такова нещо, защото е нещо смислено :) А и има много яки и майтапчийски.

Blab
08-28-2007, 22:16
направи й нещо самичка...
Бижутата никога не са в повече;)...отиди в някое от магазинчетата, където сама можеш да подбереш мънистенца и дрънкулки и за някое герданче.
Направи й компилация с любими песни.
Ау, в миризливите магазини има и комплектчета, които направо ми пълнят душата...свещичка, тоалетна вода и сапунче...
...хмм...знам ли....една приятелка си мечтае за "Имаш поща" :smt005
хммм....хмм....подарете си ден в спа център...
или хванете влака и прекарайте един ден в непознат град...

ох...не знам...аз обикновено се опитвам да сбъдна някоя по-осъществима мечта.

find_m3
08-29-2007, 05:27
Еми може да и направиш клипче с ваши снимки и някоя музика в стил "friendship" ,а онова за одеалцето ми хареса също :-)

sexa_na_kompleksa
08-29-2007, 06:33
Ваша снимка в рамка :wink:

Reed
08-29-2007, 09:13
Ваша снимка в рамка :wink:
или пък цял албум..смисъл да вземеш една тетрадка,да налепиш ваши снимки,да нарисуваш нещо ии хм напимер да напишеш част от песен и такива... същоо както каза be_true можеш да й направиш герданче или гривна от мъниста...:)

08-29-2007, 13:19
Можеш да й вземеш от тези статуетки, които са като оскари с някакъв готин надпис отдолу (има всякакви...като "Най-готино бедро/дупе" - има и по не закачливи).Продават такива в подлеза на метрото при Сердика (откъм Цум). В допълнение както вече споменаха за албума със снимките. Ако си от София, в Мухоморката продават албумчета от естествен материал (готини и оригинални са). И за да не са 2 неща, купуваш една готина свещ с аромат, които би й харесал (в ArtBox продават мн яки свещи). Така си готова с подаръка :D !

08-29-2007, 13:27
Дву-тактов вибратор.

idea!!!
08-29-2007, 14:33
Zemi i 1 cigulka

find_m3
08-29-2007, 18:23
Zemi i 1 cigulka

кви цигулки бе :lol: :-({|=