PDA

View Full Version : Как да му вляза под кожата?!



08-28-2007, 18:13
Харесвам едно момче много, но той очевидно няма чувства към мен, харесва си една приятелка. Всъщност е казал, че ''ставам'', че съм му симпатична, но си харесва другото момиче. Не мога да кажа, че съм нещо повече от нея, определено и тя струва, но не е пък чак толкова специална.
Какво да направя, за да му вляза под кожата и да я забрави, да почне да си харесва мен? :roll: Без разбира се, да почна директно да му се натискам като последната курва? :x

AFT
08-28-2007, 18:17
Повтаряно е много пъти, но си е истина - трябва да хареса теб, а не някой друг, затова трябва да се държиш естествено. Ако те хареса - добре, честито, но ако не те хареса, няма да свърши светът. Има още много момчета, за да не се правиш на такава, каквато не си само за да впечатлиш някакъв мухльо ( с извинение :} ).

TIMEX
08-28-2007, 18:19
Харесвам едно момче много, но той очевидно няма чувства към мен, харесва си една приятелка. Всъщност е казал, че ''ставам'', че съм му симпатична, но си харесва другото момиче. Не мога да кажа, че съм нещо повече от нея, определено и тя струва, но не е пък чак толкова специална.
Какво да направя, за да му вляза под кожата и да я забрави, да почне да си харесва мен? :roll: Без разбира се, да почна директно да му се натискам като последната курва? :x
С скалпел :-D шегата на страна айде
Ами не че тя е по специална но просто той харесва нея така си е живота брутален е по някога...

Бай Гроздан
08-28-2007, 18:36
Без разбира се, да почна директно да му се натискам като последната курва? :x
няма друг начин [-X

08-28-2007, 18:43
Хм според мен е казал че си му симпатична защото не е искал да бъде груб!Бъди такава каквато си и ще се намери някой който да е очарован от самата теб O:)

DivoTo_KoTe
08-28-2007, 21:22
ми според мен говори с него ако ти каже,че нищо няма да се получи не прави нищо те хората са казали - на сила хубост не става....

sunrice
08-28-2007, 21:34
ako ne haresva teb nqma kak da go nakara6....otkaji se ima i drugi muje ::: \:D/

tuzaro
08-28-2007, 21:37
отказваш се и отиваш на друг :wink:

ZaHaRcHe
08-28-2007, 21:46
6tom haresva druga .... nqma6 golemi 6ansove

08-28-2007, 22:24
na kolko si godini(za da i otgovora po konkretno trqbva da znam :P )

Devilka
08-28-2007, 22:30
Не се предавай лесно,бори се,бъди силна,НО само ако си сигурна,че това е ТОЙ и че само него искаш.На колко години сте ти и той?

LoveHim
08-29-2007, 00:59
Била съм в такова положение, но се отказах, защото майка ми все ми повтаряше, че на сила хубост не става и беше права сега не съжелявам.

drama
08-29-2007, 02:05
Харесвам едно момче много, но той очевидно няма чувства към мен, харесва си една приятелка. Всъщност е казал, че ''ставам'', че съм му симпатична, но си харесва другото момиче. Не мога да кажа, че съм нещо повече от нея, определено и тя струва, но не е пък чак толкова специална.
Какво да направя, за да му вляза под кожата и да я забрави, да почне да си харесва мен? :roll: Без разбира се, да почна директно да му се натискам като последната курва? :x
abe ako dumite sa mu bili 4E STAVASH....
izob6to ne se zanimavai...
puk i ako e pisano...toi 6te te goni posle...
ne mu se natiskai nqma da govori dobre za teb :wink:

cherinka
08-29-2007, 02:12
puk i ako e pisano...toi 6te te goni posle...
Господи!
И аз, най-сетне, да прочета нещо умно в този форум.
Точно така си.
Винаги, ама абсолютно винаги става точно така!
(Е, не при всички, де)

bqsna_teenagerka
08-29-2007, 04:49
е ти не можеш да заповядаш на сърцето му "Харесвай ме"
пробвай докажи се пред него...ако не стане сори майкал,има и други

08-29-2007, 08:02
ti kaji na kolko si godini haide avtorkata obadi se kade iz4ezna