PDA

View Full Version : Как действа Кале-то?



dj_mace
08-28-2007, 19:37
plz kjete mi za kaleto-kak deistva.kak vredi i t.n. :)misi predvaritelno :)


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

FlippanT
08-28-2007, 20:25
plz kjete mi za kaleto-kak deistva.kak vredi i t.n. :)misi predvaritelno :)

Тва е най-долното нещо! :smt011 Като се надишаш, те държи 5-6 минути (най-вече халюценираш). Убива супер много мозъчни клетки и се затъпява мноооого.... Аве, трябва да си здраво пропаднал/а за да го направиш... :smt018

teenkopele
08-29-2007, 01:07
Пий бира, вместо да лепилариш. :smt030 :smt040 :-D

AnTiBuLLsHiTs
08-29-2007, 08:45
Пий бира, вместо да лепилариш. :smt030 :smt040 :-D
:smt030 щото от тия лепила ще има :smt119 след време.а бтв другото вредно нещо е,че като го дишаш т'ва лепило си прецакваш и лигавицата на носа.Доста често почва да кърви и става грозна картинка.И не е верно че само мангалите дишат лепило има и бели хора :D Обаче когато почне да им тече кръв от носа става весела картинка. :::

naMy4Ho_KoTe
08-29-2007, 19:37
Продължителността на действието на калето е малка. Получаваш халюцинации, изпадаш в еуфория. Но след еуфоричния пик следва отвратителна депресия, фъфлене (ако си прекалил) и най-гадното е.. Че е можеш и една дилема да разрешиш. Ако се зачудиш между две неща кое е по-добре - няма да успееш да решиш кое предпочиташ, докато не те пусне калето. Честна котешка.
При това при лъхане можеш да имаш не само приятни, но и лоши халюцинации. Аз веднъж за малко да се напикая от страх защото халюцинирах, че съм се телепортирала в Турция и не мога да се върна вкъщи.
А ако прекалиш с калето можеш да припаднеш. А припаднеш ли - има голям шанс да тръгнеш да повръщаш в безсъзнание.. И се стига до смърт. Аз съм припадала към 5-6 пъти. Не е приятно преживяване.. След това виждаш всичко сякаш гледаш изкарана на принтер картинка много отблизо, фъфлиш така че никой не може да те разбере, и си в УЖАСНА депресия.
Продължителната му употреба може да доведе до жестоки респираторни проблеми, атрофия на мускулите (т.е. увисват и ставаш като торба), буквално затъпяване, обриви около устата и носа.

Моят съвет е - не друсай кале :)

GaNgStAz
08-30-2007, 03:53
Това е халицогена, който най много вреди на човешкия организъм. Вредата, която се нанася и остава за цял живот е още по-брутална, както и всеки, който е опитал е разбрал, че калето е вид халицоген, който те води пак в един нереален свят, свят на твоята фантазия. Пристрастяването си остава завинаги! Минал ли си веднъж, знаеш ли какво е, усещал ли си тръпката… трудно се забравя такава тръпка.

b0Nb0n
08-30-2007, 06:04
men kat ma pusni i ma ponabolqva glavata i ako sym lyhal nooo naprao mi e trudno sa dviji i est govora mi kyca

b0Nb0n
08-30-2007, 13:25
to i az ne haliocioniram prosto realnosta mi e kato haliocionaciq nemgoa da go opi6a nqkvo pravq ne6to v edin moment i imam 4uvstvoto 4e go pravq v drug moment i v sledva6t treti moment se pitam dali tva ne6to e stanalo ili sym si go ismislil neznam dali me razbirate ae tiq koito sa lyhali znaqt za kvo govora pone taki si mislq

bunny_rabbit
08-30-2007, 13:31
kale po dobre nedei 4iek [-X

bai_brother
09-07-2007, 20:30
plz kjete mi za kaleto-kak deistva.kak vredi i t.n. :)misi predvaritelno :)


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

Ама ти си намерила за к'во да питаш.
Това само най пропадналите боклуци го правят , изобщо не опитвай , не само че е най долния начин да се надрусаш а е и много вредно (Не че другите наркотици са много полезни).

mrachen_piskyn
09-08-2007, 13:42
Смятай щом съм имала бед трип не от какво да е, а именно от кале...
:lol: :lol:
Никакви халюциногени не са ме вкарвали в бед трипове,никога досега...Калето си е големия филм... :lol: Яко зле...
Иначе това за другата реалност е така,смисъл аз като съм лъхала досега не съм халюцинирала толкова,колкото просто реалността се изкривява, и някак такова все едно си в друг свят, някъв хипер крив..
Хах...
Ахахахаха,нееее, а мелодийката... :lol:
Като се налъхам чувам една мелодийка..И най-странното е,че я чувам всеки път,но като не съм налъхана не мога дори да си я спомня и да я възпроизведа... Ама една такава супер весела мелодия,която се чува като се заслушаш в шума от двигател на кола, или шума на вятъра,или шумоленето на пликчето докато лъхаш... :lol:
Дааа, смятай колко е болен филма :lol:
Ама си е шибано, щото познавам лепилари е такова...И е супер долно...
Щото едно е, аз съм лъхала 7-8 пъти през живота ми, а познавам хора които лъхат 7-8 пъти на ден?
Хипер долно и жалко е така...
мдааа тая мелодийа е много весела...няма такава просто :)
държи те само докато си с торбата ,а после си като кашкавал и понякога дори халюцинацийте не си спомняш.абе все едно сънуваш...отделяш се от проблемите си за 20 мин,макс и закво?!после пак си спомняш за тях...та както и да е :smt015
лепилото е като киселина,само ти уврежда белия дроб и мозъка,а от тва нищо не печелиш освен халюцинаций които дори не помниш ](*,)

mrachen_piskyn
09-08-2007, 13:43
абе хора Бали-то ли е по-силно или калето? :smt013

b0Nb0n
09-08-2007, 16:18
neznam ne sym proal bali dori za pryv pyt 4uvam za bali bronza e po silen ot kaleto oba4e :)

etnies
09-08-2007, 21:41
plz kjete mi za kaleto-kak deistva.kak vredi i t.n. :)misi predvaritelno :)


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

ми пробвай и щте видиш как действа и какво щте ти увреди!аз такива лайна никога не съм пробвал и няма и да пробвам по хубаво си купи гъби отколкото тези боклуци да дишаш!

Значи то не се диша а се ИНХАЛИРА (през устата). Диша е условно казано :smt005

RAWRRR
09-13-2007, 03:19
Жал ми е за вас.

theEXPLOITED
09-13-2007, 13:06
Жал ми е за вас.
............леле И НАС ЗА ТЕБ!!!!!!!!!!!!!!!!!ХАХАХАХА савпадение

IlLuSi0nS`
09-13-2007, 15:16
давайте да пишем по-бързо в темите, че скоро тука няма да има нито една нормална тема хахаахха ония двете заключват всичко и трият мнения, че да не "наркоманизираме" младото поколение хахахаах

09-13-2007, 15:41
Да бе,ние сме им виновни че се ''наркоманизират''!Щом има раздел ЦИГАРИТЕ И НАРКОТИЦИТЕ,то кои трябва да пише в него?15-16 год глезли и fashion-ите с неопределен пол,които я чули,я не,нещо ала-бала наркотици,наркомани и са си събрали инфото от отговорите в тема ''ама бонбоните нали са наркотици,значи трябва да са сладки и да се смучат?''ДЕБИЛИЗЪМ му викам аз на това!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

b0Nb0n
09-13-2007, 21:59
da e da e i az tva gledam golqma raztfarka kak na cenzorirat nali maneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ebahti zletata axaaxxaxaxaaxx dolo cenzorata e kvi sa tiq da sme po komunisti4esko vreme 4e da ne moje da se govori taka xaxxaxa golqm smqh malei
a potamta az luham kale i mi haresva axaxax

die_die_my_darling_
09-13-2007, 23:40
хах..калето е много яко...мен повече ме кефи от тревата
ама верно че понякой път има леко лош ефект
ама тва му е тръпката

RAWRRR
09-14-2007, 06:31
Жал ми е за вас.
............леле И НАС ЗА ТЕБ!!!!!!!!!!!!!!!!!ХАХАХАХА савпадение
За какво те е жал за мен,бе тъпак?
Уча в един от най-хубавите университети в страната,намерих си работа,за която ще получавам повече пари от баща ти,нямам никакви физически проблеми/болести,имам малко но искрени приятели и супер много познати,които ми тичат след гъза,имам степен на интелигентност по-голяма от средната,завърших с пълно отличие гимназията-бях първа във випуска,освен това съм симпатична и с добра фигура?
За кое по-точно ме съжаляваш,ако не е тайна?

IlLuSi0nS`
09-14-2007, 10:25
може би му е жал за предразсъдаците и ограниченото ти мислене :-k все пак да се самоизтъкваш не говори особено добре за самата теб.. че и аз уча в елитен университет, и аз завърших гимназия с отлична диплома, и аз си имам приятели и познати, на които се кефя.. и кфо от това? разликата е, че аз не го смятам за особено постижение.. леле колко съм преуспяла хахахаха и мисля, че не само ти и аз сме постигнали подобни неща.. това си е в реда на нещата човек да има добро образование и приятели и изобщо всичко, което го радва.. а дали в личния му живот ще присъстват някакви забранени вещества си е право на избор.. мене ме кефи да употребявам и това не ми е попречило, дори мога да твърдя, че ми помага.. така че и мене ми е жал ахахахха :smt033

RAWRRR
09-14-2007, 15:03
Спри лепилото за 24 часа и тогава ми говори.

IlLuSi0nS`
09-14-2007, 15:34
Спри лепилото за 24 часа и тогава ми говори.

хаахахахах аз не дишам е, ти в ред ли си? хахаха тфа, че употребявам някои неща не значи, че се друсам с кфото ми падне.. калето е шит.. говорех принципно..

b0Nb0n
09-14-2007, 21:39
male kak 6i kai6 4e kaleto e 6it e male vaiiiiiiiiiiii :D xxaxaaaxaxax nooo sym napu6en ama kaleto az nooo go ovajavam e mane nooo golqm film e..e tam ve4e e razli4no kaleto e ne6to razli4no nqkav noo lud film e neznam dali ma rasbira6 trqq si nooo iz6ito kopele da prai6 kale i da te kefi nogo az tai imam 4uvstvoto 4e e 6tot kale e nqkav nooo drug film nooo ta izkrivqva tva ne6to ama nogo kriv stava6 ako ma razbira6 :) dano ma razbira6 xaxaax :)

09-14-2007, 21:48
Мани и аз изпитвам уважение,ама вс мн ме тирят с тва кале шот им било сууууууууууупер мизерно,а и аз съм момиче и съвсем!Ама нз се едно ми е вродено винаги ме кефят наи-големите брутализми и боклуци ама ко да се праи-наи-яко хващат

b0Nb0n
09-14-2007, 21:52
da e da e si4ki mislqt 4e tva e nqkvo nogo mizerno ama men ne ma ebe 6tot kaleto nqma takav film e nqma takova izjivqvane super qko nogo ma kefi 4estno ti kazvam i ot nogo vreme ne sym luhal i trqq za u4ili6te da sa prai ne6to xaxaaaxax :d da sa hoi tintiri mintiri na daskalo :)

09-14-2007, 21:57
Е то на даскал ако не ходиш поне напушен,нз как ше стане.Абе да,знам ама LSD е великата работа,а аз мамка му толко се дразня че не съм зимала още...имам чувството че изоставам!!!Ама няма да е още дълго де,няма как-тряа се види наи-уникалния филм

b0Nb0n
09-14-2007, 22:02
na daskalo seki den holandiq sam predi daskalo i mejdu4asieto nqkoi partiq 6tot ina4e nestaaa da sa hoi xaaxaxxa ako ni6to ne sa prai ne sa hoi na daskalo taka4e sa gleda seki den sa prai po vaprosa :D xaxaaxxa i az LSD ne sym zimal do sq ma neznam trqq vida nqkva oferta ne sym tarsil do sq kat hoda do sofiq trqq sa ofertiram xaxa :D

09-14-2007, 22:12
Абе човек ко да ти кажа,аз съм от сф и кво от тва?Развалиха ни всичкото хубаво дроги!Навсякъде!Е,са има си дупки и ако си мн партия с някои от добрите,стари дилъри-с хубавите материалчета...мое те редне.Ама иначе...аз наскоро имах 1 оферта мн добра за LSD,ама 1ят от 3-та дето са зимали нешо повече бил зел и...нз мое да не излезне от филма нали знаеш.
А за даскалото-1ва смяна-нещо по-по-стимулиращо така:)

b0Nb0n
09-15-2007, 12:37
az cqla godina sym 1va smqna xaxxaxaax :D bahti filma

09-15-2007, 14:06
Има бая да се стимулираш тогава

09-15-2007, 14:25
E същата работа!Аз дори да не съм трещялка от нощно парти като стана и правя 1 малка колкото да стигна до Люлин и после в даскалото 1 стабилна да ме държи.
Бах,чудя се да хода ли да се мажа на Марио днеска...тежко

b0Nb0n
09-15-2007, 17:06
a az edna liniq kolko da sa rasenq i posle na daskalo ima joint i sa pribiram da spy

RAWRRR
09-15-2007, 22:13
Спри лепилото за 24 часа и тогава ми говори.

хаахахахах аз не дишам е, ти в ред ли си? хахаха тфа, че употребявам някои неща не значи, че се друсам с кфото ми падне.. калето е шит.. говорех принципно..

няма значение какво друсаш.
спри за едно денонощие,и тогава тръгвай да ми говориш за смисъла на живота и как те е жал за примерните и отговорни хора.

b0Nb0n
09-15-2007, 23:00
da go duha6 kyrvo tfaritima e heitari gadni ama i az sym heitar heitvam si4ki heitari da va eba v gyza nemoga da razbera 6to vi e tolkova ograni4en mozaka e nie kak priemame tva 4e ne drusate a vie priemete 4e nie drusame tolkova li trudno

IlLuSi0nS`
09-16-2007, 11:04
няма значение какво друсаш.
спри за едно денонощие,и тогава тръгвай да ми говориш за смисъла на живота и как те е жал за примерните и отговорни хора.

смисълът на живота не е универсално понятие.. смисълът е различен за всеки.. въпросът е да бъдеш в мир със себе си.. няма да се обяснявам повече на некфа заблудена путка.. айде, пийс :mrgreen:

09-16-2007, 11:58
няма значение какво друсаш.
спри за едно денонощие,и тогава тръгвай да ми говориш за смисъла на живота и как те е жал за примерните и отговорни хора.

смисълът на живота не е универсално понятие.. смисълът е различен за всеки.. въпросът е да бъдеш в мир със себе си.. няма да се обяснявам повече на некфа заблудена п*тка.. айде, пийс :mrgreen:

Е,както виждаш не и/му е проблем да говори за смисъла на живота и така!При това мн по-разумно и внушително от теб,защото винаги 1 анти-дроги тапанар е по-ограничен от 1 наркоман,и от там-1 наркоман е с мн-по разширен кръгозор и свободно мислене от а-др тъпанара!!!БУУУУМ

b0Nb0n
09-16-2007, 12:58
syglasen anti-droga manqci sa prosto ograni4eni za tva ma tfarite e 6tot ste OGRANI4ENI

b0Nb0n
09-16-2007, 23:13
vajnoto e da si vyv filma a kaf 6te e toi e bez zna4enie :)

IGNGN
09-17-2007, 01:48
plz kjete mi za kaleto-kak deistva.kak vredi i t.n. :)misi predvaritelno :)


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

Изсипваш си цялата тубичка между долните бузки и се пробваш да дишаш през гъза
Евентуално може да хванеш диария

b0Nb0n
09-17-2007, 12:03
xaxaxaxaxaxa dano nqkoi go naprai tva i da sa snima i da prati kvo e stanalo xaxaxaax

09-18-2007, 19:20
Спри лепилото за 24 часа и тогава ми говори.

хаахахахах аз не дишам е, ти в ред ли си? хахаха тфа, че употребявам някои неща не значи, че се друсам с кфото ми падне.. калето е шит.. говорех принципно..

няма значение какво друсаш.
спри за едно денонощие,и тогава тръгвай да ми говориш за смисъла на живота и как те е жал за примерните и отговорни хора.
А на такива като теб им трябва да погледнат света през моя поглед и през погледа на всеки един човек като мен. Всеки който не би казал че да се друсаш е кофти. Защото да се друсаш не е кофти. Кофти е ако се самозабравяш кофти е ако се друсаш толкова че почва да ти пречи на ежедневието. Затова пробвай каквото и да е само един път или поне не се напий един път ама до безпаметност то съзнанието ти ще си вземе каквото му е нужно... :wink:

RAWRRR
09-23-2007, 11:56
Спри лепилото за 24 часа и тогава ми говори.

хаахахахах аз не дишам е, ти в ред ли си? хахаха тфа, че употребявам някои неща не значи, че се друсам с кфото ми падне.. калето е шит.. говорех принципно..

няма значение какво друсаш.
спри за едно денонощие,и тогава тръгвай да ми говориш за смисъла на живота и как те е жал за примерните и отговорни хора.
А на такива като теб им трябва да погледнат света през моя поглед и през погледа на всеки един човек като мен. Всеки който не би казал че да се друсаш е кофти. Защото да се друсаш не е кофти. Кофти е ако се самозабравяш кофти е ако се друсаш толкова че почва да ти пречи на ежедневието. Затова пробвай каквото и да е само един път или поне не се напий един път ама до безпаметност то съзнанието ти ще си вземе каквото му е нужно... :wink:
Да се друсаш Е кофти.
Не се опитай да ми кажеш,че има добри и умни наркомани.
Има само тъпи и още по-тъпи наркомани.
Дори и да са били умни,интелигентни и с богата обща култура навремето,щом са наркомани са тъпи.Защото ако имат акъл в главата нямаше да друсат.
Аз познавам поне 5 човека,които са пробвали дрога навремето,но не са били достатъчно мекошави и са я спрели, и сега са доста успели и доволни от живота.

AtMosFera
09-23-2007, 21:09
Спри лепилото за 24 часа и тогава ми говори.

хаахахахах аз не дишам е, ти в ред ли си? хахаха тфа, че употребявам някои неща не значи, че се друсам с кфото ми падне.. калето е шит.. говорех принципно..

няма значение какво друсаш.
спри за едно денонощие,и тогава тръгвай да ми говориш за смисъла на живота и как те е жал за примерните и отговорни хора.
А на такива като теб им трябва да погледнат света през моя поглед и през погледа на всеки един човек като мен. Всеки който не би казал че да се друсаш е кофти. Защото да се друсаш не е кофти. Кофти е ако се самозабравяш кофти е ако се друсаш толкова че почва да ти пречи на ежедневието. Затова пробвай каквото и да е само един път или поне не се напий един път ама до безпаметност то съзнанието ти ще си вземе каквото му е нужно... :wink:
Да се друсаш Е кофти.
Не се опитай да ми кажеш,че има добри и умни наркомани.
Има само тъпи и още по-тъпи наркомани.
Дори и да са били умни,интелигентни и с богата обща култура навремето,щом са наркомани са тъпи.Защото ако имат акъл в главата нямаше да друсат.
Аз познавам поне 5 човека,които са пробвали дрога навремето,но не са били достатъчно мекошави и са я спрели, и сега са доста успели и доволни от живота.


Ако наистина мислиш това,което пишеш....мн те съжалявам тогава.Тъпо е да водиш спор с някои,които не е способен да приеме гледната точка на другия,а като гледам си знаеш твоите глупости и ги излагаш дори като факти.....глупаво.А и повярваи едва ли на някои му е мн зор да те убеждава,щом са ти криви наркоманите-здраве да е проблема е твои,ще си останеш с тва мнение на заблудена овца и толкова!!!

b0Nb0n
10-04-2007, 15:57
ae trqq mi da znam kade ima sklad za kale ne seriozno mi trqq :)

etnies
10-07-2007, 09:25
Не плачи момченце мило ето давам ти лепило! http://www.addis-welt.de/smilie/smilie/tier/spider.gif

pJeZliOo
07-07-2008, 00:36
Продължителността на действието на калето е малка. Получаваш халюцинации, изпадаш в еуфория. Но след еуфоричния пик следва отвратителна депресия, фъфлене (ако си прекалил) и най-гадното е.. Че е можеш и една дилема да разрешиш. Ако се зачудиш между две неща кое е по-добре - няма да успееш да решиш кое предпочиташ, докато не те пусне калето. Честна котешка.
При това при лъхане можеш да имаш не само приятни, но и лоши халюцинации. Аз веднъж за малко да се напикая от страх защото халюцинирах, че съм се телепортирала в Турция и не мога да се върна вкъщи.
А ако прекалиш с калето можеш да припаднеш. А припаднеш ли - има голям шанс да тръгнеш да повръщаш в безсъзнание.. И се стига до смърт. Аз съм припадала към 5-6 пъти. Не е приятно преживяване.. След това виждаш всичко сякаш гледаш изкарана на принтер картинка много отблизо, фъфлиш така че никой не може да те разбере, и си в УЖАСНА депресия.
Продължителната му употреба може да доведе до жестоки респираторни проблеми, атрофия на мускулите (т.е. увисват и ставаш като торба), буквално затъпяване, обриви около устата и носа.

Моят съвет е - не друсай кале :)
ЕМ аз след като се налъхам Ставам много агресивен ..Въобще не ми е Депресия ..ставам направо MAAD :booooomb: :D Апък и ко да ви кажа за калето има много различни неща ..Колко да си сипваш ,как да го растриваш ,колко да го стискаш .Значи Халиуцинацията се получава не когато ти поискаш ами когато си готов да влезеш ;) ..трявбва наистина много да искаш да влезеш в Халиуцинация и да си мислиш само за това нещо което искаш "Мисли си за нещо което наистина искаш да се случи :) ЕМ Ко друго да ви кажа ..значи ако не си мислиш за нищо и пак влезеш в някфа Халиуцинация значи Това е нещо забравено от тебе в Миналото ..Нещо малко което си забравил и то ти се явява като 3D ПРед очите :))) "на мен ми се е случвало да съм Супер марио "Щото като малък много играех таз игричка :D "и чудното е че 1 от Аверчетата ми пусна Едно Хард Техно на Марио Раниери - Супер марио и напрао влязах в Филма :D ..дРуго мисля че няма...АА и да не си мислите че само циганите Лъхат кале ..хмм нищо против Много Българи и сякакъв Вид хора лъхат ..ама В другите Държави "Нашето кале " при тях наименованието на Самото лепило е савсем различно ...И защо си мислите че само испадналите го праят ..На някой Хора просто им харесва да влизат в Халиуцинация ..Супер яко е да Халиуцинираш някфи неща и накрая кат ти свърши калето 1 цигара за релакс и си ти !! :) ..И да Тъпо е да се лъха ..ама аз лъхам 2 3 пъти в Месеца ;)и мисля че няя проблем ..аАА да припадал сЪм Също от кале ..ама не си спомням ..казаха ми :D :D :D :D :D

b0Nb0n
07-07-2008, 00:49
aaaaaaaaaa za6to si pisal v tolkova stari temi i to edin i sy6t post ako ima6 ne6to lepilo i luha6 sq q podai nqkoi torba :D :D :D :D :D :D

IdiOtKa
07-07-2008, 07:49
ае калето не е раута .... не съм го опитвала и за момента нямам желание ...

b0Nb0n
07-07-2008, 15:48
тая тема е КУЛТ 8-)

а Whisskas ми е идолка!! 8)
est 4e e kylt az i az imah tema za kaleto parvata tema ama mi q iztriha 6tot ima6e mnogo leki raboti vtre daje i naluhan sym pisal v neq ama posle ne pomneh i gledam nekvi mneniq i vikam a kvo stava tyka ama razbira6 li 4e sym pisal nekvoo deto nema ni6to ob6to :D :D :D :D

machoka
07-07-2008, 16:26
До тук с наркоманиите.