PDA

View Full Version : RaggaOne



CrazyWitch
08-28-2007, 19:38
За тези които са го слушали.
Какво мислите за музиката на RaggaOne.
За мене музиката му е много значителна и зарибителна.
Текстовете са на 6!

За тези които не знаят за какво става дума : http://store3.data.bg/powerhiphopbgvi/Ragga%20One/Ragga%20One%20-%20Nau4i%20Se.mp3

infz
08-30-2007, 23:57
'Що никой не е писал ве?
Срам.

РагаУан ми е един от най любимите..изпълнители.Песн те наистина здраво зарибяват,мелодиите и тектовете нямат грешка (Само че оригинала на "Музика във вените" май ми харесва повече от неговия вариант :? )
Участието му е "Нещичко за нета" обаче здраво ме възмути..тоест неговата част адски много ме кефи,но на ГБТ е просто...доста ми падна в очите след тая песен...
Иначе любимата ми е "Радвай се" със Сенсей...и "Зарибявка","123","Научи се" .. (да не продължавам,че ще ги изброя всичките..)

08-31-2007, 06:23
Opredeleno raggaone pravi naistina hubava ragga, naistina muzikata mu zaribqva no pove4e se kefq na DRS+

magi4kata
08-31-2007, 09:55
RaggaOne супер много ме радва! Аз лично най-много се кефя на "Зарибявка","Музика във вените" и "Wine your body" ::: 8)

Blindy``
08-31-2007, 10:44
зъл зъл ;]

[VampI]
08-31-2007, 11:57
Ami nachi az syper mn se kefa na RaggaOne...ima mn dobri pesni a nai-mn me kefi tva che tekstovete na pesnite sa adski stoinostni...pz za vsi4ki s RaggaOne - Muzika vyv venite :)

Jamalska
09-03-2007, 07:19
'Що
РагаУан ми е един от най любимите..изпълнители.Песн те наистина здраво зарибяват,мелодиите и тектовете нямат грешка (Само че оригинала на "Музика във вените" май ми харесва повече от неговия вариант
оригинала? :lol: :lol: :lol:

Maryka
09-03-2007, 20:25
Не ми е любимец...то хуу ,че има някоя друга песен добра...като "Радвай се" и "Big uP" на Хората на изгрева...
иначе мн гласа му е някак дразнещ в някой песни ....иначе хубаво момчето..без гнусния рус масур xD

ni6to_novo
09-04-2007, 12:06
RaggaOne супер много ме радва! Аз лично най-много се кефя на "Зарибявка","Музика във вените" и "Wine your body"
е па я ако можеш дай линк за "Wine your body" да я чуя,че не се сещам

Jamalska
09-04-2007, 18:18
Не ми е любимец...то хуу ,че има някоя друга песен добра...като "Радвай се" и "Big uP" на Хората на изгрева...
иначе мн гласа му е някак дразнещ в някой песни ....иначе хубаво момчето..без гнусния рус масур xD
ам като си ПЕЕ с истинския глас пее мн яко:)...а той всъщност е доста...хм абе няма нищо общо с това дране,чрез което реди и си прай денсхола:)