PDA

View Full Version : Онлайн психолог



Анди..
08-28-2007, 19:51
Эдравейте.
Имам нужда от помощтта ви,эащото положението мивече е сериоэно.
Въпросът ми е има ли някакъв сайт или нещо такова с интернет психолог.Понеже мисля,че имам сероэна нужда от психолог,но нямам сили да се иэправя очи в очи с него..!Моля ви помогнете ми... :smt010
Благодаря ви много!

RAWRRR
08-28-2007, 19:52
Онейро?

meaningless
08-28-2007, 19:54
За съжаление не съм чувал за такава услуга... :(
Приятел, няма нищо срамно да се изправиш на живо пред психолог - това му е работата! Аз съм ходил... и наистина в началото е трудно, но после се отпускаш и ти олеква!

thefreak
08-28-2007, 20:48
Эдравейте.
Имам нужда от помощтта ви,эащото положението мивече е сериоэно.
Въпросът ми е има ли някакъв сайт или нещо такова с интернет психолог.Понеже мисля,че имам сероэна нужда от психолог,но нямам сили да се иэправя очи в очи с него..!Моля ви помогнете ми... :smt010
Благодаря ви много!
Аз.

Seducti0n
08-28-2007, 21:25
Аз също не съм чувала за подобен вид он-лайн услуги,но това НЕ означава,че няма. :wink: Сега,се сещам,че преди време,една дама представяща се за психолог,беше оставила тук, и-мейл адрес,нещо свързано с Мариса Купър.Все пак,тук,често се пускат теми,в които авторите,търсят пред кого да изпеят душата сии същевременно да получат,безпристрасно мнение и помощ.Така,че обмисли варианта и ти да споделиш тревогите си в най-скоро време,ако не с психолог,то поне с някой близък човек,който ще те разбере и ще ти помогне.Успехчета. :wink:

namina
08-28-2007, 22:06
За съжаление не съм чувал за такава услуга... :(
Приятел, няма нищо срамно да се изправиш на живо пред психолог - това му е работата! Аз съм ходил... и наистина в началото е трудно, но после се отпускаш и ти олеква!


=D> точно така! =D> :!: иди! няма да се желяваш после! =D>

Neo-Communist Power
08-28-2007, 23:42
Лека нощ другари :)

cherinka
08-29-2007, 02:18
Лека нощ другари :)
Рано.
Много, много рано...