PDA

View Full Version : Какво знает за ЗОНА 51?



krisi_pisi
08-28-2007, 20:23
Ще ми е много интересно да прочета вие какво знаете за ЗОНА 51


за нас не е АРЕА ... а е Зона малоумникооо....
В тази така наречена зона 51 САЩ са построили авио база където тестват свои проекти!!ЗАБРАНЕНО е изнасянето на каквато ид ае била информация от тази зона така че не виждам че това е снимано там напишете в гугъл да видите колко малко линкове със зона 51 има... ГОвори се че там прелитат обекти(които не са самолети , хеликоптери, балони или други познати на човека летящи тела защото маневрите които правят също разбиват всички познати от нас за физиката закони ...) много вероятно е САЩ или по-скоро ЦРУ СЛА и донякъде ФБР да укриват 98% от случаите на видяно НЛО защото ако човечеството разбере ли какво става ще настане ХАОС и ПАНИКА затова се опитват да опазят всичко до максимум. Не се притеснявайте зелените човечета са стъпвали тук не 1000 ами повече пъти и ще продължават да стъпват и е факт че човека не е пипал друго небесно тяло освен спътника на своята планета земя - луната ...

AliceSw
08-28-2007, 20:26
аз знам за такъв клуб във Варна....

Communist
08-28-2007, 20:35
Ооо, обичам такива конспиративни темички :twisted:
Никой не може да каже със сигурност какво има там...
И САЩ и СССР са криели случаите на НЛО през студената война 8)
А за инцидента в Розуел през юли 1947 г.? :roll: :roll: :roll: :roll:

VaNicHkaa
08-28-2007, 20:36
Аз също знам че там прикривали остатъци от летящи тела , и не се дава да се доближава до там..странното е че ако там се прикриват остатъци от НЛО и т.н в Америка в другите страни къде и слагат защото е смешно НЛО да каца само в Америка ..например в България дали има такава зона и ако да някой виждал ли я е ..за което много се съмнявам ..тука най-много остатък от летяща чиния някой да го окрадне за да го продаде ..нали ще вземе бая пари от стоманата :-D

08-28-2007, 20:37
Vsi4ko e rabota na voennite dara dura :) :twisted:

quench
08-28-2007, 20:47
всъщност истината е много проста и е пред очите на всички нас, но никой не обича "безцветните" истории

там е затвор, в който неудобните за властта изчезват безлседно, нещо като модерна бастилия

айде стига с НЛО, никой не вярва

Communist
08-28-2007, 20:50
всъщност истината е много проста и е пред очите на всички нас, но никой не обича "безцветните" истории

там е затвор, в който неудобните за властта изчезват безлседно, нещо като модерна бастилия

айде стига с НЛО, никой не вярва
Еее, стига де, разбиваш ни мечтите :smt010 :smt010 :smt010
Не стига, че няма дядо Коледа, но и НЛО...
много ми дойде :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

quench
08-28-2007, 20:55
другарю, няма Дядо Коледа - той е евтина измислица на империалистите! има само Дядо Мраз, който нагъва социалистически шпек и "Столичная", носейки с КАМАЗа подаръци на заслужилите ударни семейства! :D

krisi_pisi
08-28-2007, 20:56
Имало един преподавател в ууу по химия обаче супер надарен с химията в смисъл разбира си от работата и го искат в тази зона 51 да работи и той говори пред камера обаче невижда и т.н. казва ,че е виждал ... И отива да работи там и сеплаши до такава степен ,че се решава да се откаже Обаче незнае,че като е почнал тази работа и той вдействителност несъществува затрит е от земята.Това е един вид защита.Почнеш ли табота там и вече несъществуваш за света и тоя излиза навънка такъв и се връща в университета на старата си работа и всеки му казва ,че няма такъв човек и ,че не го познава. тва го даваха по дискавъри :) На тея теми за НЛО мога да говоря до припадък или подобни :)

quench
08-28-2007, 20:59
Имало един преподавател в ууу по химия обаче супер надарен с химията в смисъл разбира си от работата и го искат в тази зона 51 да работи и той говори пред камера обаче невижда и т.н. казва ,че е виждал ... И отива да работи там и сеплаши до такава степен ,че се решава да се откаже Обаче незнае,че като е почнал тази работа и той вдействителност несъществува затрит е от земята.Това е един вид защита.Почнеш ли табота там и вече несъществуваш за света и тоя излиза навънка такъв и се връща в университета на старата си работа и всеки му казва ,че няма такъв човек и ,че не го познава. тва го даваха по дискавъри :) На тея теми за НЛО мога да говоря до припадък или подобни :)

ахааа, химик, от тея, дето правятопити с хора-затвориници, нали?

казвам ви, това е затвор - легендите за научна база и НЛО са много удобни

освен това, защо им е на САЩ да правят експерменти в база, отдалечена от всякакви доставчици на хиляди км и която от космоса се вижда като лъснато дупе?

DisturbinThePeace
08-28-2007, 21:00
по National Geografik даваха за тази зона и казах че се охранява на радиус 100 км със изтребители . Самата база е построена по пустинята и се твърди че там се извършват експерименти с НЛО и тем подобни ;)
Даваха и снимки от спътниците от които добре си личи колко е голяма базата :)

А за в България най-известния случай за извън земи е този при Царичина , когато изследователи копаели тунел до гробницата на първото човешко същество което било високо около 3 метра със 2 полови органа ! И към края на самата операция извънземните се свързали със екстрасенса дето е бил там и "казали" всички да се приберат по караваните и да не излизат до 2ро нареждане ! точно след това над хълма кацнала огромна летяща чиния и те се прибрали !
след 3-4 мин кучетата започнали да лаят по нещо (никой не знае какво) ! и екстрасенската цитира едно изречение на извънземните "Ние сме българи и можем да направим България световна сила , но нищо не идва на готово" и допълнили че идват от Плутон .

на мен лично това ми се струва много странно , но го даваха по БТВ ;) не си измислям нищо !!!!

Communist
08-28-2007, 21:04
Муахахаххаха
Обичам Царичина и тайната папка на Златанов 8)



Всичко, което крият е съветска военна технология! СССР е била по-напред от всички по време на Студената война! САЩ могат само да крадат, но не и да създават :evil:
Това е ясно :wink:

krisi_pisi
08-28-2007, 21:05
http://www.vbox7.com/play:197a1467

http://www.vbox7.com/play:d71e2946

http://www.vbox7.com/play:0efd7e0a

http://www.vbox7.com/play:37d8eec9

http://www.vbox7.com/play:d594080c

http://www.vbox7.com/search/?offline=1&vbox_q=%D0%9D%D0%9B%D0%9E+-+Area+51&page=2


Ето ви клипчета обаче неразбирам ,защо са в нета нали всичко се пази под секрет :-k

quench
08-28-2007, 21:05
за някои от вас Царичина е като хит, но това е дълбоко позната и изледвана територия от т.нар. апокрифна наука - всъщност, дупката там е буквално money pit, в който изчезват и се изпират милиони преди и по време на прехода...

а за Зона 51 - вземаш 10 самолета, 1 батальион запасняци и псуакш слухове в пресата, че там се правят експерименти с НЛО и всички ще душат около НЛО и секретни самолети, но никой няма да го е грижа какво става там реално...

Communist
08-28-2007, 21:06
Ето ви клипчета обаче неразбирам ,защо са в нета нали всичко се пази под секрет :-k
Именно :wink:

krisi_pisi
08-28-2007, 21:09
А за в България най-известния случай за извън земи е този при Царичина , когато изследователи копаели тунел до гробницата на първото човешко същество което било високо около 3 метра със 2 полови органа ! И към края на самата операция извънземните се свързали със екстрасенса дето е бил там и "казали" всички да се приберат по караваните и да не излизат до 2ро нареждане ! точно след това над хълма кацнала огромна летяща чиния и те се прибрали !
след 3-4 мин кучетата започнали да лаят по нещо (никой не знае какво) ! и екстрасенската цитира едно изречение на извънземните "Ние сме българи и можем да направим България световна сила , но нищо не идва на готово" и допълнили че идват от Плутон .



Да и аз го гледах тогава обаче мн не ми се вярва на оная екстрасенска като и видях физиономията ми приличаше повече на психично болна

krisi_pisi
08-28-2007, 21:16
Стига с тези простотий за НЛО май трябва да ви спрат каблената и интернета,че много взехте да се впрягате

Защо?! Теб да не почна да те е страх :))) ами не гледай темата като не ти харесва

Neo-Communist Power
08-28-2007, 21:16
Никой не е можел да победи Съюзът на Съветските Социалистически Републики(СССР), никой няма да победи Русия и никой няма да победи бъдещата Световна Съветска Социалистическа Република(СССР) :)

I_Love_Vodka
08-28-2007, 21:19
Стига с тези простотий за НЛО май трябва да ви спрат каблената и интернета,че много взехте да се впрягате

Защо?! Теб да не почна да те е страх :))) ами не гледай темата като не ти харесва
хвана ме яко страх и няма да мога да спя :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010
И теб ли :smt005

quench
08-28-2007, 21:20
да, извънземните са при нас, маскирани като американски евреи-комунисти! ^^

Neo-Communist Power
08-28-2007, 21:20
Стига с тези простотий за НЛО май трябва да ви спрат каблената и интернета,че много взехте да се впрягате

Защо?! Теб да не почна да те е страх :))) ами не гледай темата като не ти харесва
хвана ме яко страх и няма да мога да спя :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010
И теб ли :smt005Когато изградим едно стабилно социалистическо общество, повече няма да ви е страх :wink:

I_Love_Vodka
08-28-2007, 21:24
Расиста не жали хахахйхайхахах =D>

Communist
08-28-2007, 21:25
Лека вечер другари :D
Утре като се върна искам да сте обяснили всичко за Зона 51, Розуел и НЛО-то!

Neo-Communist power :smt005 =D> Продължавай в същия дух труженико!
С комунистически поздрав: 6/18

Neo-Communist Power
08-28-2007, 21:27
Стига с тези простотий за НЛО май трябва да ви спрат каблената и интернета,че много взехте да се впрягате

Защо?! Теб да не почна да те е страх :))) ами не гледай темата като не ти харесва
хвана ме яко страх и няма да мога да спя :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010
И теб ли :smt005Когато изградим едно стабилно социалистическо общество, повече няма да ви е страх :wink:
хахаха да та еба комунистът :-D :smt005 можеш да изградиш само една купчина от лайна и да се скриеш в неяМръсен фашист! Дано умреш :x

Neo-Communist Power
08-28-2007, 21:31
АБЕ АЗ ЧЕ ЩТЕ УМРА ЩТЕ УМРА АМА НЯМА ДА Е КАТО ТЕБЕ В ЛАЙНАТА ДА ТЕ ПЛУЯТ МУХИТЕ ПО ТАШАЦИТЕ МИРИЗЛИВИ ШИБАНА КУМОНЯГА ПЕДАЛСКАНа колко си години бе, момче?

krisi_pisi
08-28-2007, 21:35
Целта на темата не беше да се избиете!!!

Neo-Communist Power
08-28-2007, 21:38
Нацистите, почвате да ми падате в очите с тия псувни. :roll:
ПРОБЛЕМ??????????Ти си едно малко 15-16 годишно лапенце скинарче :lol: От теб нищо не става :lol:

Neo-Communist Power
08-28-2007, 21:40
Нацистите, почвате да ми падате в очите с тия псувни. :roll:
ПРОБЛЕМ??????????Ти си едно малко 15-16 годишно лапенце скинарче :lol: От теб нищо не става :lol:
ХАХА ОТВОРКО МАЙ НЕШТО"НЕШТО" #-o Така ли се пише думата :lol: Я си оправи граматиката и правописа и тогава ми се репчи, малко нацистче :lol:

zay4e
08-28-2007, 21:40
Ами Communist,Neo-Communist Power вие сте глупави! НИКОГА ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ИМА СССР! Сложи ли ми снимки на Ленин и на Лионид Илич Брезник, двама оправляващи СССР около 10 год и ми се правите на големите комунисти! И всеки който не е комунист е фашист! ТЕЗИ ВРЕМЕНА НА ФАШИЗЪМ И КОМУНИЗЪМ ОТДАВНА МИНАХА МОМИЧЕТА МОИ СЛАДКИ! Единственият съюз,който може да съществува на Русия това е със КИТАЙ! Руски има суровини,ресурси, а Китай има силно развита промишленост!В момента няма страна,която може да победи Щатите освен Русия! Русия нямат никаква армия! Но имат толкова ядрени глави,че може да унижтожи Америка десетина пъти. ТОва,че Америка е крала военна технология през втората световна война от СССР не е верно нито това,че СССР е била силно развита след края на войната!А отделно не сте чували за проекта "МЪРТВЕШКА РЪКА", и истината за Втората световна война е че ако не беше нападнал Хитлер пръв щеше да го направи Сталин И В КОМУНИЗМА НИТО ВЪВ ФАШИЗМА НИТО В СОЦИАЛИЗМА ИМА НЕЩО ХУБАВО!!!!!!!!!!!!! ДА ГО ДУХАТЕ ИЗМИСЛЕНИ ПЕДАЛИ ИЗДИГАЩИ ЗНАМЕ КОЕТО Е СЪЩЕСТВУВАЛО ПРЕДИ ДЕСЕТКИ ГОДИНИ И НИКОГА НЯМА ДА ГО БЪДЕ!
(ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ЧЛЕНОРАЗДЕЛНОСТТА,ПРАВОПИ А И РАЗБЪРКАНОТО ПИСАНЕ)

Neo-Communist Power
08-28-2007, 21:44
ДА ГО ДУХАТЕ ИЗМИСЛЕНИ ПЕДАЛИ ИЗДИГАЩИ ЗНАМЕ КОЕТО Е СЪЩЕСТВУВАЛО ПРЕДИ ДЕСЕТКИ ГОДИНИ И НИКОГА НЯМА ДА ГО БЪДЕ!
(ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ЧЛЕНОРАЗДЕЛНОСТТА,ПРАВОПИ А И РАЗБЪРКАНОТО ПИСАНЕ)Ти си един беден и разярен човек, но спокойно, когато социализма се завърне, ти ще бъдеш превъзпитан ;-)

Communist
08-28-2007, 21:46
Зайче,
принципно съм съгласен, но комунизма не е изчезнал като идеология. Ако не бяхме ние в какво щеше да се превърне този сайт???
Промиват детските мозъци с пропаднали и деструктивни идеи.
Затова аз казвам СМЪРТ ЗА ФАШИЗМА!

И да спрем до тук.
Темата за Зона 51 и НЛО-та ми харесва.
Да не я разваляме, моля ви - комунисти и фашисти. МИР O:) [-o<

I_Love_Vodka
08-28-2007, 21:46
Не живей с миналото,живей за бъдещето..

zay4e
08-28-2007, 21:52
АЗ НИТО СЪМ БЕДЕН, НИТО СЕ ОПЛАКВАМ ОТ НИЩО! И МОГА ДА КАЖА, ЧЕ СЪМ ПРЕКАЛЕНО ВЪЗПИТАН! ДА АЗ СЪМ НА 15-16, НО ЗНАМ ДОСТАТЪЧНО ЗА ДА КАЖА, ЧЕ ВИЕ СТЕ ГАДНИ ФАНАТИЦИ!!!!! ВРЕМЕТО ЗА ФАШИЗЪМ И КОМУНИЗЪМ ОТМИНА, ВЗЕМЕТЕ СИ НАМЕРЕТЕ НЯКАКВА ДРУГА РАБОТА!

Neo-Communist Power
08-28-2007, 21:55
АЗ НИТО СЪМ БЕДЕН, НИТО СЕ ОПЛАКВАМ ОТ НИЩО! И МОГА ДА КАЖА, ЧЕ СЪМ ПРЕКАЛЕНО ВЪЗПИТАН! ДА АЗ СЪМ НА 15-16, НО ЗНАМ ДОСТАТЪЧНО ЗА ДА КАЖА, ЧЕ ВИЕ СТЕ ГАДНИ ФАНАТИЦИ!!!!! ВРЕМЕТО ЗА ФАШИЗЪМ И КОМУНИЗЪМ ОТМИНА, ВЗЕМЕТЕ СИ НАМЕРЕТЕ НЯКАКВА ДРУГА РАБОТА!
ВИЖ КАКВО ВРЕМЕТО НЕ Е ОТМИНАЛО А СЕГА ТЕПЪРВА ЗАПОЧВАТака е, за нас започва, а за вас нацитата свърши още през 1945 г :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

zay4e
08-28-2007, 21:55
KOMUNIZUM! DAVAITE RABOTNI4ESKATA KLASA! NAPREDD !! _)_

zay4e
08-28-2007, 22:01
vie ste bolni mozuci fanatici !! TOVA 4E SUM VUZMOTEN OT VAS NE OZNA4AWA 4E SUM NACIST WE MAMA VI DEIBA PROKULNATA!!

Neo-Communist Power
08-28-2007, 22:02
ДА ПРАВ СИ СВЪРШИХМЕ ВИ В УСТИТЕ ОЩЕ ПРЕЗ 1945 И СЕГА ПАК ЩТЕ ВИ СВЪРШИМ :twisted:http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f9/Reichstag_flag.jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/af/Destruction_in_a_Berlin_street.jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/aa/Deutschland_Besatzungszonen_1945_1946.png

Нещо да имаш да ми кажеш 8)

zay4e
08-28-2007, 22:07
uau nqkuf marsiqnec razvqva znameto nad raistaga golqmata rabota rusiq vernO e nepobedima ama vie ste fanatici aa iskam i da te pitam Neo-Communist Power q potursi snimki snimki s stalingrad pokaji malko ne e li su6tata burkotiq i tam :} nne sum fashist no nedeite blagodarete na rusnacite 4e sa ni spasili ot hitlerizma.. ako rusiq be6e napadnala purva shtqhme da blagodarim 4e sa ni spasili ot STALINIZMA!

OtherDimension
08-28-2007, 22:15
да, извънземните са при нас, маскирани като американски евреи-комунисти! ^^

Застреляй се,грозно комплексарче. Аз преди се чудех защо си толкова озлобен и комплексиран. Като ти видях снимките разбрах - просто си грозен :wink:

това беше истински смешно и жалко.. ;)

OtherDimension
08-28-2007, 22:17
а ти си хубостник и това е източникът ти на самочувствие?

ама трябва и акъъъл..

OtherDimension
08-28-2007, 22:21
бе ти разправяше, че по твое скромно мнение само 10% от хората имат твоят богат речник, но да ти кажа повече от 100 думи и фрази не си употребявал :lol:
замисли се сериозно дали не се поизхвърляш, хубавеца на мама :smt058

OtherDimension
08-28-2007, 22:25
много ясно
все пак съм ти голям фен 8)
помня като се регна - с емблемата на АТАКА , траеше си
и изведнъж - бум! стана хулиган, кежуъл, нацист, интелигентен, красив..
на това му казвам аз развитие ! :lol:

OtherDimension
08-28-2007, 22:31
много ясно
все пак съм ти голям фен 8)
помня като се регна - с емблемата на АТАКА , траеше си
и изведнъж - бум! стана хулиган, кежуъл, нацист, интелигентен, красив..
на това му казвам аз развитие ! :lol:

Докато съм бил с емблемата на Атака не съм бил кежуал,красив и интелигентен,така ли? :lol: Не знаех,че зависело от аватара и подписа какъв си :lol: Интересно виждаше за нещата имаш :)



п.п. И не се определям като нацист,а с крайно-десни възгледи. Има разлика все пак. Пък и да си ме видял с подпис и аватар с пречупени кръстове или с Хитлер? :wink:

мне, ама съм виждал да пропагандираш с плакати, на които има 14/88 :D

П.С. няма ли най-накрая да видим твоя снимка и да се насладим на твоята красота?

OtherDimension
08-28-2007, 22:36
88 = HH, значи си привърженик на хитлер, тоест си си нацист ;)

хайде не бъди скромен, дай своя снимка :lol:

Neo-Communist Power
08-28-2007, 22:39
uau nqkuf marsiqnec razvqva znameto nad raistaga golqmata rabota rusiq vernO e nepobedima ama vie ste fanatici aa iskam i da te pitam Neo-Communist Power q potursi snimki snimki s stalingrad pokaji malko ne e li su6tata burkotiq i tam :} nne sum fashist no nedeite blagodarete na rusnacite 4e sa ni spasili ot hitlerizma.. ako rusiq be6e napadnala purva shtqhme da blagodarim 4e sa ni spasili ot STALINIZMA!Сталинград не е столица, а Берлин е бил седалището на Гитлера :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

OtherDimension
08-28-2007, 22:40
айде, айде дай снимка :lol:

Neo-Communist Power
08-28-2007, 22:41
Предпочитам да има повече такива деца...

http://www.ideabg.com/clients/funtime/gal/photos/51k.jpg

http://m.sibir.bg/uploads_bg/blog/0027346/img_27346_12586_b.jpg


отколкото такива...

http://i.data.bg/07/05/20/380789_orig.jpg


Ти ако не предпочиташ си е твой проблем...Не можеш да делиш хората! Това е расизъм!

OtherDimension
08-28-2007, 22:43
Трябва да осигурим съществуването на нашия народ и бъдещето на белите деца!

превода може и да не е много точен, но е това общо взето
не си мисли, че не съм запознат с крайнодясната идеология

всъщност на 3-ти март бях на митинга :oops:

ноооо, тук не говорим за мен..
защо не искаш да покажеш снимка?
страх те е да не кажа : ЕТО, видя лиии ! Грозен сиии !
спокойно, няма
или те е страх да не те набарая някой от братя мангасариян ? :lol:
може да не е сайт за запознанства.. ама пък да те е страх да си пуснеш снимката е тъпо ;)

Neo-Communist Power
08-28-2007, 22:44
Че кой е казал,че не е :wink:Фашист!
С вас се справихме веднъж, ще се справим пак :twisted:

OtherDimension
08-28-2007, 22:48
Трябва да осигурим съществуването на нашия народ и бъдещето на белите деца!

превода може и да не е много точен, но е това общо взето
не си мисли, че не съм запознат с крайнодясната идеология

всъщност на 3-ти март бях на митинга :oops:

ноооо, тук не говорим за мен..
защо не искаш да покажеш снимка?
страх те е да не кажа : ЕТО, видя лиии ! Грозен сиии !
спокойно, няма
или те е страх да не те набарая някой от братя мангасариян ? :lol:
може да не е сайт за запознанства.. ама пък да те е страх да си пуснеш снимката е тъпо ;)

OtherDimension
08-28-2007, 22:49
Че кой е казал,че не е :wink:Фашист!
С вас се справихме веднъж, ще се справим пак :twisted:
Докато аз сега,в 21-ви все участвам,доколкото мога в борбата за развитие на крайно-дясната идеология и защита на бялата раса :wink:

много ми е интересно как ? :lol:
само не казвай : няма да каже, че ще си помисля вече, че те тресе параноя
а и да ти кажа : най-удобно е да сочиш с пръст и да обиждаш куенч, че бил грозник ... а не показваш снимка
може да си изруд...

OtherDimension
08-28-2007, 22:54
АЕ СТИГА И ТИ СИ УМУВАЛА ТУК ДА НЕ Е САЙТ ЗА ЗАПОЗНАНСТВА ТА МУ ИСКАШ СНИМКИ

ДОБРЕ, МАЙНА
НЯМАШ ПРОБЛЕМИ

АТАКА
идиота си ти, щом не можеш да схванеш
ето ти я връзката :
куенч пуска снимка, той те дразни, защото е тотално по-интелигентен от теб и те превъзходжа умствено многократно
и решаваш по някакъв друг начин да го засегнеш, тъй като с акъл не можеш
и го наричаш : ГРОЗЕН !
в същото време не щеш да пуснеш своя снимка, че да докажеш, че имаш това право
какво излиза -> хем си по-тъп от него, хем най-вероятно ти си Грозникът...


П.С. като цяло изводът е, че си комплексиран малоумник:) , който естествено 1ви започна да обижда и мен ... много си зле !

krisi_pisi
08-28-2007, 22:58
всъщност истината е много проста и е пред очите на всички нас, но никой не обича "безцветните" истории

там е затвор, в който неудобните за властта изчезват безлседно, нещо като модерна бастилия

айде стига с НЛО, никой не вярва



Kato znaesh tolkova mngoo mojesh li da ubesnish zashto nikyde ama nikade po sveta nikoi nishto ne znae za neq?Chuval li si che tova e dyrjqva v dyrjqvata?che tam deistva konstituciq, koqto ne e svyrzana s nito edna dyrjqva na zemqta ot 250- i tam nqkolko si? zashto nqma edna sytelitna snimka qsna na taq zona, shtom mislish che se vijdala tolkova dobre da si predstavish che tova e edna golqma mafiq ,ako ako razbirash ot mafii.CHe tova e neshtoto na planetata ni koeto e 40000000000000123401240982304218759802347956723495 86723458902314890123 pyti po sekretno ot vsqka operaciq provejdana nqkoga....do sega i vse oshte sig ...ot vsqka dyrjqva.

OtherDimension
08-28-2007, 23:07
къде отиде, бе комплексар?
той ще казва кой красив, кой грозен
палячо... погледни се в огледалото и тогава приказвай
и най-големият грозник с капчица ум ще стигне мнооого по-напред от теб..
ти си нареждай още тук и води битки за бялата раса .. ама по интернет
:-$

Neo-Communist Power
08-28-2007, 23:30
Ти си уникален клоун,пълен ташак си :)

Първо - ако си мислиш,че съм почнал да споря с теб,жестоко се лъжеш. С пъти съм по-умен от теб и по-добър оратор и по-точен човек и просто не си ми интересен. Не си мисли,че си ме затапил или нещо такова. Това няма как да стане,повярвай ми. На куенче му казах,че е грозен,защото е грозен. Не за друго. И него мога да го затапя на която и да е тема. Особено пък на тази,за която говорехме. Гади ми се от вашето поколение - поколение,което отрича всичко. Така и не дадохте вашата гледна точка. Комунизма е лош,нацизма е лош,демокрацията е лоша,белите са лоши,циганите са лоши,всички са лоши. Кое е доброто. Ще ми кажеш ли,дебилче? Кое е доброто? Абсолютен лаик си. Нещастник. Чак си помислил,че ме бил затапил. Къде бе,Джони,къде тръгна да си мериш пишката с батковците? :wink:
OtherDimension е момиче :wink:

Neo-Communist Power
08-28-2007, 23:34
Ти си уникален клоун,пълен ташак си :)

Първо - ако си мислиш,че съм почнал да споря с теб,жестоко се лъжеш. С пъти съм по-умен от теб и по-добър оратор и по-точен човек и просто не си ми интересен. Не си мисли,че си ме затапил или нещо такова. Това няма как да стане,повярвай ми. На куенче му казах,че е грозен,защото е грозен. Не за друго. И него мога да го затапя на която и да е тема. Особено пък на тази,за която говорехме. Гади ми се от вашето поколение - поколение,което отрича всичко. Така и не дадохте вашата гледна точка. Комунизма е лош,нацизма е лош,демокрацията е лоша,белите са лоши,циганите са лоши,всички са лоши. Кое е доброто. Ще ми кажеш ли,дебилче? Кое е доброто? Абсолютен лаик си. Нещастник. Чак си помислил,че ме бил затапил. Къде бе,Джони,къде тръгна да си мериш пишката с батковците? :wink:
OtherDimension е момиче :wink:
наистина ли бе???та я и скибай снимката тогава ако наистина е момиче http://img255.imageshack.us/img255/5525/dsc00317dn4.jpg мамоооооооооооооооооооооо ооооооооооооооооооооооооо ооооооооооооооооооооооооо оооооо :smt005 :smt005 :smt005 :smt005В темата за снимките видях, че е момиче и не си измислям, а това, че ти си заядливо лапе си е друга работа :lol:

Neo-Communist Power
08-28-2007, 23:39
Ти си уникален клоун,пълен ташак си :)

Първо - ако си мислиш,че съм почнал да споря с теб,жестоко се лъжеш. С пъти съм по-умен от теб и по-добър оратор и по-точен човек и просто не си ми интересен. Не си мисли,че си ме затапил или нещо такова. Това няма как да стане,повярвай ми. На куенче му казах,че е грозен,защото е грозен. Не за друго. И него мога да го затапя на която и да е тема. Особено пък на тази,за която говорехме. Гади ми се от вашето поколение - поколение,което отрича всичко. Така и не дадохте вашата гледна точка. Комунизма е лош,нацизма е лош,демокрацията е лоша,белите са лоши,циганите са лоши,всички са лоши. Кое е доброто. Ще ми кажеш ли,дебилче? Кое е доброто? Абсолютен лаик си. Нещастник. Чак си помислил,че ме бил затапил. Къде бе,Джони,къде тръгна да си мериш пишката с батковците? :wink:
OtherDimension е момиче :wink:
Влез пак, виж хубаво от начало до край :) и тогава говори :wink:
наистина ли бе???та я и скибай снимката тогава ако наистина е момиче http://img255.imageshack.us/img255/5525/dsc00317dn4.jpg мамоооооооооооооооооооооо ооооооооооооооооооооооооо ооооооооооооооооооооооооо оооооо :smt005 :smt005 :smt005 :smt005В темата за снимките видях, че е момиче и не си измислям, а това, че ти си заядливо лапе си е друга работа :lol:
ми аз там проверих влязох и в профила и видях че е сложил/а този линк в тази тема :-D :-D :-DВлез пак, огледай хубаво всички страници и тогава говори :wink:

quench
08-29-2007, 04:35
леелеее, хора, вие не сте добре, определено.... :smt017

Disrespect
08-29-2007, 07:30
кво по дяволите става тука бе :shock:

Зона 51 си място за тестване на разни работи...предполагам :roll:

namina
08-29-2007, 07:33
абсолютно нищооооооо =P~ :-k ](*,) :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt004

Бунтар
08-29-2007, 07:34
кво по дяволите става тука бе :shock:

Зона 51 си място за тестване на разни работи...предполагам :roll:

^ кубинки...

или пък

^ китари...

или пък

^ кубета...

или пък нинам кво си, ама трябва да говоря глупости се пак.

Disrespect
08-29-2007, 08:48
кво по дяволите става тука бе :shock:

Зона 51 си място за тестване на разни работи...предполагам :roll:

^ кубинки...

или пък

^ китари...

или пък

^ кубета...

или пък нинам кво си, ама трябва да говоря глупости се пак.

само недей говори на глас че 'ората ше те възприемат като нещо от Зона 51 :lol:

Бунтар
08-29-2007, 08:55
добре, вече ще пиша наум (:

OtherDimension
08-29-2007, 09:00
Ти си уникален клоун,пълен ташак си :)

Първо - ако си мислиш,че съм почнал да споря с теб,жестоко се лъжеш. С пъти съм по-умен от теб и по-добър оратор и по-точен човек и просто не си ми интересен. Не си мисли,че си ме затапил или нещо такова. Това няма как да стане,повярвай ми. На куенче му казах,че е грозен,защото е грозен. Не за друго. И него мога да го затапя на която и да е тема. Особено пък на тази,за която говорехме. Гади ми се от вашето поколение - поколение,което отрича всичко. Така и не дадохте вашата гледна точка. Комунизма е лош,нацизма е лош,демокрацията е лоша,белите са лоши,циганите са лоши,всички са лоши. Кое е доброто. Ще ми кажеш ли,дебилче? Кое е доброто? Абсолютен лаик си. Нещастник. Чак си помислил,че ме бил затапил. Къде бе,Джони,къде тръгна да си мериш пишката с батковците? :wink:

ахахахаха
ама ти май наистина си вярваш?
това в подписа ми е цитат от песен.. ако за това се хващаш си много зле :lol:
2ро не си ми никакъв батко - по-голям съм от теб, с повечеко опит и мнооого повече признания ;)
и уча в университет малоумниче... а ти къде учиш?
ти недей си мери пишката с батковците, пубертетче не изживяно ;)
аз ли съм човек без цел и посока?
хахахаа , я ми кажи твоите постижения за опазване на бялата раса?
това ли е твоята цел?
и какво правиш за нея
ти си един тийнейджър-мухльо, който се крие в мишата си дупка и лицето си не показва, защото е комплексиран до мозъка на костите си..
бил повече от мен, бил по-добър оратор ?
хеах.. когато ти държиш реч пред над 200 човека, тогава ще ми казваш какъв оратор си, лешпер...
а знаеш ли, че ме каниха да бъда председател на младежкия сбор на АТАКА в моя град? - естествено отказах..
а ти , ти какво направи за бялата раса?
какво ?
гледаш клипчета по youtube и се надъхваш
слушай ме, лекенце смазано
нямаш никакво право да казваш кой е грозен, кой не при условие, че те е страх да покажеш пъпчивата си мутра .. нещастник такъв
твоето поколение е умрело, не мойто
сдуханяк
всеки един, прочел тази тема те видя какъв си сопол, щом определяш хората по външния им вид... да не говорим, че куенч се опитва да те обори с думи, а ти веднага налиташ на обидите


нео-комунист -> момче съм , а момичето на снимките е сестра ми

quench
08-29-2007, 09:05
реториката на АТАКАБГ е смазваща, той е достоен за възхищение индивид, който печели споровете с бетонни аргументи, изказани с висок стил и свръхчовешко спокойствие

поклон пред такива хора!

щом той ме е заклеймил като грозник, за мое нещастие ще трябва да изживея остатъка от ните си, низвергант от обществото и подминаван от прекрасните жени... :smt010

но нещастна е съдбата на народните предатели...

tesco
12-07-2007, 16:09
Знам,че темата е стара,но след като я прочетох не се стърпях..
Единия се пише фашист,другия комунист,незнайно кой ги подтикнал да вярват на отдавна изгубени каузи,трети спорят кой бил грозен,кой-тъп...
Боже,каква деградация...
Радостен съм че съм извън България,надявам се,че и децата ми ще израснат далеч от тази помия

InitialD
12-07-2007, 22:38
Как е хероина!?!?? #-o

Disrespect
12-08-2007, 10:37
Всички лъжат, Дискавъри сигурно изопачават истината по някакъв начин, знам ли..