PDA

View Full Version : Сериозен проблем...помогнете



Анонимка
08-28-2007, 20:42
Моята история не е поредната лиготия,а доста сериозна.Всичко започна когато се запознах с един приятел на брат ми(това се случи преди 2год.) , който е с 9год. по-голям от мен,той сташно много ме хареса аз също имах симпатии към него,но нищо повече.Излизахме заедно известно време,но спряхме и да се виждаме до тази год. май месец,когато започна всичко.Започнахме да излизаме макар,че разбрах,че е сгоден.
И така с течение а времето отношенията ни станаха много сериозни.Виждахме се всеки ден и се сближавахме все повече и повече,наистина се привързах страшно много към него както и той към мен.Казваше,че ако бях му обърнала внимание тогава сега нямяше да се жени и че иска да прекара живота си с мен иии т.н.т. .... твърди,че няма чувства към вече жена му и,че само аз съм в акъла и сърцето му... Така прекарахме 3 невероятни месеца,но болката дойде сега когато вече се ожени,а аз съм в задънена улица и не знам как да постъпя...
Дали да бъда егоистка и да гледам собственото си желание и да съм с него,както и той иска или да го оставя....
За тези които ще ме упрекват по-добре не пишете,не ми трябват укори,а смислени съвети....

08-28-2007, 20:47
ами нз но вече щом са се оженили да не им се бъркаш,щото става сериозно там се пак са се ОЖЕНИЛИ .Пък според мене тои ако наистина те обича щеше ли да се ожени,се пак нали и двамата човека тряа да искат да го направят (да са оженят) и нз ма той и като е по голям сиг.няма се получи. Нз твой си е живота ма надали ша остай жена си става по сложно там ся...нз ай успех..дано си фанеш по млад :) и някой ден са оженити \:D/

08-28-2007, 20:51
[quote="Анонимка"]Моята история не е поредната лиготия,а доста сериозна.Всичко започна когато се запознах с един приятел на брат ми(това се случи преди 2год.) , който е с 9год. по-голям от мен,той сташно много ме хареса аз също имах симпатии към него,но нищо повече.Излизахме заедно известно време,но спряхме и да се виждаме до тази год. май месец,когато започна всичко.Започнахме да излизаме макар,че разбрах,че е сгоден.
И така с течение а времето отношенията ни станаха много сериозни.Виждахме се всеки ден и се сближавахме все повече и повече,наистина се привързах страшно много към него както и той към мен.Казваше,че ако бях му обърнала внимание тогава сега нямяше да се жени и че иска да прекара живота си с мен иии т.н.т. .... твърди,че няма чувства към вече жена му и,че само аз съм в акъла и сърцето му... Така прекарахме 3 невероятни месеца,но болката дойде сега когато вече се ожени,а аз съм в задънена улица и не знам как да постъпя...
Дали да бъда егоистка и да гледам собственото си желание и да съм с него,както и той иска или да го оставя....
За тези които ще ме упрекват по-добре не пишете,не ми трябват укори,а смислени съвети....
Нямам намерение да те обвинявам-кои сме ние да те виним!Ако искаш съвет от мен,по-добре престанете да се виждате-все пак той има семейство и самата ти ше бъдеш много гузна,че излизаш с женен мъж!А и неговата съпруга ще се превърна в невинна жертва на вашата не законна връзка!Така мисля аз,но все пак ти си имаш глава на раменете и сама преценяваш кое е най-добре за теб!

08-28-2007, 20:52
държи на теб, а се е оженил за друга? такъв не ти трябва, остаив го в миналото

thefreak
08-28-2007, 20:55
Имал е три месеца да размисли, ама не го е направил.
Забрави, че са ви споделени чувствата.

Presley
08-28-2007, 20:56
Каквото и да ти каэва,ти си в сянка.Бил е сгоден,когато сте эапочнали отново да иэлиэате.Спокойно е можел да прекъсне връэката си със сегашната си съпруга на време,щом толкова много те обича..!Но не го е направил.Явно не е съвсем беэраэличен към нея,както твърди.Пък и ако беше,нямаше сега да е женен эа нея.Примири се с едно-не си единствената и не си първата.Може да ти каэва много неща-че те обича,жадува...ама праэниците не със теб праэнува :-D !Съвет...не мога да ти дам съвет.Решението е твое.Ако положението да си втората те одовлетворява-давай.Ако не-откажи се.И все пак ако се откажеш,няма да раэбиеш едно семейство..

GaNgStAz
08-28-2007, 20:56
Кофти тръпка.. :| Най добре го остави, все пак вече е женен.. А и като ти е казал, че няма чувства към жена му ( смисъл преди да се оженят ) защо се е оженил за нея.. ?! ... :roll: Замисли се просто дали има смисъл да си със женен мъж :? ( А и дали той би го искал сега ) :-s

Анонимка
08-28-2007, 20:57
Ожени се,защото първо,че беше късно да отменя сватба и второ,защото е решил,че е време да има дете,а това за момента не мога да му дам :|

08-29-2007, 08:41
Късно?Една сватба може да се отмени и в посления момент [-( Ако любоета му е толкова силна,колкото твърди бия отменил.Ако наистина иска да прекара живота си с теб-би те чакал за деца,колкото и дълго да е.Ако наистина не обича съпругата си-би я оставил.Замисли се дали искаш да живееш второстепенната поля на
любовницата,с която се вижда , само когато няма риск да бъде хванат или да продължиш сама в живота и някой ден да имаш собствено семейство.

Бтв на колко си :) ?

neverand
08-29-2007, 08:55
остави го :) защото само си играе с тебе :) да кажеш 2-3 думи е ужасно лесно ;) говорил ти е пълни глупости,колкото да те зариби,и е успял,и само не казвай че му вярваш...

ArTanDra
08-29-2007, 09:03
Ожени се,защото първо,че беше късно да отменя сватба и второ,защото е решил,че е време да има дете,а това за момента не мога да му дам :|


Съжалявам за неловкия въпрос .. имаш ли сексуален контакт с този човек? Ако имаш се замисли много , защото нещо не ми се връзва. Разбирам момчето(мъжа) , че иска деца и семейство , но доколкото разбирам и ти не си малка (на колко си ) и можеше да те изчака. И няма логика до края на живота си да живее с жена , която му е безразлична. Не прекъсвай контакта си с него , просто му обясни че ще си останете само приятели и връзката ви не може да продължава.

Анонимка
08-29-2007, 10:37
Аз съм на 17,а той на 26 и на другия въпрос,да имала съм интимни контакти с него ..... :|

Erica
08-29-2007, 11:19
Аз няма да те критикувам,но искам да ти задам следният въпрос -
Как ще се чувстваш ти един ден,ако попаднеш в ситуацията на съпругата му?
Защото тя не е виновна с нищо,а доколкото до това,че се е оженил без никакви чувства,а само защото искал дете...,или пък защото неможел да отмени сватбата вече...,това не ми се вярва...
Е верно е ,че има хора,които също се женят без чувства,но пък за сметка на това те имат големи чувства към банковата сметка на половинката си...
Незнам ти си преценяваш сама,животът си е твой.Но си помисли добре,иска ли ти се вечно да си втората...или пък искаш ли ти да си причината за разпадане на едно семейство...и за разбиването на друг живот...
Млада си,според мен имаш достатъчно време,за да срещнеш истинския...
Успех

ArTanDra
08-29-2007, 11:46
Аз съм на 17,а той на 26 и на другия въпрос,да имала съм интимни контакти с него ..... :|

Mисля че този отговор изясни всичко .. истината - искал е малко разнообразие и тъй като си малка и наивна.. се е възползвал.

Анонимка
08-29-2007, 20:06
Не вижте имам право да му вървам,защото дори на самата сватба ми каза,че въпреки това иска да продължи живота си с мен...някой ден и легално заедно...тва не е нормално...
а сега са на меден месец и той пише смс-и и казва,че лягя и става с мисълта за мен и жадува да съм с него....тва ме обърква още повече......явно май съм хлътнала доста здраво ](*,)

Exoras
08-29-2007, 20:09
И май доста здраво трябва да помислиш, как да преодолееш това, че си хлътнала здраво :lol:

Sexapilna_kukla
08-30-2007, 00:18
Мила, минала съм по този път и много добре знам какво е... Най-добре си изживей всичко, за да не съжаляваш един ден... и после приключи... Защото, ако нещата станат още по-сериозни, повярвай, ще ти бъде отвратително... вечер ще лягаш сама, а той ще бъде с нея... на празниците също помисли с кой ще е... няма смисъл просто така да се нараняваш... много е тежко и ще си разбиеш цялата психика... Просто гледай напред, сега ти е време да живееш, намери си приятел, за да имаш наистина една пълноценна връзка и така се опитай да забравиш стария... защото от него реално погледнато какво може да получиш... просто едни откраднати мигове... болка, сълзи и страдание... Разбирам, че може би го обичаш, но ако продължите връзката ви, в нея определено ще преобладават минусите, а не плюсовете... Наистина, може да имате много хубави моменти заедно..., но въпреки всичко... той ще остане с нея, щом мисли и за дете, пък ти... освен да страдаш, друго не ти остава... Това ли искаш... мисля, че не...
Това е от мен, ако си разумна ще ме послушаш, защото говоря от личен опит и съм преживяла всичко това, че дори и много повече... Успех!