PDA

View Full Version : Голем Проблем



Бай Гроздан
08-28-2007, 20:53
ако някой дори му мине през ума че темата е спам жестоко греши
не ми се пише наново но на кратко живота ми е преебан от всекъде и тъй като нз да броя до 350 и не успях да си пратя проблема си по пощенския гълъб на Рюне Артуа ще помоля за помощ


начи...та жената е бременна ама не от мене и ми изневери с най добрия ми преятел който всъщност и е брат ама по бащина линия и ся иска да ми го даде на мене да го гледам ама бащата (тоест полу брат й) е циганин=> и тя е циганка та тя може да роди около 20-тина циглета :shock: на сичкото отгоре съм наркоман и няма да има пари да ги гледам а и съм едва на 8 :smt010

по важният въпрос е...да са самоубеса ли ](*,) ако не ко да праа

08-28-2007, 21:01
ако някой дори му мине през ума че темата е спам жестоко греши
не ми се пише наново но на кратко живота ми е преебан от всекъде и тъй като нз да броя до 350 и не успях да си пратя проблема си по пощенския гълъб на Рюне Артуа ще помоля за помощ


начи...та жената е бременна ама не от мене и ми изневери с най добрия ми преятел който всъщност и е брат ама по бащина линия и ся иска да ми го даде на мене да го гледам ама бащата (тоест полу брат й) е циганин=> и тя е циганка та тя може да роди около 20-тина циглета :shock: на сичкото отгоре съм наркоман и няма да има пари да ги гледам а и съм едва на 8 :smt010

по важният въпрос е...да са самоубеса ли ](*,) ако не ко да праа
ТЪП СИ![/b]

Бай Гроздан
08-28-2007, 21:04
ако някой дори му мине през ума че темата е спам жестоко греши
не ми се пише наново но на кратко живота ми е преебан от всекъде и тъй като нз да броя до 350 и не успях да си пратя проблема си по пощенския гълъб на Рюне Артуа ще помоля за помощ


начи...та жената е бременна ама не от мене и ми изневери с най добрия ми преятел който всъщност и е брат ама по бащина линия и ся иска да ми го даде на мене да го гледам ама бащата (тоест полу брат й) е циганин=> и тя е циганка та тя може да роди около 20-тина циглета :shock: на сичкото отгоре съм наркоман и няма да има пари да ги гледам а и съм едва на 8 :smt010

по важният въпрос е...да са самоубеса ли ](*,) ако не ко да праа
ТЪП СИ![/b]
благодаря за искреността ти но...това не дава решение на проблема ми

Бай Гроздан
08-28-2007, 21:42
някой да има решение...дори да е глупаво моля за помощ :cry: :smt010 :cry:

08-28-2007, 22:33
naskaro otvarqm edna 6atra na vruh Musala i 6a razdavam suveti malko dale4ko ti e no zapovqdai,6a zimam po 200leva na minuta 4e tam gore e studeno i trqq pari si pla6tam parnoto :lol: :lol: :D :lol:

nofi
08-29-2007, 00:49
Що не й изневериш с доведената й сестра и да забегнете в чужбина? :roll:

cherinka
08-29-2007, 03:58
А аз се чудех що неам бонбонки...

BAYO
08-29-2007, 05:24
Кроки Зайо-Байо ? :-D

Бай Гроздан
08-29-2007, 10:56
Що не й изневериш с доведената й сестра и да забегнете в чужбина? :roll:
и аз мислех за тоз вариянт...ама проблема е че сестра й...не съществува :? дали да не зема да й направа една :|

Бай Гроздан
08-29-2007, 10:59
Благодаря на сички за съветите черпа ви по една от мене :wink: байо и чери айде да не се разсърдите на бай ви Гроздан се смятайте за почерпени :smt006

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-29-2007, 18:12
хаиде стига глупости...