PDA

View Full Version : анкета



namina
08-28-2007, 23:21
който е за да се пише само на кирилица да пише тук и да дава своя глас!

namina
08-28-2007, 23:22
да-естествено,ние сме българи! :!: =D>

Communist
08-28-2007, 23:25
ДА!
Кирилицата е азбуката на световния комунизъм!

DeePurple
08-28-2007, 23:27
Да! На никой няма да му се счупят ръцете да превключи от engl на български!Освен тоя език какво друго българко имаме, което да опазим ?!

DjBaloon
08-28-2007, 23:28
Dali pa nekoi shte uspee da me ubedi,che ne sum bulgarin kato pisha na latinica :-D
I karaneto da se pishe na kirilica stava chrez sankcionirane,a dosta potrebiteli ot foruma za gosti(gore-dolu-2-pati poeche)
A gostite kato pishat na latinica nemogat da gi sankcionirat.. osvem ako ne se slaga ban za vseki,koito pishe na latinica.. koeto e bezsmisleno i nadali nqkoi bi go napravil :wink:
Prakticheski e nevuzmojno na tozi etap da go vuvedat..
Koeto obezsmislq temata :-D

namina
08-28-2007, 23:31
Да! На никой няма да му се счупят ръцете да превключи от engl на български!Освен тоя език какво друго българко имаме, което да опазим ?!

ооооооооооооо имаме........нализнаеш има 1 бацил за киселото мляко,дето го няма в цял свят само у нас.....
пък и имаме гори и планини природата ни е прекрасна ,но кой ли ще го уцени...........

то даже някой от модовете пишат на латиница.........абе нямам думи просто.......... ](*,) ](*,)

namina
08-28-2007, 23:33
ДА!
Кирилицата е азбуката на световния комунизъм!
СТИГА ВЕЧЕ С ТОЯ КУМУНИЗЪМ МА КУРВО ГРОЗНА ЗАЩО ТРЯБВА ДА НАМЕСИШ ПОЛИТИКАТА И ШИБАНИЯТ ТИ КУМОНИЗЪМ ВЪВ ВСЯКА ТЕМА МАЙ ЩТЕ СЕ ЗАМИСЛЯ ДАЛИ ДА НЕ ТЕ РАЗБЕРА ОТ КАДЕ СИ И .............

подкрепям те на-пълно със теб съм расиста! =D> :!:

Neo-Communist Power
08-28-2007, 23:36
ДА!
Кирилицата е азбуката на световния комунизъм!Абсолютно вярно :wink:
Да здраствует комунизъм!!!

namina
08-28-2007, 23:40
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСИЧКИ!
:smt049

Ice
08-28-2007, 23:40
да-естествено,ние сме българи!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!
:-)

Neo-Communist Power
08-28-2007, 23:43
Щом вземем властта ще наложим денацификация на България и ще подготвим почвата за социализма :)

namina
08-28-2007, 23:49
Щом вземем властта ще наложим денацификация на България и ще подготвим почвата за социализма :)


вие няма да я земете!
бъдете сигурни! [-X

Neo-Communist Power
08-28-2007, 23:51
Щом вземем властта ще наложим денацификация на България и ще подготвим почвата за социализма :)


вие няма да я земете!
бъдете сигурни! [-XНие в момента сме на власт(БСП) :D и след време ще направим трансформацията в БКП :)

namina
08-29-2007, 00:01
Щом вземем властта ще наложим денацификация на България и ще подготвим почвата за социализма :)


вие няма да я земете!
бъдете сигурни! [-XНие в момента сме на власт(БСП) :D и след време ще направим трансформацията в БКП :)


дам ама скоро ще измрат старците ииии подкрепа няма да имати :-$ ::: пак и ний със СИЛАТА НА БАТ'ВИ БОЙКО щеее ви свалиме от власт....................... =P~ :-$
пазете се ерата на БАЙКО БОРИСОВ настъпва! :wink: :-D

Blab
08-29-2007, 00:08
Да! На никой няма да му се счупят ръцете да превключи от engl на български!Освен тоя език какво друго българко имаме, което да опазим ?!

ооооооооооооо имаме........нализнаеш има 1 бацил за киселото мляко,дето го няма в цял свят само у нас.....пък и имаме гори и планини природата ни е прекрасна ,но кой ли ще го уцени...........

то даже някой от модовете пишат на латиница.........абе нямам думи просто.......... ](*,) ](*,)
абе, защо имам някакви спомени, че лиценза(или там както му се вика) за бактерията е продаден на японци/китайци... :-s

по темата:ЗА кирилицата...
Много по-бавно се чете "английския български", чак ме заболяват очите... Разбирам, при смс-ите се пестят символи(съответно парички), ама тук...Пък и няма какво да се оплакват, в днешно време 90% ще използват Wоrd време им е да свикват.

namina
08-29-2007, 00:10
Да! На никой няма да му се счупят ръцете да превключи от engl на български!Освен тоя език какво друго българко имаме, което да опазим ?!

ооооооооооооо имаме........нализнаеш има 1 бацил за киселото мляко,дето го няма в цял свят само у нас.....пък и имаме гори и планини природата ни е прекрасна ,но кой ли ще го уцени...........

то даже някой от модовете пишат на латиница.........абе нямам думи просто.......... ](*,) ](*,)
абе, защо имам някакви спомени, че лиценза(или там както му се вика) за бактерията е продаден на японци/китайци... :-s

по темата:ЗА кирилицата...
Много по-бавно се чете "английския български", чак ме заболяват очите... Разбирам, при смс-ите се пестят символи(съответно парички), ама тук...Пък и няма какво да се оплакват, в днешно време 90% ще използват Wоrd време им е да свикват.



лелелееееееееееееееееееее ее верно ли е продаден тоя бацил :smt013 :smt013 :smt013 ](*,) ](*,) :smt010 :smt010 :smt013 сичко БЪЛГАРСКО унищожават :smt013 :smt013 :smt010 ](*,) :smt013

Neo-Communist Power
08-29-2007, 00:15
[quote=Neo-Communist Power]


дам ама скоро ще измрат старците ииии подкрепа няма да имати :-$ ::: пак и ний със СИЛАТА НА БАТ'ВИ БОЙКО щеее ви свалиме от власт....................... =P~ :-$
пазете се ерата на БАЙКО БОРИСОВ настъпва! :wink: :-DБойко е комунист :D Пазел е Тодор Живков :D :D :D

namina
08-29-2007, 00:19
[quote=Neo-Communist Power]


дам ама скоро ще измрат старците ииии подкрепа няма да имати :-$ ::: пак и ний със СИЛАТА НА БАТ'ВИ БОЙКО щеее ви свалиме от власт....................... =P~ :-$
пазете се ерата на БАЙКО БОРИСОВ настъпва! :wink: :-DБойко е комунист :D Пазел е Тодор Живков :D :D :D

лъжеш!

Neo-Communist Power
08-29-2007, 00:21
[quote=Neo-Communist Power]


дам ама скоро ще измрат старците ииии подкрепа няма да имати :-$ ::: пак и ний със СИЛАТА НА БАТ'ВИ БОЙКО щеее ви свалиме от власт....................... =P~ :-$
пазете се ерата на БАЙКО БОРИСОВ настъпва! :wink: :-DБойко е комунист :D Пазел е Тодор Живков :D :D :D

лъжеш!http://images05.snimka.bg/000467876-big.jpg
8)

hahavteen
08-29-2007, 00:30
да-естествено,ние сме българи! :!: =D>


A kato si BULGARKA i tolkova durji6 da se pi6e nakirilica za6to pi6e6 po-zle ot purvoklasni4ka? Ako trugna da ti broia pravopisnite gre6ki samo v taia tema do ytre niama da svur6a. :roll:
Ina4e po temata na men mi e vse edno.Na latinica pi6a po-burzo a i ne znam kude sa bykvite 6 i 6t(tupo izglejda ama... 8-[ )

Blab
08-29-2007, 00:33
http://images05.snimka.bg/000467876-big.jpg
8)
:smt005 лелеей...

Neo-Communist Power
08-29-2007, 00:36
http://images05.snimka.bg/000467876-big.jpg
8)
:smt005 лелеей...Така е, той е комунист 8) и е едно и също дали ще гласувате за БСП или него, но важното е, че комунизма си остава и се засилва :twisted:

DeePurple
08-29-2007, 00:46
да-естествено,ние сме българи! :!: =D>


A kato si BULGARKA i tolkova durji6 da se pi6e nakirilica za6to pi6e6 po-zle ot purvoklasni4ka? Ako trugna da ti broia pravopisnite gre6ki samo v taia tema do ytre niama da svur6a. :roll:
Ina4e po temata na men mi e vse edno.Na latinica pi6a po-burzo a i ne znam kude sa bykvite 6 i 6t(tupo izglejda ama... 8-[ )

Ш и Щ са съответно [ и ] на латиница...По-бързо ти било ... Аре стига глупости, а как се чете тая маймуница мислиш ли ?!И е грозно, и е правописно неправилно, и е ТЪПО, при положение, че ти трябва същото време да напишеш мнението си, ако използваш фонетична ...

find_m3
08-29-2007, 06:48
мм в скайп ми е се тая кой как пише,ама тука като се почнат с разточителните разговори се изнервям докато чета ,щото на кирилица си е по-лесно :lol:

quench
08-29-2007, 06:48
и без тва ще я закриват тая помия, не виждам кво се палите...

Neo-Communist Power
08-29-2007, 07:05
и без тва ще я закриват тая помия, не виждам кво се палите...Така е, другарю :wink:

sh3_1s_7h3_0n3
08-29-2007, 07:29
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=117041