PDA

View Full Version : На плажа



08-29-2007, 07:59
Искам да попитам момичетата дали се пекат без горнища на плажа. И момчетата съответно - как възприемат момичета, които са свалили горнището на банския си? Не говорим да се разхождат по плажа или да плуват, а само да се пекат.
Аз ще съм първа - правила съм го само веднъж.

fairytalesend
08-29-2007, 08:01
хаха и аз веднъж.. обаче то на плажа нямаше почти никого (още не беше започнал сезона) и бяхме само с приятеля ми

fasgsrezgserg
08-29-2007, 08:02
Emi az sum momche,vuzpriemam go dobre :smt007 samo da ne e nqkoi babi4ka s uvisnali do kolenete... inuche dobre stiga da e nqkoq macka \:D/

tuka6na
08-29-2007, 08:07
Пекла съм се така хиляди пъти,но гледам да не заемам централна позиция на плажа,някъде по-настрани.Когато пък не съм била на плаж,то гледам мястото да не е толкова 'оживено'-обикновенно само с приятеля ми,или хората с които съм отишла.

/wan`a`doo/
08-29-2007, 09:38
Ми да, пека се, плувам... много не ми дреме. Централна, нецентрална позиция все ми е тая, единствено, че има някви селтаци дето гледат все едно са невиждали, ма аз се гавря с такива и те се смущават ха-ха.

HopeLesss
08-29-2007, 09:50
Не, не се пека без горнище. Смятам го не само за вредно, но и за ненужно.

IKisseDAGirL
08-29-2007, 10:04
Не, не се пека без горнище. Смятам го не само за вредно, но и за ненужно.
Me too :wink:

special_girl_SS
08-29-2007, 10:14
Еее чак пък вредно... :roll:
Не смятам, че човек трябва да се срамува от тялото си. Не че съм заклета нудистка, де... но принципно не би трябвало да се притесняваме от голотата си.

Seducti0n
08-29-2007, 10:27
Еее чак пък вредно... :roll:
Не смятам, че човек трябва да се срамува от тялото си. Не че съм заклета нудистка, де... но принципно не би трябвало да се притесняваме от голотата си.Да вредно е.Кожата там е изключително нежна и деликатна,може да доведе и до рак в някои случаи. :? Аз също се пека винаги с горнище,защото както казаха 2 момичета преди мен-не го намирам за нужно да съм без горнище. :wink:

HopeLesss
08-29-2007, 10:28
Тази нощ се върнах от море и да ви кажа... главно бабичките се пускат по без горнище ;) Не знам момчетата как го намират, ама според мен това не е от най-приятните гледки :lol:

Obsession
08-29-2007, 11:17
Аз съм махала горнището веднъж, но гледах да не се набивам на очи, защото не съм атракция, а просто искам да се попека. И наистина най-вече бабичките разголват плът, което пък направо ме отвращава!!! А, най-гадно е да гледаш как някакви ентусиасти развяват ц**и наляво-надясно по плажа. Това вече е пошло според мен. Хубаво, пекат се, ама като се разхождат или взизат във водата да си сагат банските :smt006

rusalkata_
08-29-2007, 11:18
ахаха дам.бабките по без горнище са уникална гледка. :lol:
и аз се пека с горнище,защото слънчевите лъчи са вредни,а и винаги ходя на оживени плажове... :roll:

VaNicHkaa
08-29-2007, 11:27
Както повечето казаха слънчевите лъчи са много вредни за деликатната кожа и си се пека с горнище ..не намирам смисъл да го свалям , не ме е срам от тялото ми просто брез горнище едвали ще се чувствам добре..като се има предвид че веднъж едно момче ме гонеше по плажа да ми свали горнището и от тогава даже си го завързвам много здрво хах

Mementomori
08-29-2007, 11:36
Не съм и не бих се пекла по без горнище!Срамежлив човек съм и не смятам,че е нужно да се "откриваш" по този начин пред всички!

ninsy
08-29-2007, 11:36
пекла съм се един - два пъти но наистина е вредно и си предпочитам с горнище.

Sexapilna_kukla
08-29-2007, 12:31
Аз понякога се печа без горнище, само по прашчици :-D Просто много ме дразни разликата, пък и не се срамувам от тялото си. Е, на басейн не бих се пекла така, ама на морето е друго... 8)