PDA

View Full Version : защо го правят?!



MostHated
08-29-2007, 10:23
Значи имам 2 приятели на които държа много и сега си имам проблеми у нас и последните дни не излизах с тях! после те ми се обаждат 2та и ми са ебават за гаджето дали мога да им я дам! и аз на шега казах "да" (не е много умно,но...) а тоз "приятел" с когото говорих по телефона ми каза че тя е до него! другия се засмя! чух го и ми я дадоха! и аз нЗ кфо да кажа! после ми са обадиха пак и им казах да се гръмнат! имам си свои проблеми и ми е супер гадно! а те ми са ебават! сега да ги пребия ли?! не искам приятели са ми! ама се скарах с приятелката! заради тях! и сега си имам още повече главоболия.... дайте съвет, кажете нещо, каквото и да е!

Благодаря

MostHated
08-29-2007, 10:26
извинявам се забравих да кажа че са си били само 3та! и по нейни думи само са си приказвали... ама нещо :smt017 не ми са вярва!

tuka6na
08-29-2007, 10:52
Ми обясняваш и ве.Така и тааакаа на шега си го казал,а и не виждам как може да се засегне от такова нещо,толкова ли не усеща кога си сериозен и кога не:-s А за това ,че са били 3-мата заедно,само ти знаеш дали и какво може да е било.ако имаш съмнения,споделяш им ги и разбираш за какво става дума ако е възможно...

find_m3
08-29-2007, 11:01
Еми ...те са го направили явно, щото си ги "пренебрегнал" и са решили да привлекат внимание.А какво е станало ти си знеш щом са ти близки.А аз тука малко не зацепих кво е станало тъй ,че ще питам.Ти си си бил във вас сам и те са ти звъннали за да видят дали ще ги излъжеш ,че гаджето ти е при тебе така ли? :-k

MostHated
08-29-2007, 11:08
не! 1 от приятелите ми ми харесва гаджето! не че беше проблем! но когато се карах с нея с него се е бавахме че той да тръгне с нея няма проблеми! и ся той ми са обажда и ми казва тес раути и аз са съгласявам! и той накрая ми вика ама тя е до мене и й дава телефона! и аз нЗ ко да кажа и затворих кат лапи! после той ми са обади и ми вика ко стана?! и аз му казах да са гръмне в ташака!

tItEufFf
08-29-2007, 11:09
поговори с тях и с приятелката си ... изясни и че си се бъзикал.. не вярвам да ти е тоооолкова сърдита, че да не иска даже да те погледне

find_m3
08-29-2007, 11:15
Аха ,ама вече не сте скарани см преди да се ебават с тебе?

MostHated
08-29-2007, 11:51
еми с 1я се оправих! с нея не сме говорили а оня дет се обади не искам и да говоря с него