PDA

View Full Version : Кой изпълнител или група според вас трябва да спре..........



08-29-2007, 11:31
Кой изпълнител или група според вас трябва да слезе от световната сцена и да спре завинаги да прави музика?

zloto
08-29-2007, 11:45
US5, Токио Хотел и 50 стотинки
също и 99% от чалга певачките

MostHated
08-29-2007, 11:54
чалга кокошките ама всички!

08-29-2007, 12:03
ot SVETOVNATA SCENA be hora,4algarkite nqmat ni6o ob6to s tova!tiq pove4eto bozi ot City tv

Disrespect
08-29-2007, 12:13
Dead Kennedys - MTV Get Off The Air

!!!

08-29-2007, 12:22
Рамщайн!!!

Ти луд ли си, бе. Те сега правят нов албум, трябвало да се махат. :lol:

iLoveChocolate
08-29-2007, 12:27
mi spored men polovinata ot 4alga pevicite,osobeno novo izliupilite se

AliceSw
08-29-2007, 12:27
Блу - просто няма по-противна група, и никога не е имало, ненавиждам ги повече от ТХ дори

Disrespect
08-29-2007, 12:29
Рамщайн!!!

Ти луд ли си, бе. Те сега правят нов албум, трябвало да се махат. :lol:

и сигурно ще прилича на последния на Корн :roll: ](*,)

08-29-2007, 12:42
Рамщайн!!!

Ти луд ли си, бе. Те сега правят нов албум, трябвало да се махат. :lol:

и сигурно ще прилича на последния на Корн :roll: ](*,)

Е то и в последният на Корн има добри попадения. Нищо, че е поп. А мен ми харесва цялостно и най-предпочитам Killing, Starting Over и Курво, имаме проблем. За новия на Рамеца : Поживем Увидим!

radito
08-29-2007, 12:49
Блу - просто няма по-противна група, и никога не е имало, ненавиждам ги повече от ТХ дори
Ем че Блу вече не са група. Пък и кво им има, мене пък ме кефеха страшно много! :D

08-29-2007, 13:11
Рамщайн!!!

Ти луд ли си, бе. Те сега правят нов албум, трябвало да се махат. :lol:

Откакто изсраха Mutter не са група за мен...

Че какво му е на Мutter? Ти дано не си от онези дето си мислят, че са били Death заради Sehnsucht и са си изменили стила. Някаква
усезаема разлика от оригиналното им звучене има чак в Reise, Reise и Rosenrot.

Justified
08-29-2007, 13:29
Korn,50 стотинки,Всички R&B изпълнители с изключение на ДжейТи и още няколко.

Shadow_Walker
08-29-2007, 13:35
Блу - просто няма по-противна група, и никога не е имало, ненавиждам ги повече от ТХ дори
Ем че Блу вече не са група. Пък и кво им има, мене пък ме кефеха страшно много! :D
да, отдавна не са заедно..ама иначе кат бях по-малък им се кефех доста :wink:

ъъм..кой да спре ... абе не знам, мене тея които ме дразнят не им обръщам внимание и ми е се тая за тях :)

08-29-2007, 13:36
Korn,50 стотинки,Всички R&B изпълнители с изключение на ДжейТи и още няколко.

Верно КоЯn остаряха, а и направиха 8+ албума.

Иначе според мен трябва да слезнат от сцената и да се пенсионират групи като Айрон Мейдън и другите дедковци, защото вече почват да се излагат като Лили Иванова.

AliceSw
08-29-2007, 13:49
о.О значи групите, които намразвам се разпадат :twisted:

rusalkata_
08-29-2007, 13:55
Tokio Hotel,Madonnа и всички черни рапъри,които се появяват с всеки изминал ден,както чалга певиците у нас.

Blab
08-29-2007, 14:41
Принципно, който има публика нека "твори"...Лично аз не мога да трая Джъстин Тимбърлейк, Нели Фуртадо, Spice girls(кой им каза да се събират не знам:)), Токио хотел(или там както се казват), US5, Корн, Рамщайн, 50с, PCD(леле, те 1 хубава песен имат ли), Аврил...

dream_girl_13
08-29-2007, 15:57
Мффффф, естествено че Токио Хотел... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) Не мога да ги трая тия... Една свястна песен нямат!!!

Saverio
08-29-2007, 16:32
Никой - за всеки влак си има пътници!

Disrespect
08-29-2007, 16:37
Korn,50 стотинки,Всички R&B изпълнители с изключение на ДжейТи и още няколко.

Верно КоЯn остаряха, а и направиха 8+ албума.

Иначе според мен трябва да слезнат от сцената и да се пенсионират групи като Айрон Мейдън и другите дедковци, защото вече почват да се излагат като Лили Иванова.

Korn изобщо не трябваше да продължават след Untouchables

Madness
08-29-2007, 18:46
Фифтито,Азис,има една Румина скивах наскоро...бляя...Ас файв също...

Reed
08-29-2007, 19:24
токио хотел...много са ми противни :-D

08-29-2007, 20:15
Марая Кери

COLT
08-29-2007, 22:46
сички чалга певачки.


А кка може Мейдън да се махат бе , ти тъп ли си.

without_me
08-30-2007, 06:54
Токио хотел :-D

BloniTka
08-30-2007, 13:37
Бритни Спиърс :!:
Ima edna tupa kudeto pee edna pesen Crazy se naricha..neznam kak se kazwa pewicata...ama super mnoo me drazni. :!:
Рики Мартин :!:
Лил Мама :!: :smt012 ...ако се сетя още,ше пиша. :smt016

08-30-2007, 13:47
сички чалга певачки.


А кка може Мейдън да се махат бе , ти тъп ли си.

Не. Млад съм. Не ми прави добро впечатление как дедковци не могат да се сетят, че са старички вече. Така само петнят образа си като млади. Едно към едно с Лили Иванова са.

08-30-2007, 14:06
Принципно, който има публика нека "твори"...Лично аз не мога да трая Джъстин Тимбърлейк, Нели Фуртадо, Spice girls(кой им каза да се събират не знам:)), Токио хотел(или там както се казват), US5, Корн, Рамщайн, 50с, PCD(леле, те 1 хубава песен имат ли), Аврил...

Донякъде съм съгласен, ама като цяло по-смешно и глупаво нещо не бях чел. :lol:

Disrespect
08-30-2007, 14:28
сички чалга певачки.


А кка може Мейдън да се махат бе , ти тъп ли си.

Не. Млад съм. Не ми прави добро впечатление как дедковци не могат да се сетят, че са старички вече. Така само петнят образа си като млади. Едно към едно с Лили Иванова са.

след като могат да свирят и къртят по концерти кво им пречи...?

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-30-2007, 16:27
US5, Токио Хотел и 50 стотинки
също и 99% от чалга певачките

евала :) :smt005 + бритни и парис ква беше... :smt005

RAWRRR
08-30-2007, 16:31
Джефри Стар
агрррррррррррррр
как го мразя
станал е най-новият тийн идол
особено за булимичните момиченца

08-30-2007, 16:38
сички чалга певачки.


А кка може Мейдън да се махат бе , ти тъп ли си.

Не. Млад съм. Не ми прави добро впечатление как дедковци не могат да се сетят, че са старички вече. Така само петнят образа си като млади. Едно към едно с Лили Иванова са.

след като могат да свирят и къртят по концерти кво им пречи...?

Te много групи могат все още да пълнят концерти и да кърмят на стари години, ама не го правят. Защо ли? :wink:

Замисли се. Лили Иванова все още пълни концерти(образно казано), но не ти е кеф да я гледаш няква збръчкана и стара, като се сетиш за това каква е била някога. Откажи се, докато си на върха, нататък е само надоло. А и те феновене на Лили са се некви стари и побъркани фенове. Такива трябва да са и на Мейдън, а се от новото поколение. Не ми е кеф да гледам млади момчета да носят тениски на Мейдън, които потенциално могат да бъдат фенчета на стойностни и модерни банди като Токио Хотел. :P :lol:

RoyTheReaper
08-30-2007, 21:05
Няма причина да искам някой да слиза от сцената. Всяка една група и изпълнител от който и да е жанр, колкото и противен да е той, заема определена ниша и изпълнява определена функция.

Искате всички чалгарки да се махнат?! Мислете! Какво ще стане в българския музикален свят? Кой ще ги замести? Как ще се изменят вкусовете на аудиторията? А ако дойде нещо още по-ужасно от тях? А ако вашата любима елитарна музика стане масова (за тези за които се отнася това)? Какво ще стане с нея?

Аз лично съм доволен, че ги има чалга-звездите в България, раперите тип 85 стинки в Америка, МТВ комерса в целия свят. Да са живи и здрави и да ги има още дълги години. Те пазят моята любима музика от масовизация и сбозване. Тяхната липса би било сериозно и неблагоприятно нарушение на баланса.

08-30-2007, 21:56
Няма причина да искам някой да слиза от сцената. Всяка една група и изпълнител от който и да е жанр, колкото и противен да е той, заема определена ниша и изпълнява определена функция.

Искате всички чалгарки да се махнат?! Мислете! Какво ще стане в българския музикален свят? Кой ще ги замести? Как ще се изменят вкусовете на аудиторията? А ако дойде нещо още по-ужасно от тях? А ако вашата любима елитарна музика стане масова (за тези за които се отнася това)? Какво ще стане с нея?

Аз лично съм доволен, че ги има чалга-звездите в България, раперите тип 85 стинки в Америка, МТВ комерса в целия свят. Да са живи и здрави и да ги има още дълги години. Те пазят моята любима музика от масовизация и сбозване. Тяхната липса би било сериозно и неблагоприятно нарушение на баланса.

Tи си от онези типчета дето се гордеят, че слушат "некомерсиална" музика. :lol:

RoyTheReaper
08-31-2007, 06:26
Не, не съм от тях. Нямам никакъв проблем с комерсиалната музика, защото всяка една по-известна група е малко или много комерсиална. И няма нищо лошо в това.

zloto
08-31-2007, 06:30
Джефри Стар
агрррррррррррррр
как го мразя
станал е най-новият тийн идол
особено за булимичните момиченца
даааа и този особено...добре поне че не е толкова популярен в България...

magi4kata
08-31-2007, 09:59
Пффф...
Всички "фолк диви"!! До една!
И също всичките противни комерси - Beyonce,Rihanna...ей такива разни

08-31-2007, 11:21
Не, не съм от тях. Нямам никакъв проблем с комерсиалната музика, защото всяка една по-известна група е малко или много комерсиална. И няма нищо лошо в това.

Извинявай, тогава. :)

Korni_ReSeRvE
08-31-2007, 12:13
m spored men tiq US5

didivid
08-31-2007, 13:14
Токио Хотел

girl88
08-31-2007, 15:02
tokio hotel i dr mai nqma, a setih se predi nqkolko dni savsem slu4aino slu6am po tv-to nqkakva pesen na toia penio ot big brother :shock: ama toia za pevec li sa go vzeli :-s ako e taka togava predpo4itam i toi da se maha

LaDy_DaQnA
08-31-2007, 21:03
Пффф...
Всички "фолк диви"!! До една!
И също всичките противни комерси - Beyonce,Rihanna...ей такива разни

za 4aglgadjiikite sym syglasna ama za beyonce i rihanna nai6 kfo 6ti kaja.....zavri si go v guza 6 ima6 mnou zdrave ot men a ot svetovnata scenq nqma smisyl nqkoi da se maha 6tot si4ki si imat fenove

Rock & Roll Queen
09-01-2007, 08:10
Може би...Пеньо?! :lol:

MeTaL4eTo`f
09-01-2007, 08:52
чалга кокошките ама всички!


Дааа !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

armani169
09-01-2007, 09:28
Никой - за всеки влак си има пътници!
Единственото мнение , което ми хареса ... :smt023

lilit_666
09-01-2007, 13:50
Може би...Пеньо?! :lol:

Да бе,верно,беше станал доста известен с неговата метла!Скоро може да дадат отпусното на Баба Яга :smt005 :smt005 :smt005

lilit_666
09-01-2007, 13:56
Няма причина да искам някой да слиза от сцената. Всяка една група и изпълнител от който и да е жанр, колкото и противен да е той, заема определена ниша и изпълнява определена функция.

Искате всички чалгарки да се махнат?! Мислете! Какво ще стане в българския музикален свят? Кой ще ги замести? Как ще се изменят вкусовете на аудиторията? А ако дойде нещо още по-ужасно от тях? А ако вашата любима елитарна музика стане масова (за тези за които се отнася това)? Какво ще стане с нея?

Аз лично съм доволен, че ги има чалга-звездите в България, раперите тип 85 стинки в Америка, МТВ комерса в целия свят. Да са живи и здрави и да ги има още дълги години. Те пазят моята любима музика от масовизация и сбозване. Тяхната липса би било сериозно и неблагоприятно нарушение на баланса.

+1,пък и във всичко има и по нещо хубаво!-е,добре де,в подщи всичко!Както каза един съфорумник-"За всеки влак си има пътници!

lyly_lili
09-01-2007, 18:11
Abe da sprat tokio hotelci,peniovci,AZISOVCI i vsekvi takiva shitove!!!! ::: :::

Anti-Paris Hilton
09-02-2007, 18:38
Пусикет долките,Шакира,Лил Мама,а и Аврилка страшно много взе да ме дразни откакто стана руса и розАва.
ъъ и оня,дето пее рилакс тейк ит ийзи.
мда,и за Василка и Пеньо съм съгласна,кво е тва-някви травестити да ми се правят на певци [-X

punkrock
09-02-2007, 21:43
ТОКИО ХОТЕЛ

LoveHim
09-03-2007, 02:31
Korn,50 стотинки,Всички R&B изпълнители с изключение на ДжейТи и още няколко.

Верно КоЯn остаряха, а и направиха 8+ албума.

Иначе според мен трябва да слезнат от сцената и да се пенсионират групи като Айрон Мейдън и другите дедковци, защото вече почват да се излагат като Лили Иванова.
Ами доколкото съм уведомена един от състав на корн е болен мисля че от рак и последния им клип е направен малко трудно, защото е много болен. Каза ми го един приятел страшен фен на корн, така че най-вероятно скоро ще слезнат от сцената, въпреки че не ми се иска, такмо започнах да ги харесвам.

09-03-2007, 05:09
azis moje da e travestit no pone pee hubavo dokato penio bi mu mamata nz samo koe e tova mom4e koeto se e saglasilo v klipa na edinstvenata pesen na "PARIS" da bade obarvan ot toq ne6tasnik :smt017

Disrespect
09-03-2007, 06:15
Korn,50 стотинки,Всички R&B изпълнители с изключение на ДжейТи и още няколко.

Верно КоЯn остаряха, а и направиха 8+ албума.

Иначе според мен трябва да слезнат от сцената и да се пенсионират групи като Айрон Мейдън и другите дедковци, защото вече почват да се излагат като Лили Иванова.
Ами доколкото съм уведомена един от състав на корн е болен мисля че от рак и последния им клип е направен малко трудно, защото е много болен. Каза ми го един приятел страшен фен на корн, така че най-вероятно скоро ще слезнат от сцената, въпреки че не ми се иска, такмо започнах да ги харесвам.

кой е болен от рак???

quench
09-03-2007, 06:18
нали знаете, че ако си сред малки метълки и викнеш по улицата "смърт за чалгата",, веднага ставаш супер-як и готин, йеее

а ако направиш сред малки члагарки коментар "метълите смърдят и са комплексари, те нямат моят супер-тънък телефон", печелиш отново положителна репутация

XaMcTePKa
09-03-2007, 07:31
чалга кокошките ама всички!

точно попадение .... + 50 стотинки

09-03-2007, 10:57
Korn,50 стотинки,Всички R&B изпълнители с изключение на ДжейТи и още няколко.

Верно КоЯn остаряха, а и направиха 8+ албума.

Иначе според мен трябва да слезнат от сцената и да се пенсионират групи като Айрон Мейдън и другите дедковци, защото вече почват да се излагат като Лили Иванова.
Ами доколкото съм уведомена един от състав на корн е болен мисля че от рак и последния им клип е направен малко трудно, защото е много болен. Каза ми го един приятел страшен фен на корн, така че най-вероятно скоро ще слезнат от сцената, въпреки че не ми се иска, такмо започнах да ги харесвам.

кой е болен от рак???

Аз само знам, че Джонатан преди един от концертите си за промотиране на "See You On The Other Side" го тръшнало внезапно някаква лечима болест свързана с някаква кръвна недостатъчност и бил хоспитализиран, и било обяснено на феновете, че може да умре, ако не се лекува веднага. Но тази болест била нещо дето се прихваща, а май беше нещо генетическо, едно от двете, но той е отдавна излекуван, че даже издадоха сега новия албум.

Иначе из нета има ного слухове. Преди време рагласиха лъжа, че вокалистът на Рамщайн си тръгва от групата. Ако не го пише в Уикипедия или на официалния сайт, не е вярно. Аз щях да знам.

'IrReSiStIblE'
09-08-2007, 07:28
"Фолк" певиците трябва най-сетне да се разкарат.Песните им са ужасно тъпи и имам чувсвото че всички песни и всички "певици" са досущ еднакви,само се събличат и се мислят за големите певици.Пълна глупост.

Disrespect
09-08-2007, 08:09
Korn,50 стотинки,Всички R&B изпълнители с изключение на ДжейТи и още няколко.

Верно КоЯn остаряха, а и направиха 8+ албума.

Иначе според мен трябва да слезнат от сцената и да се пенсионират групи като Айрон Мейдън и другите дедковци, защото вече почват да се излагат като Лили Иванова.
Ами доколкото съм уведомена един от състав на корн е болен мисля че от рак и последния им клип е направен малко трудно, защото е много болен. Каза ми го един приятел страшен фен на корн, така че най-вероятно скоро ще слезнат от сцената, въпреки че не ми се иска, такмо започнах да ги харесвам.

кой е болен от рак???

Аз само знам, че Джонатан преди един от концертите си за промотиране на "See You On The Other Side" го тръшнало внезапно някаква лечима болест свързана с някаква кръвна недостатъчност и бил хоспитализиран, и било обяснено на феновете, че може да умре, ако не се лекува веднага. Но тази болест била нещо дето се прихваща, а май беше нещо генетическо, едно от двете, но той е отдавна излекуван, че даже издадоха сега новия албум.

Иначе из нета има ного слухове. Преди време рагласиха лъжа, че вокалистът на Рамщайн си тръгва от групата. Ако не го пише в Уикипедия или на официалния сайт, не е вярно. Аз щях да знам.сакън...

е ще питам един приятел...той знае всичко покрай Корн :>

MajeStic
09-08-2007, 08:26
Linkin Park... това не си е стария Linkin Park... и стила промениха и въобще много неочарователни промени... :?

tItEufFf
09-08-2007, 12:50
Чалгарките и Токио Хотел...

Mooo6no
09-08-2007, 13:16
Metallica - Трябваще да спраш още преди 13-14 години. АКо го ляха направили сега щяха да се смятат, а и да са най-великата метъл група за всички времена. А сега са пародия на това, което са били.

09-08-2007, 13:26
Korn, 50 стотинки, всички R&B изпълнители, Джъстин Тимбърлейк, Кайли Миноуг, Бритни Спиърс.

PollyPoi
09-08-2007, 13:32
US5, Токио Хотел и 50 стотинки
също и 99% от чалга певачките
Токио Хотел са си мн яки даже ти да мълчиш! :::

PollyPoi
09-08-2007, 13:33
Чалгарките и Токио Хотел...
гледай я и тая Токио Хотел.Абе кфо ви пречат бе?за чалгарките да ама за ТХ грешите

StRanGe_tEdDy`bEaR
09-08-2007, 13:35
50cent, Jay Z, Rihanna, Rammstein, Slipknot, Korn, Tokio Hotel, US5, Justin... И още много.. Да не говоря за фолкпевиците...

09-08-2007, 13:46
50cent, Jay Z, Rihanna, Rammstein, Slipknot, Korn, Tokio Hotel, US5, Justin... И още много.. Да не говоря за фолкпевиците...
Хайде всички ние, които не харесваме изброените от теб изпълнители (плюс още много, особено R&B и фолп изпълнители) да им правим анти реклама, а? Или по-точно да навиваме наши познати и приятели, които ги слушат да престанат. Знам, че не е това начинът и ние не сме хората, които да казват какво да слушат, но вече е дразнещо. Например аз отказах двама души от чалгата.

Shadow_Walker
09-08-2007, 13:53
50cent, Jay Z, Rihanna, Rammstein, Slipknot, Korn, Tokio Hotel, US5, Justin... И още много.. Да не говоря за фолкпевиците...
Хайде всички ние, които не харесваме изброените от теб изпълнители (плюс още много, особено R&B и фолп изпълнители) да им правим анти реклама, а? Или по-точно да навиваме наши познати и приятели, които ги слушат да престанат. Знам, че не е това начинът и ние не сме хората, които да казват какво да слушат, но вече е дразнещо. Например аз отказах двама души от чалгата.оф боже :shock: оставете хората да се кефят на каквото искат...

09-08-2007, 14:10
50cent, Jay Z, Rihanna, Rammstein, Slipknot, Korn, Tokio Hotel, US5, Justin... И още много.. Да не говоря за фолкпевиците...
Хайде всички ние, които не харесваме изброените от теб изпълнители (плюс още много, особено R&B и фолп изпълнители) да им правим анти реклама, а? Или по-точно да навиваме наши познати и приятели, които ги слушат да престанат. Знам, че не е това начинът и ние не сме хората, които да казват какво да слушат, но вече е дразнещо. Например аз отказах двама души от чалгата.

Aбе тъпанар. За много важен ли се взимаш? Само да тръгне някой да ме разубеждава да слушам Рамщайн или Корн ще му разбия мутрата. Било то и приятел. Кви са тия приятели. Наиш ли как ми е писнало от хейтърчета. Ми да вземат всички да слушат едно и също, бе. Така ли ще преборите комерса? Като всички слушат едно и също? Ти па какво слушаш да е толкова велико и специално?

09-08-2007, 14:26
Ами обикновено приятелите се подбират по интереси. Само това ще кажа. Аз поне не искам хора с различни интереси от моите.

09-08-2007, 14:28
50cent, Jay Z, Rihanna, Rammstein, Slipknot, Korn, Tokio Hotel, US5, Justin... И още много.. Да не говоря за фолкпевиците...
Хайде всички ние, които не харесваме изброените от теб изпълнители (плюс още много, особено R&B и фолп изпълнители) да им правим анти реклама, а? Или по-точно да навиваме наши познати и приятели, които ги слушат да престанат. Знам, че не е това начинът и ние не сме хората, които да казват какво да слушат, но вече е дразнещо. Например аз отказах двама души от чалгата.

Aбе тъпанар. За много важен ли се взимаш? Само да тръгне някой да ме разубеждава да слушам Рамщайн или Корн ще му разбия мутрата. Било то и приятел. Кви са тия приятели. Наиш ли как ми е писнало от хейтърчета. Ми да вземат всички да слушат едно и също, бе. Така ли ще преборите комерса? Като всички слушат едно и също? Ти па какво слушаш да е толкова велико и специално?
Назубрените фрази за това, че комерсиалната музика била лоша, бла-бла. Ала-бала портокала. Рамщайн ако не е комерс...

09-08-2007, 14:50
Назубрените фрази за това, че комерсиалната музика била лоша, бла-бла. Ала-бала портокала. Рамщайн ако не е комерс...

Ти ако си разбрал какво имам предвид ще те черпя една бира. Имам предвид, че човекът иска да убеждава хората какво трябва да слушат. И случайно убеждава, че трябва да не се слушат се комерсиалните групи :arrow: цитираните. Той е от ония дето мразят"комерса" не аз. Ако се досещаш: Ако всички слушаха неговите "неконерсиални" изпълнители, те няма да са вече "некомерсиални". Какво е комерс е спосно.

b0Nb0n
09-08-2007, 15:46
50 procenta i g g g g gei unit i abe si4ki novi ,,mc'' ima i izklu4eniq razbirase

Blab
09-08-2007, 15:49
добавям към списъка си "свръхталантливата" щерка на Данчо Караджов.... #-o

09-08-2007, 16:07
Назубрените фрази за това, че комерсиалната музика била лоша, бла-бла. Ала-бала портокала. Рамщайн ако не е комерс...

Ти ако си разбрал какво имам предвид ще те черпя една бира. Имам предвид, че човекът иска да убеждава хората какво трябва да слушат. И случайно убеждава, че трябва да не се слушат се комерсиалните групи :arrow: цитираните. Той е от ония дето мразят"комерса" не аз. Ако се досещаш: Ако всички слушаха неговите "неконерсиални" изпълнители, те няма да са вече "некомерсиални". Какво е комерс е спосно.
[-X

09-08-2007, 16:42
[-X

^Блика интелект от този пост. :lol:

bloodfrozen
09-08-2007, 16:44
Tокио Хотел, Джъстин Тимбърлейк, US5, Бритни, Парис Хилтън, Хилари Дъф, Аkon, Аврил, Фърги, Нели Фуртадо и там още някой сигурно има, който не съм го включила в списъка.. :lol:

09-08-2007, 16:46
Всички без поп, поп-фолк и денс изпълнителите.

09-08-2007, 17:25
Всички без поп, поп-фолк и денс изпълнителите.

Eeee, че ти искаш да ни остайш без музика, бе. :cry: :smt022

MajeStic
09-09-2007, 08:54
Justin-чо пък си разбива все още 8)

StRanGe_tEdDy`bEaR
09-09-2007, 11:38
Темата е кои изпълнители трябва да спрат да пея... СПОРЕД ВАС... Аз не ги харесвам... Не съм се налагала над никого.. Харесвам R&B-to .. Пф...
+ Кристина Агилера... :-&

09-09-2007, 11:48
Мсички R&B, рап, хип-хоп и поп-фолк изпълнители, както и Блинк 182, Green Day, Джъстин Тимбърлейк, Хилари Дъф, Манди Мур, Линдзи Лоън, Бритни Спиърс и Кайли Миноуг.

i am not okay
09-09-2007, 12:18
абслолютно всички чалга пачарички....ама и една да не остане

rewind
09-09-2007, 13:04
ггггггг

09-09-2007, 13:08
Всичките Поп-фолк гърли, този стил на музика трябва да се закрие в България! Като искат порно да ходят да се снимат в порно филми, а не да се правят, че пеят и да излизат по пyтки на сцената!

Тея акони, флакони...тояяя Омар ли е, къф е...Аврил също трябва да се откаже(харесват ми песните, но гледах Live и тая не струва 5 стотинки) [-(

Изобщооо...има още МНОГО дето трябва да си теглат песнийката....

caRamelO_cHicA
10-18-2007, 09:55
Всички метали или техните жалки подобия който се дерат като ненормални и не пеят а по скоро грацат.Като искат да се правят на изцадие си има специални куку магазини незнам защо още пеят те не че пеят по скоро се дерад отколкото пеят.И тия странни облекла черните да не са в гробище много са зловещи и въобще супер дразнещи.Чувала съм че повръщали по микрофони пффф загубеняци.Прасито Хилтън също трябва да спре да пее по-добре да стане порно актриса там най-я бива ама да ми граци тука неща ухх че жалко подобие на певица.Азис тоя човек несхващам кво е жена или мъж ама едно е сигурно травестит е и гей и много лигав бе.Не бих си представила мъж в женски дрехи и гласът му алее много е писклив.Ония мазни позъорчета Тосио Хотел думи ням за тях отврат доста са откачени и въобще пеят като метъли ужас.Също и Джъстин Тимбарлейк,Малина не че тя пее де,Рияна и още МНОГО знайни и незнайни "звездицки"

tItEufFf
10-18-2007, 09:56
Токио Хотел, Бритни Спиърс и чалгарките

TellMeYourName
10-18-2007, 18:43
Токио Мотел

Dark_Angel_F
10-18-2007, 20:30
С 2 ръце и 2 карака съм за да слезнат от сцената Токио Хотел .....

X-B190
10-18-2007, 21:38
Токио Хотел, Бритни Спиърс и чалгарките

+1

Disrespect
10-19-2007, 06:28
хич не се спънаха...качиха се със цел и си я постигат...

Decu
10-19-2007, 07:59
Tokio Hotel,Madonnа и всички черни рапъри,които се появяват с всеки изминал ден,както чалга певиците у нас.

Madonna!? омг... та нали тя е "кралицата на попа"... предполагам не я харесваш...

Марая Кери

Абе...вие сваляте най-известните поп и р&б певици от сцената бее...леле... :lol:
Iron Maiden също..тц тц..тея хора трябва да умрат на сцената, ей :lol: :-)

?love_haTe!
10-19-2007, 08:45
Всички чалга "фурии",Бритни Спиърс,Линдзи Лохън,Beyonce-тая не я трая...тея са май :::

ve6ti4ka
10-30-2007, 18:52
Auuu ! mnoogo qsno ,4e 4alga izpulnitelite ,kakuv vupros samo ama vie se olqhte..mnoogo tupa taq 4alga.. :-s :-&

ve6ti4ka
10-30-2007, 18:54
Auuu ! mnoogo qsno ,4e 4alga izpulnitelite ,kakuv vupros samo ama vie se olqhte..mnoogo tupa taq 4alga.. :-s :-&

ve6ti4ka
10-30-2007, 18:55
Auuu ! mnoogo qsno ,4e 4alga izpulnitelite ,kakuv vupros samo ama vie se olqhte..mnoogo tupa taq 4alga.. :-s :-&

bruteca
10-30-2007, 23:30
Напишете на кратак номер 4893291391394109 смърт за чалгата може и да стане нещо :D

InitialD
10-30-2007, 23:38
Бритни на сапун!!!

bruteca
10-30-2007, 23:52
Бритни на сапун!!!
Да и ако някои го използва тоя сапун кфо ше оплешивее горкия...

RAWRRR
10-30-2007, 23:53
Джефри Стар.
Не че някой от форума,ще го знае,но да кажем американския еквивалент на Урсула.