PDA

View Full Version : За всички фенове на H.I.M



ev4etoo
08-29-2007, 13:54
Neka vsi4ki fenove na HIM i po specialno na Ville Valo da pi6at!ako iska nqkoi da se svurje s men skype mi e ev4eettoo

08-29-2007, 14:25
hah ... HIM...nqma da komentiram za da ne obidq nqkoi ama moje li da me svetne6 ko zna4i LOVE metal?

Shadow_Walker
08-29-2007, 17:20
hah ... HIM...nqma da komentiram za da ne obidq nqkoi ama moje li da me svetne6 ko zna4i LOVE metal?Доколкото знам (просто така междудругото - като цяло не ме кефят) бандата и феновете използват това означение за стила на him. Той всъщност е алтернативен рок с готик рок влияния и някакви метъл елементи.Та това е love metal :]
Нямам нищо против love, ама metal =; (за означението говоря...смисъл те не са метъл банда)

ev4etoo
08-30-2007, 11:34
Stilut na HIm se opredelq kato lek alternativen metal i gotik metal,no su6to taka samite 4lenove na grupata sa suzdali tozi stil Love Metal ima i drugi grupi koito sami se 4islqt ili bivat pri4isleni ot fenovete v stila luboven metal(Love Metal) koito sa The 69 Eyes, Negative, Entwine и Lovex.Lubovniat metal e muzika koqto obedinqva elementi ot razli4ni stilove-pop,metal,rok i t.n.Tqhnata muzika e vduhnovena ot 4uvstvata koito te obzemat predi purvata celuvka,predi purvoto dokosvane...Tova koeto otli4ava HIM ot pove4eto izpulniteli na romanti4nata muzika e mra4niqt fatalizum i melanholia,4iato vsepronikva6ta boleznenost belejji tvor4estvoto na grupata! :D :D :D Mislq 4e tova e dostatu4no!Vse pak HIM sa na scenata ot 1991 godina i si imat svoite fenove,koito se nadqvam da pi6at lubopitni fakti za grupata,da ka4vate snimki i t.n.

Boot
08-30-2007, 11:53
hah ... HIM...nqma da komentiram za da ne obidq nqkoi ama moje li da me svetne6 ko zna4i LOVE metal?Доколкото знам (просто така междудругото - като цяло не ме кефят) бандата и феновете използват това означение за стила на him. Той всъщност е алтернативен рок с готик рок влияния и някакви метъл елементи.Та това е love metal :]
Нямам нищо против love, ама metal =; (за означението говоря...смисъл те не са метъл банда)


Еееее, не ти ли писна да слагаш всичко в тъпи рамки и определения. То е... музика. Спри малко да четеш уикипедия и metal-archives, че ме дразниш вече.


По темата: ХИМ са яки, Виле е як.

quench
08-30-2007, 12:17
да, и на мен ми харесват - независимо дали някой, както казах и в друга тема, им вика "рак" или "риба"

макар че не бих бил способен да гледам клиповете и да не се смея с пълно гърло

но аз съм тъпак... 8)

Boot
08-30-2007, 12:24
макар че не бих бил способен да гледам клиповете и да не се смея с пълно гърло


куенчи, това е защото не си мацка с нежна душа, заобиколена само от тъф гайс. Ние, такивата мацки, знаеш ли как се разтапяме като един такъв раним младеж ни запее и разкърши кльощавото си телце.. :smt050

Shadow_Walker
08-30-2007, 12:43
hah ... HIM...nqma da komentiram za da ne obidq nqkoi ama moje li da me svetne6 ko zna4i LOVE metal?Доколкото знам (просто така междудругото - като цяло не ме кефят) бандата и феновете използват това означение за стила на him. Той всъщност е алтернативен рок с готик рок влияния и някакви метъл елементи.Та това е love metal :]
Нямам нищо против love, ама metal =; (за означението говоря...смисъл те не са метъл банда)


Еееее, не ти ли писна да слагаш всичко в тъпи рамки и определения. То е... музика. Спри малко да четеш уикипедия и metal-archives, че ме дразниш вече.


По темата: ХИМ са яки, Виле е як.

Кво ти преча изобощо?!Както един приятел каза-по добре да поназнайваш нещо отколкото да си като от онея метъли и рокаджии, които изобщо не знаят какво слушат.И всъщност аз каквото е трябвало вече съм прочел.Освен това някой попита какво е love metal и аз каказх какво e.Ако не бях аз някой друг щеше да бъде или пък този, който е попитал щеше да погледне точно в уикипедия, гугъл или там каквото има.Поставял съм всичко в граници - ами дори да е така, какво от това?!
Като имаш някакъв проблемвземи ми напиши някакво ЛС и не се заяждай по темите.Надявам се ако имаш нещо да кажеш, наистина да ми го напишеш на ЛС вместо да продължаваме тук.

08-30-2007, 12:50
споко ве, човек, какво дсе връзваш? :-k

quench
08-30-2007, 12:53
Tolerance is coward's mask :smt005

08-30-2007, 13:00
Bigotry is the idiot's face :P

didi_g
09-01-2007, 10:28
HIM си ги обичам мдам...както писах в една друга тема.
Относно стила им хмм...доста спорове са се водили и продължават да се водят по тази тема...Love metal лично за мен най-точно определя същността на тяхната музика....като цяло...текстовете им,посланието,което те носят(между другото текстовете им са изключителни...имат такъв дълбок смисъл...)...и именно заради това те сами са се определили като такъв стил и са се утвърдили като негови основоположници.Едва ли има чак толкова голямо значение дали ще ги наречеш gothic rock примерно или Love metal щом музиката им ти харесва и ти доставя удоволствие да я слушаш.И между другото всеки техен албум има "по-различни" звучене от предходния...,който им е изслушал дискографията знае какво имам предвид,но в основата на всичко това се крие така нареченият Love metal...горе-долу аз така си обяснявам нещата.

09-01-2007, 11:22
didi_g napulno sum suglasna s tebe!

Boot
09-01-2007, 15:39
И кфо точно значи "дълбок смисъл"? Аз харесвам доста текстове на ХИМ, ама с дълбок смисъл не са.

miminia
09-01-2007, 15:51
Харесва ми знака на H.I.M. :roll: имат няколко песни които ми допадат , но не съм им чак фенка

09-01-2007, 16:38
Темата се казва за всички фенове на HIM,а аз видях малко хора ,които са фенове на групата.А по темата HIM RULZZ :)

didi_g
09-01-2007, 17:34
Какъв дълбок смисъл ли?!Вземи например текста на Join me in death...тази песен има специално послание...и трябва малко да се замислиш над текста,за да го асамилираш.Мога да ти дам още доста примери...поне аз така мисля,не задължавам никой с мнението си...хихи... :-)

Jack_Sparrow
09-01-2007, 18:44
Какъв дълбок смисъл ли?!Вземи например текста на Join me in death...тази песен има специално послание...и трябва малко да се замислиш над текста,за да го асамилираш.Мога да ти дам още доста примери...поне аз така мисля,не задължавам никой с мнението си...хихи... :-)
HIM са супер банда и точка по въпроса.С нетърпение очаквам да минат следващите 20-ина дни да си купя новия им албум. \:D/
Всичките им песни имат смисъл. :-)

Boot
09-01-2007, 18:51
Какъв дълбок смисъл ли?!Вземи например текста на Join me in death...тази песен има специално послание...и трябва малко да се замислиш над текста,за да го асамилираш.Мога да ти дам още доста примери...поне аз така мисля,не задължавам никой с мнението си...хихи... :-)
Aхааа, и какъв е мега дълбокият смисъл на Джойн ми? Специалното послание, че Виле я е писал без особен повод, без особен замисъл и че под love има предвид секс (както сам си казва в едно интервю). Аман от фенове, които си мислят, че само те разбират възвишените лирики на любимия текстописец.

И все пак дай още примери :)

didi_g
09-01-2007, 20:54
Какъв дълбок смисъл ли?!Вземи например текста на Join me in death...тази песен има специално послание...и трябва малко да се замислиш над текста,за да го асамилираш.Мога да ти дам още доста примери...поне аз така мисля,не задължавам никой с мнението си...хихи... :-)
Aхааа, и какъв е мега дълбокият смисъл на Джойн ми? Специалното послание, че Виле я е писал без особен повод, без особен замисъл и че под love има предвид секс (както сам си казва в едно интервю). Аман от фенове, които си мислят, че само те разбират възвишените лирики на любимия текстописец.

И все пак дай още примери :)
Честно казано определено ме разсмя...разрови се малко в българския форум на ХИМ...и ще разбереш,че не само аз "разбирам възвишените лирики на любимия текстописец" :wink: Относно Джойн ми...много добре знам,че ХИМ никога не са мислели тази песен за толкова специална,дори Виле в едно интервю е казал,че я намирал за доста смешна и странна песен...нищо ново не ми казваш... :wink: Смисълът е,че материята като цяло е крехка и неустойчива,а душата вечна...знаеш какво имам предвид...и както вече казах до този извод,ако мога така до го нарека не съм стигнала само аз... :wink: И между другото не знам дали си чувала едно нещо,което самият Виле Вало е казал...ще пробвам да перефразирам...той никога не казва същинският смисъл на текста на която и да е песен на ХИМ(според него),а иска всеки почитател на групата сам да я пречупи през собствената си призма... :)


Искаш още примери...нямаш проблеми...

"In the grace of your love I writhe,writhe in pain..."

"Ever amazaed how bright are the flames we are burning in..."

"There was a time I could breath my life into you..."

Отново ще се повтаря,да не би да съм останала криворазбрана...пречупвайк ги през твоята призма може да не намериш някакъв по-специален смисъл...сторого индивидуално е...дерзай... :roll:

Boot
09-02-2007, 18:21
Оф, тия от форума на ХИМ не ми ги хвали изобщо, че са ебати тъпаците. Толкова са зле поечето, че ми се отщя да пиша там след първата седмица.

Fallen Leaf
09-02-2007, 19:26
Уауууу... тема за HIM във тийн форум без тонове fangirl-щина и хейт. :shock: Този форум ме удивлява със всеки изминал ден.

Ако някой може да ми метне линк към свястен рип на Kiss of Dawn, новия сингъл, със хубаво качество - не боклука, качен в дата.бг - ще съм благодарен.

Swinkenhoffer
09-02-2007, 19:48
ъм... http://zamunda.net/details.php?id=97891

едит: мен нещо не ме развълнува. 8-[

didi_g
09-02-2007, 19:52
Оф, тия от форума на ХИМ не ми ги хвали изобщо, че са ебати тъпаците. Толкова са зле поечето, че ми се отщя да пиша там след първата седмица.
За жалост там ВЕЧЕ хубавите хора се броят на пръстите на едната ръка... 8-[ :?

Swinkenhoffer
09-02-2007, 20:15
^ винаги е било така, ако питаш мен... което не правиш, но примерно. :lol:

didi_g
09-02-2007, 20:27
:wink: :lol:

Все пак преди време имаше доста по-хубави хора....(на брой имам предвид) за мен сега е пълна скръб...много,много малко изключения... :? :-s Аз ходя там вече поради съвсееееееем различни причини. :-) Само мога да кажа евала на администратора за всичко това,което прави за феновете... =D> =D> =D>

Swinkenhoffer
09-02-2007, 20:43
о, да, определно, админът е култ.

когато се напълни с дебили вътре, яките хора (визирам себе си естествено :lol: ) се фръцнаха и заявиха, че това им е под нивото, станаха някви мелодрами и толкоз.
повечето бяха големи сухари... не знам що. и прекалено превзети. имаше няколко симпатични, но не се сещам кои точно. :lol:

didi_g
09-02-2007, 20:57
Ооо значи и ти имаш регистрация там... :P
А да мелодрамите охх като се сетя...мдам преди около година и малко повече...то бяха караници,превземки,разправ ии...ама глупости до край.... :lol: Може да са били сухари,но поне не бяха така повърхностни... :?

Swinkenhoffer
09-02-2007, 21:13
ти как беше там? познавам едно момиче - малката мю и още едно - дарк хоуп.. гхм, дам.
аз вътре съм писала големи тъпотии... untoten, ако има някво значение. :-D

didi_g
09-03-2007, 09:48
Untoten мдам сещам се за теб. :) Аз съм Didi. :wink:
Струва ми се,че ти не си писала от векове...то и аз пиша съвсем рядко вече,но това е друга тема. :?

Fallen Leaf
09-03-2007, 17:16
ъм... http://zamunda.net/details.php?id=97891

едит: мен нещо не ме развълнува. 8-[

Припева нещо не са го измислили като хората, но останалото си е good old HIM в естетиката на Love Metal.
ииии... аз основно този албум харесвам, и първия.
:D

didi_g
09-03-2007, 18:42
Нямам търпение вече да чуя целия нов албум....да имам чувството,че ХИМ се завръщат....да Old HIM.... :twisted: :D След Dark Light 8-[ убедена съм,че те самите знаят,че са способни на много повече. :wink:

Fallen Leaf
09-03-2007, 19:51
Мда, сега ги преслушах и двете в по-високо качество - и това определено е завръщане към звука около 2000-2003...
Approved!

Swinkenhoffer
09-03-2007, 20:38
Untoten мдам сещам се за теб. :) Аз съм Didi. :wink:
Струва ми се,че ти не си писала от векове...то и аз пиша съвсем рядко вече,но това е друга тема. :?
затъпя ми адски много. зацикли се на едни и същи теми... пък и бяха прекалено интелектуални за мене. :lol: в началото беше интересно, дам.

Venus Doom се оказа много яка всъщност, къде съм бляла... ](*,) ама Kiss of Dawn не е нещо особено.

Jack_Sparrow
09-03-2007, 22:08
Passion's Killing Floor е по-добра от двете заедно! :-D :-D :-D :-D

Fallen Leaf
09-04-2007, 19:43
Passion's Killing Floor е по-добра от двете заедно! :-D :-D :-D :-D

O, линкче... нещичко? :-D

Anti-Paris Hilton
09-04-2007, 20:59
абе нещо нито една песен от venus doom не мога да си намеря :x :x
плз някой да пусне линк за някоя [-o<

Jack_Sparrow
09-04-2007, 21:41
Passion's Killing Floor е по-добра от двете заедно! :-D :-D :-D :-D

O, линкче... нещичко? :-D
Слушай сега,тук (http://zamunda.net/details.php?id=92219) и слагаш отметка само на песента на ХИМ и си екстра.Има няма 2 минути се тегли. 8)

Jack_Sparrow
09-04-2007, 21:42
абе нещо нито една песен от venus doom не мога да си намеря :x :x
плз някой да пусне линк за някоя [-o<
заповядай (http://zamunda.net/details.php?id=97891)

Fallen Leaf
09-04-2007, 22:01
Слушай сега,тук (http://zamunda.net/details.php?id=92219) и слагаш отметка само на песента на ХИМ и си екстра.Има няма 2 минути се тегли. 8)

Oу...
Ето защо трябва да следя саудтраците по-изкъсо... Мерси!

Наистина е добра.

TheUnforgiven666
05-16-2008, 13:51
HIM са една от най-любимите ми групи! Невероятни са!!!!

BeB0_UlTrA_KiSs
05-16-2008, 14:26
HIM са една от най-любимите ми групи! Невероятни са!!!!

Мдаа, защото си емо.. :lol: :lol: :lol:

PinkRazor
05-19-2008, 14:17
Passion's Killing Floor е по-добра от двете заедно! :-D :-D :-D :-D
Поредното доказателство, че Вало е извратеняк е тая песен: My heart is a graveyard, baby, and to evil we make love...

Не отричам, че е велика, обаче.
HIM като цяло са... много много много добра банда.

dark_wings
07-16-2008, 12:19
Добри са! :) Много рядко се среща група с по-различни текстове...Те ме кефят,защото правят някаква странна смесица от различно звучене.Дори и тази малка степен на лигня в тях също ме кефи...