PDA

View Full Version : Лесна диета



Samotno_Angel4e
08-29-2007, 15:00
Zdraveite...Nujdaq se ot dieta,koqto NE iziskva mnogo usiliq i nqkvi specialni xrani...Molq vi... [-o< daite mi dieta,6toto super mnogo iskam da svalq izli6nite kilogrami... :smt010
Sorry,4e se povtarq am ne namerix takava "lesna dieta"...

Sweet__baby
08-29-2007, 15:12
Ще ти кажа една добра диета, от която могат да се свалят до 2-3кг. на седмица!
Първите дни избягвай хляба. Замествай със сухари. За закуска яж сухар. Пий кафе/чай БЕЗ ЗАХАР!!! Обядвай варено месо/или пък 2 - 3 сварени яйца. За вечеря салата от зеле и моркови. Не прекалявай с олиото!
И така първите 3 -4 дена.
След това:
На 5 ден (или 4) закусвай пак така. Обяд:риба на скара
Вечеря: Зелена салата (може и с краставици). Пак не слагай много олио!!! и така колкото си дни можеш.
Също така да ти кажа: варените яица много засищат! едно - две са ти достатъчни :wink:

НЕ ЯЖ НИКАКВО СЛАДКО!!!!! БИЛО ТО ШОКОЛАД И Т.Н.! ПИЙ САМО ВОДА ИЛИ СИ ИЗЦЕЖДАЙ ПРЕСНИ ПЛОДОВЕ!

П.П. Диетата съм я пробвала. Свалих 4 кг. за 2 седмици!

::: :wink:

Samotno_Angel4e
08-29-2007, 16:11
Mersi...A nqkoq deto se svalq pove4e???Dano ne sam naxalna de... :?

Conrad
08-29-2007, 16:15
Ще ти кажа една добра диета, от която могат да се свалят до 2-3кг. на седмица!
Първите дни избягвай хляба. Замествай със сухари. За закуска яж сухар. Пий кафе/чай БЕЗ ЗАХАР!!! Обядвай варено месо/или пък 2 - 3 сварени яйца. За вечеря салата от зеле и моркови. Не прекалявай с олиото!
И така първите 3 -4 дена.
След това:
На 5 ден (или 4) закусвай пак така. Обяд:риба на скара
Вечеря: Зелена салата (може и с краставици). Пак не слагай много олио!!! и така колкото си дни можеш.
Също така да ти кажа: варените яица много засищат! едно - две са ти достатъчни :wink:

НЕ ЯЖ НИКАКВО СЛАДКО!!!!! БИЛО ТО ШОКОЛАД И Т.Н.! ПИЙ САМО ВОДА ИЛИ СИ ИЗЦЕЖДАЙ ПРЕСНИ ПЛОДОВЕ!

П.П. Диетата съм я пробвала. Свалих 4 кг. за 2 седмици!

::: :wink:

Харесва ми диетата,но аз бих ти предложиш да намалиш плодовете защото те съдържат фруктоза ,чувал си сигурно че от това се прави вид захар т.е това си е сладко.

Conrad
08-29-2007, 16:16
Mersi...A nqkoq deto se svalq pove4e???Dano ne sam naxalna de... :?

Най прочутата и древна диета ,доказа че найстина работи е :

Секс и лимони.Както се казва креватна гимнастика.За жалост в момента аз карам само на лимони :(.

П.С Ако искаш можем да си помогнем аз мога да ти предоставя лимоните а тииииииии другата част от диетата.....

Шегувам се ,............майче 8-[

Samotno_Angel4e
08-29-2007, 16:19
A 6to ne obratnoto.... :-D Az limonite,pak ti drugoto... :-D

girl88
08-29-2007, 16:35
spri zaharta bqloto brashno i mesoto :)

08-29-2007, 22:47
Da spre mesoto ti lud/a li si.Tva e palna prostotiq

namina
08-29-2007, 22:55
плодове зеленчуци ядеш.........банана и пъпеша са за избягване или препоръчително сутрин на гладно........трябва да спреш хлябa....или като за начало аз ти препоръчвам хляб БОНУС.
и сутрин на гладно поедна 2 голими чаши преварена вода колкото се може по-гореща с истискан лимон във водата.
правиш сутрин по 50-100 коремни преси....и ако имате парк или стадиот тичай...по 1,2 обиколки и после ги увеличи ак можеш.месото не го спирай :-$ само гледай да не е тлъсто и мазно. :-$спри сяква газирано и сладките а да...и чипс,снакс и такива залъгалки.а месото си е полезно.
салатки яж...ако искаш на фитнес ходи......... :-)
ще подействат тези неща дето ти ги казвам... :wink:

Samotno_Angel4e
08-30-2007, 10:38
Mersi na vsi4ki...

08-30-2007, 10:53
2-3 кг за седмица... не. освен ако не гладуваш, но то свалянето ще е за сметка на течности, така че не си струва.

namina
08-30-2007, 11:09
Mersi na vsi4ki...
нп... :wink:

sisoranka
08-30-2007, 21:40
abe hora vie ot mars li ste izpadnali 1vo meso trqbva da e qde ZADYLJITELNO ,bez hlqb.plodove i zelen4uci moje da qde na volq ot tqh ne se pulnee za6toto stoma6nite k-ni byrzi gi obrabotvat.ot sladkoto moje da ne se li6ava (razbira se v malki koli4estva pone min 1 4as sled kato e qla ne6to da ne se me6a za6toto stomaha po trudno prerabotva hranata)moje6 da si qde6 vs samo da e razdelno i da izbqgva6 hlqba

08-31-2007, 06:54
abe hora vie ot mars li ste izpadnali 1vo meso trqbva da e qde ZADYLJITELNO ,bez hlqb.plodove i zelen4uci moje da qde na volq ot tqh ne se pulnee za6toto stoma6nite k-ni byrzi gi obrabotvat.ot sladkoto moje da ne se li6ava (razbira se v malki koli4estva pone min 1 4as sled kato e qla ne6to da ne se me6a za6toto stomaha po trudno prerabotva hranata)moje6 da si qde6 vs samo da e razdelno i da izbqgva6 hlqba


да бе , мноооого е задължително :lol:

от банани или авокадо примерно може да напълнее и още как

разделното хранене - дали действа е спорен въпрос, тъй като има две теории. едната, че храносмилателната система "разпознава" типа храна и я смила по подходущия начин, а другата - че не може да я разпознае. Нито едната не е категорично доказана.

ПП предполагам нямаше да ми направи кой знае какво впечатление поста ти, ако не го изкарваше като "единствената свята истина". спокойно, поеми си въздух, светът ще съществува и без да му дадеш ум :wink:

quench
08-31-2007, 07:19
ДИЕТА

• Правило 1: Максималното позволено количество храна за един ден е 40 точки
• Правило 2: Всеки ден се яде месо, на всяко ядене се приемат поне 80-100 грама месни продукти
• В началото на всеки следващ ден точките се отчитат отначало – тоест – не можеш да ядеш 2 дни по 20 точки и третия ден да ядеш 80 точки
• Яде се поне по 3 пъти на ден

ХРАНИ

• Пилешко,телешко,свинско,ко е,овче – пресно приготвени,а не от консерва – 0 т,независимо от количеството
• Пилешко,телешко,свинско,ко е,овче – консервирани,на пастет и пр. – 1 т за 100 гр
• Риба – 1,5т за 100 гр
• Риба в консерва – 3 т за 100 гр
• Зърно и ядки – 2,5 т за 100 гр
• Тестени изделия – 4 точки за 100 гр
• Плодове и зеленчуци – 2,5 т за 100 гр
• Плодови сокове,компот – 1,5 т за 100 гр
• Захарни изделия,сладка – 7 точки за 100 гр
• Картофи – 1 т за 100 гр
• Черна захар, захарно цвекло, натурален шоколад, какао - 3 т за 100 гр
• Мляко – 1,5 т за 100 мл
• Млечни продукти – 3 т за 100 гр
• Бира – 3 т за 500 мл
• Вино – 1 т за 500 мл
• Алкохол – 5 т за 100 гр
• Растителни сосове – 50% завишение на точковата стойност за ястието
• Зеленчуци след термична обработка – 3 т за 100 гр
• Газирни напитки – 3 т за 500 мл
• Яйца – 0,5 т за бройка без значение от начина на приготвяне
• Препоръчва се използването на по-малко олио и зехтин при пържене на храните

08-31-2007, 09:48
Пробвай на секс и ябълки.Ако няма ефект,спри ябълките! :D

08-31-2007, 14:14
qj po-zdravoslovno (ni6to nqma da ti stane ako spre6 zaharta, mesoto ,testenite produkti,belia hlqb,alkohola,cigarite i kafeto hem taka 6te oslabne6 ,hem i za zdraveto ti e polezno) :wink:

RAWRRR
08-31-2007, 16:39
Пробвай на секс и ябълки.Ако няма ефект,спри ябълките! :D

ЕЕеее
тъкмо им е сезона сега :twisted: :twisted: :twisted:

monityY
08-31-2007, 18:21
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=17&id=4652