PDA

View Full Version : Как реагирате когато.....



girl_in_black
08-29-2007, 16:06
Как реагирате когато някой непознат направи злостен коментар относно вас?Често ми се случва най-вече възрастни клюкарки постоянно нещо да коментират, да правят забележки.Примерно скоро закъснявах за една среща и почти тичам по улицата.В момента, в който се разминавам с жена на около 60 години, я чувам да ми казва"Не ги клати толкова бе малката" :smt013 Че аз да не ги клатя нарочно?!И със затворена блуза бях, и със сутиен под нея. Само я изгледах и нищо не отговорих.Друг подобен случай.Една приятелка има сериозно гадже вече три години.Съвсем естествено той ходи от време на време на гости у тях.Та пенсионеките от входа постоянно я мъмрели как все момчета ходели у тях(става въпрос само за едно момче) :smt013
Разбирам, някой да направи забележка, за нещо, за което има право, но за такива неща......Изпадали ли сте в подобни ситуации и как реагирате, замълчавате ли си или отвръщате нещо?

kameliqbaby
08-29-2007, 16:15
Da umirat e!Dreme mi na djankata,ako trygna s tqh da se zanimavam shte sam na tqhnoto izkufqlo nivo :mrgreen:

Disrespect
08-29-2007, 16:17
0 внимание

Exothermic
08-29-2007, 16:22
Не заслужават никакво внимание,на тая възраст вече
са изкукали и да обсъждат хората на счупената пейка пред панелката им е основното им занимание. :-({|= :smt019 :smt012

namina
08-29-2007, 16:24
0 внимание

^Sam90^
08-29-2007, 16:28
Ми по принцип не обръщам внимание, ама ако съм в настроение за заяждане ... хм, става забавно :)

08-29-2007, 16:42
ми на мен рядко ми се заяждат..

случва се само понякога, примерно в автобуса имаше една жена на около 60, която почна да ми обяснява нещо за мрежестите ми ръкавици. :lol: отговорът ми беше "това въобще не ме интересува" и толкова. разкара ми се от главата.

пък и по принцип ми е толкова все едно, нека си мислят/говорят каквото искат, тяхна работа.

zloto
08-29-2007, 16:51
Мен не ме коментират особено... а и да ме коментираха нямаше да ми пука...

FelisDirus
08-29-2007, 17:02
По принцип не им обръщам внимание, но пък и е имало случаи, когато съм била ядосана за нещо и като ми отправят подобен коментар само се обръщам и почвам да ги редя.. на криви ги правя.

:twisted:

*(~)sTop-f0lLowiNg-mE{~}*
08-29-2007, 17:24
ми на наща компания най-често ни се случва един пенсионер да слиза почти всяка вечер към 12 часа и да ни крещи и на нас понеже ни е готинко и се заяждаме с него и той се спуква от яд и се качи горе у тех и фърга вода през терасата .. е изкуфяла работа :-D

Saverio
08-29-2007, 17:41
Аз не обръщам внимание на гадните бабки и дядковци, когато отивам да купя цигари на баща ми или на майка ми... Да им е гадно! :twisted:

Swinkenhoffer
08-29-2007, 17:43
0 внимание

кило презрение... :lol:

абе, и аз правя някви тъпи коментари без да познавам хората, ама си ги пазя за себе си, щото не е хубаво тъй.

beyond_transience
08-29-2007, 17:49
игнорирам ги напълно; хич и не ме засягат :)

FikyScHetOo
08-29-2007, 19:01
Веднъж в рейса един старец ми бутна крака и 5 минути мъмреше,че комунизма накарал жените да работят, а не да си качват краката до небето (единия ми крак беше върху другия) изгледах го и надух плкейъра...
Ама повече ме дразнят селските коментари, подсвирквания от бусчета, камиони на Чистота, рейсове с войници, мангали...ужас :evil: Ооо забравих строителите и зидаромазачите!

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-29-2007, 19:26
е хванала ги е склерозата.. ;) да не те бърка възрастни са сиг не се усещат.. :) а иначе единственото дет сега се сещам някои непознат да е казал.. ходихме с едни фр до лафката и се връщаме и зубарката на съседния клас барабар с една от наще .. седнали и си говорят на прозореца.. минавам и я чувам тая от съседния клас да вика.. "глеи ги тия от твоя клас как са облечени.."таи де то не беше само за мен.. бях с горе долу нещо като къса черна поличка момичето до мен също.. пък тя тия неща не ги одобрявала .. ама на следващия ден тя беше така таи че... :smt005 не ми пуука!!!

tItEufFf
08-29-2007, 20:18
ми по принцип даже не ги поглеждам, ама ако не съм на кеф започвам да се зяждам и аз...даже веднъж една бабичка ме заплашваше, че ще каже на синът и и зет и да ме пребият :smt005

white_chik
08-29-2007, 21:27
Случвало ми се е естествено.Веднъж пътувах в автобуса и бях с две момчета и нещо си говорехме.Тръгнаме да слизаме и една баба " не й стига един,а с двама е тръгнала да се ЗАДИРЯ",аз разбира се нищо не казах,просто слязох и такам.Не ми пука вече много,възрастните хора са с други разбирания

Like the wind`
08-29-2007, 21:43
Изобщо не ме касае по никакъв начин,всеки може да си мисли и коментира каквото иска. :wink:

VaNicHkaa
08-29-2007, 21:49
Случва ми се определено обаче не им обръщам внимамие ..но ако някое коментарче ме издразни супер много и аз отвръщам..още от малка съм си с голяма уста хах..опсс а да и шамари съм била заради такива неща но преди много време още 2-3 клас :-D

rebel_kid
08-29-2007, 21:50
Ама повече ме дразнят селските коментари, подсвирквания от бусчета, камиони на Чистота, рейсове с войници, мангали...ужас :evil: Ооо забравих строителите и зидаромазачите!
О, да, това ме побърква :smt013

I'm crazy
08-29-2007, 22:14
Ми само аз ги поглеждам отгоре до долу...вдигам си главата и си продължавам...За кво да им се връзвам :D

swords1010
08-29-2007, 22:33
Попринцип, ако някой не одобрява нещо в мен, предпочитам да ми го каже в очите. Мразя, обаче клюкарски истории, както и някой да коментира нещо което не му влиза в работата, в подобен случай или реагирам остро или не обръщам внимние, зависи от настроението ми. :wink:

KiLLeR_InSTiNkT
08-29-2007, 22:33
Грам внимание няма да обърна, никой не го грее какво правя, това си е моят живот! :x

malka_sladuranka
08-29-2007, 22:37
Или им отвръщам заядливо или ги поглеждам пренебрежително. Да се оправят.

Ice
08-30-2007, 00:10
Рядко ме коментират, но и това се случва.Аз по принцип много лесно се ядосвам, и хич не си мълча.Особено има една клюкарка от моя блок, тя постоянно стой пред входа даже си изнесла едно диванче и си стой там.И аз се събирам с един мой комшия (излизаме всяка вечер, мн добри приятели сме) и с още едно друго момче, та въпросната бабичка една вечер като ми вика "каде е гаджето?" аз и казах, че нямам такова..И тя като ми отговаря "друго се говори" на мен вече ми кипна и й се развиках изобщо не ме друса кво говорят другите, ама кво да обяснявам на дърти хора, явно вие за приятелство не сте чували, и вече не смее да коментира каквото и да е.Те направо ни ожениха тия дъртофелници пред блока..Не мога да ги дишам.Пенсионерска работа!!!

`Death`Whore``
08-30-2007, 00:11
Ооооо...в доста случаи си замълчавам за подобни неща, но на злобните коментари не оставам длъжна.

AFT
08-30-2007, 00:25
Не обръщам внимание.

bqsna_teenagerka
08-30-2007, 06:40
:smt005 ох аман от баби4ки и дядовци дето само мърморят! хи4 не ми пука! не им обръщам никакво внимание...едвали някога пак ще ги видя така 4е не си заслужава!
но съм забелязала 4е и много моми4ета такива тинеджърки коментират всеки! :roll:

teenkopele
08-30-2007, 06:58
Почвам да ги соля.

fairytalesend
08-30-2007, 08:51
аз веднъж си седя на центъра и чакам една приятелка и съм си качила краката на пейката както съм седнала.при което минава един дядка и мята една празна бутилка от 10 литрова минерална вода в градинката пред общината.обръща се и ми бучи 'как може бе ,не те ли е срам ,лигла,как ще седиш така бла бла бла' :@
да си обсъждат като искат ообаче когато не погледнат 1во себе си ме изкарват извън нерви..

quench
08-30-2007, 08:54
следва затапване :)

освен това мен ме мислят5 за луд, а не за нормален, който се прави на луд

рядко ме закачат

08-30-2007, 12:12
Оо,такива индивиди наистина много дразнят..
:-D Напоследък аз и приятелките ми сме една от най-големите атракции на блока.На мен не ми пука особено,но една от тях се засяга.
Реакцията е в зависимост от настроението.Обикновено като мина покрай насядалите по скамейката бабички и с 100 каратова (мазна) усмивка казвам "Добър дееен". Веднага чувам как съскат зад гърба ми и ми става много забавно.
Иначе тези по улиците-не им обръщам много внимание,защото обикновено са някои роми...

devil4e_kiss4e
08-31-2007, 09:35
dosta pati sam 4uvala komentar4eta zad garba si ot nqkvi si darta4ki.ama hi4 ne im obra6tam vnimanie.samo gi podrazvam i si podminavam :-D :-({|= :-D

Rock & Roll Queen
08-31-2007, 09:45
И аз пускам злобен коментар или не им обръщам внимание.

therichbitch
01-10-2009, 21:53
Ми по принцип не обръщам внимание, ама ако съм в настроение за заяждане ... хм, става забавно :)
a takiva kato men deto ve4no za v nastroenie za zaqgdane samo mogete da si predstavite kvo stava

HardcoreSyndrome
01-10-2009, 22:01
Игнорирам, а ако е нещо сериозно намирам човека, крещя му няколко минути и си тръгвам.

SunSmile
01-10-2009, 22:59
абе стари пенсии... нямат си друга работа. Завиждат, че не са млади и те... кво ти пука?! При това от мнението на някви бабички?! :lol:

5StaR
01-10-2009, 23:02
erm ti sigurno si ot maluk grad/selo.. ne sum zabelqzal takova ne6to tuka

Seducti0n
01-10-2009, 23:18
Игнор до дупка или подоващ отговор.
Дразня се на хора, които си пъхат носа там, където не им е работа, хора които не отделят толкова внимание и време на своя собствен живот, колкото на този на околните... :x

Имаше един афоризъм, не знам, колко е подходящ за ситуацията, но ще го споделя с вас.

"Възрастните хора дават добри съвети,
защото са неспособни да дават лоши примери."

Нещо такова беше и е доста вярно по моя преценка. (:

gangstata
01-11-2009, 01:16
Не ми пука...

6emet4e
01-11-2009, 12:35
Ми като си нямат друга работа... нужно ли е да обръщам внимание на някой напълно непознат,тръгнал да ме критикува за нещо си.. Никакво внимание.
Пък и честно казано рядко ми се случва.

babity
01-11-2009, 12:41
Смея се. :lol:

Mi6inka
01-11-2009, 13:07
о0о аз много мразя някой ,който не ме познава да ми прави някви анализи и подобни,било то млад или възрастен,... е даже преди малко,едно...потребителче в тоя форум ме "анализира" Адски тъпо е тва...не познаваш някой ,ноо си готов да го наредиш..Пфф,а що се отнася специално за бабичките (понеже гледам че за тях повече пишете) в повечето случеи им се смея,че те горките... нямат друго занимание освен да клюкарстват по някой... ама като прекалят ... :-x

woshataa
01-11-2009, 14:02
подминавам с пълно безразличие

s3xy
01-11-2009, 14:31
на мен мн рядко ми се случва някой да ме коментира по улицата и изобщо, ама представете си колко са отегчени бабичките от всичко - вече само им остава да гледат сапунки и да коментират злобно най нормални хора, иначе не виждам какво друго има да правят по цял ден... щом им е вабавно да си коментират - ПЪЛЕН ИГНОР :D

jambo_bs
01-11-2009, 14:40
Ми по принцип не обръщам внимание, ама ако съм в настроение за заяждане ... хм, става забавно :)

Еми и аз така.По принцип не си държа езика зад зъбите и на такива дето нямат друга работа ами само коментират много се нервя.Ония ден бяхме спряли с колата на един тротоар дето ако не сме ние да спрем ще е някой друг.И минава няква "лелка" измърморва - "Ееее тука и ПЕШЕХОДНИТЕ ПЪТЕКИ разбихте!" И майка ми тя нали добра душа вика да ей сега ще я мръднем.Обаче не са стърпях и са развиках че е тъпа овца и ма изгледа и си замина.И друг път ми се е случвало но това е дълга тема :D

MartyParty
01-11-2009, 21:08
Уотевър.Аз си говоря каквото искам за хората на улицата,защо да ме интересува чуждото мнение?Не ги познавам.Не ме интересуват.Да се таковат в ушите. 8)

Loshotia
01-11-2009, 21:14
Аз им се отварям и ги храня.

TellMeYourName
01-11-2009, 21:16
зависи...ако ми е някфо кофти ги псувам и им показвам разни знаци 8-)

ако не...игнор

SWASTIKA
01-12-2009, 05:46
Правиш неща на които те, не са способни.
Невъзможността да направиш това, което други могат, довежда до завист и нерви. От там се пораждат злосторничество, клюки, глупости, забележки. Нормално е. И ти да станеш бабица и ти ще правиш забележки.

ToniStoraro
01-12-2009, 07:41
Като съм на село и комшийките, дето са над 68 почнат да ме коментират даже ми става забавно :D

Valhala
01-12-2009, 19:28
Просто бабичките още от едно време са с по-друго разбиране за тия неща... :? Или другата опция е,че просто ги е яд,че правиме нещо,което те вече не... :lol: Аз не обръщам внимание на такива приказки обикновено,но ако не съм в настроение целия Ад се изсипва върху "противника" :lol:

b0Nb0n
01-13-2009, 23:19
ma mai i vie sy6toto praite samo deto babite sa po otvoreni i va haranat v o4ite

LiveFlower
01-13-2009, 23:27
Принципно мене бабите от квартала си ме обичат и неам проблеми с тях 8-) 8-)

VampireGirl666
01-13-2009, 23:30
Принципно мене бабите от квартала си ме обичат и неам проблеми с тях 8-) 8-)

+1

hahavteen
01-14-2009, 05:15
Мен пък възрастните хора винаги ме харесват и ми се усмихват и не ми се е случвало да ме изкоментират или нещо такова :)

zai4ety13
01-14-2009, 11:36
И аз гледам да не обръшам внимание. На тая възраст бабичките си мислят само за "какво беше едно време" мойта баба ми вика "как може да праят такива глупави филми.Кви са тея "фантасмагорий" (тва го коза за "хрониките на Нарния") Ах колко хубави програми правят Стоянка мутафова и там дрън дрън дрън.понякога дори не я слушам кат ми говори.И се казва "виж кво са напраели хората" "виж хората кво са напраели" "не излизай така облечен че кво ще кажат хората" Абе пука ми на мене за хората. Бабичките понякога мнооого ме дразнят

hardball
01-14-2009, 11:40
Ако ми се занимава отварям дума, случвало се е много да се скарам с някой дядо така :D
Ако не си отминавам и толкова, не е като да боли, ебати :D

GlammGirl
01-16-2009, 21:15
не ми се е случвало .. :-o

yan4etyy
01-16-2009, 21:21
Не заслужават никакво внимание,на тая възраст вече
са изкукали и да обсъждат хората на счупената пейка пред панелката им е основното им занимание. :-({|= :smt019 :smt012
:)

BqlaLiniq
01-17-2009, 18:37
Ми по принцип не обръщам внимание, ама ако съм в настроение за заяждане ... хм, става забавно :)

Nitroglycerin
01-17-2009, 19:04
Когато си отидем със сестра ми в Пловдив сме местната атракция.Тъй като се прибираме по нощите и тъй като живея в тих квартал и се чува всичко и като се чуе двигател на кола гледаш как минимум 10 бабички са накацали по тераси и прозорци и слухтят.После дават рапорт на наще и те наще вече са си свикнали и не им обръщат внимяние.По принцип не давам място на пенсионерите когато съм благоволил да си продупча билет и точно в такива моменти ще се появят 2 бабички и ще обсъждат над ухото ми колко съм некултурен и такива глупости.

sherry
01-17-2009, 19:14
Оф, отдавна ми е писнало от такива злобари.
Чувала съм какви ли не коментари. Това за гаджето е редовно. Клюкарствали са как съм се целувала с приятеля ми пред блока, как идвал у дома и т.н. Ми нормално, ходим от много време заедно.
Една дърта комшийка недоволства и обяснявала колко много лаело кучето ми, едва ли не със злоба говори. А то е пуделче и не създава проблеми, нормално е понякога да лае! Аз казвам ли нещо бабата като крещи като луда във входа...