PDA

View Full Version : Да си излея душата...



nekuv_tam
08-29-2007, 15:51
Значи,на 2-ри юли това лято,един приятел имаше рожден ден и го направи в една кръчма,заедно с приятелите от стария му квартал.Аз бях единственият там,който беше от класа му и не беше от стария му квартал.Когато обаче видях за първи път приятелите му и се запознах с тях,веднага ми направи впечатление едно момиче-единственото момиче в компанията тогава.В началото ми се видя малко по-голяма отколкото беше всъщност и някакси недостъпна...Обаче беше страшно красива.Седнахме на масата в заведението,аз бях седнал точно срещу нея(случайно беше) и постепенно започнах да разбирам,че май я харесвам.Защото не можех да сваля очи от усмивката и...Беше уникална.След като свършихме със заведението,цялата група отидохме да се шляеме из квартала им.За съвсем кратък период от време аз и въпросното момиче бяхме останали сами,понеже другите бяха отишли да се снимат май...Тогава се уверих,че тя беше съвсем земна,че въпреки,че беше адски сладка и хубава,тя не беше нито грам надута,нито тъпа...Чак не ми се вярваше.Но времето обаче
летеше и изведнъж дойде време да си ходим.Аз и приятелят ми от класа(рожденика) си заминахме.Аз му казах:"Братле,страшно е красива,такова момиче не съм виждал досега!".Той ми отговори,че ще пробва да уреди нещата.По това време обаче,тя се оказа,че ходела с някакъв тип.А пък и беше началото на лятото,а аз през това лято почти през цялото време щях да бъда извън София.Така че се надявах в края на август,когато вече съм тук,тя да е свободна.Пък и тя беше споменала,че ще почва работа някъде,нещо с готвене.

И оттам започна и може би най-хубавата част...От този втори юли досега,независимо къде бях,независимо какво правих,винаги в главата ми беше тя...И усмивката и!Когато спах я сънувах,когато се разхождах си представях,че ще я видя,когато се напивах на купони,тогава си мислех дори още повече за нея и за края на август,когато ще я видя...Първата вечер,когато отидох на село нямаше никой и аз реших,понеже беше вечер,да седна за малко на моста и да се порадвам на реката,гората,звездите и всичко.И тогава така се размечтах за нея...Направо имах чувството,че е до мене едва ли не и че съм я гушнал и я гала и целувам,а на нея и е хубаво...Аз,който по принцип когато видя хубаво момиче,веднага си мисля:"Ей,ебати путката,тая ше я скъсам!".В случая обаче,просто беше коренно различно.Мечтаех си не за яко ебане,а за нежност...Въпреки че може би звучи странно на някои.
Или пък една вечер,когато бяхме с приятели на брега на морето и беше много готино,тогава пак си мислех за нея и какво би било ако беше при мене.Когато си лягах и когато се събуждах,винаги тя ми беше първата мисъл.И пак се размечтавах...Когато се прибирах в София за по няколко дни,първото нещо,което правех е да седна на компа и да видя снимката и.И понеже джиесема ми е по-прост,снимах я от компютъра на телефона.Снимката не излезе особено добре,но пак си я поглеждах,където и да бях.А когато виждах падаща звезда,винаги си пожелавах нея!И въобще,ако съществува любов от пръв поглед,със сигурност този мой случай е точно такъв!

Каквото и да правех това лято,а аз правих доста неща,всичко беше с мисъл за нея.Каквото и да правех,го правех и с мисълта,че след това,като я видя,ще и го разказвам.Непрестанно си правех планове,че в края на август,когато вече съм си в София,ще разбера благодарение на онзи мой приятел(дето беше рожденика),ще разбера чрез него къде работи тя,ще мина оттам УЖ случайно,ще и припомня кой съм,оттам ще се заговорим,след това ще минавам пак оттам да я виждам и така ще стане нещо...Даже бях проверил в някакъв календар кога има имен ден,за да и го честитя и се оказа,че е на първи септември,точно,когато трябва!И колкото и хубаво да ми беше през лятото,постоянно чаках и неговия край,за да може най-накрая да я видя и да дам всичко от себе си за да се получат нещата.Нещо повече-взех си избелваща паста за зъби и отидох и на зъболекар,за да ми изчисти зъбен камък и да може усмивката да е изрядна,понеже нейната усмивка не мога да я забравя още...Миех си зъбите след всяко ядене с тая паста,за да има ефект,както и
започнах редовно да използвам лосиона срещу акне.Започнах и да ям повече,за да кача някой килограм,понеже ми трябва.Почнах и по малко да ходя на фитнес.Четох и много теми в тоя форум за това какво точно обичат момичетата в едно момче и какво да направиш,за да ги впечатлиш наистина.Почнах да се интересувам повече и от нещата,за които тя ми говори в малкото време,в което се бяхме видели.Помня всяка нейна дума тогава,всяка усмивка...И всичко това,само за да може,когато дойде времето да отида при нея,всичко да е точно и изрядно и нещата да се развият както трябва.

И ето,най-накрая дойде този край на август и аз вече съм тука,в София.И казах на онзи мой приятел да пита нейните приятели или нея,къде и кога работи и дали е свободна.И познайте какво се оказа.ОЩЕ ХОДИ С ОНЗИ ТИП ОТ ПРЕДИ.Пратиха ми тоя смс точно когато бях седнал да ям и честно казано,направо ми се отяде.Преди това бях предупреден,че може и така да стане,обаче аз въпреки това продължавах да вярвам.Ето това беше интересното-аз обикновено в дадено момиче винаги търся някакъв недостатък или пък ако не го намеря си казвам:"Няма да стане,нямам шанс.".А този път тя ми се видя просто идеалната за мен,а и наистина си вярвах и бях готов на всичко,за да станат нещата с нея и да си сбъдна мечтите,дето цяло лято ми бяха в главата.Обаче уви.Тя ходела сериозно с онзи.И откъде после да бъда оптимист?!И как да не се оплаквам от шибания ми късмет,когато той винаги ми обръща гръб в такива моменти?!Просто боли много.Понеже наистина вярвах,че този път ще стане...

И като извод,мога да кажа само,че мечтите са едно от най-красивите неща на света,но само глупаците вярват,че те наистина се сбъдват.Аз обаче явно съм от глупаците.

hoseto_
08-29-2007, 15:57
човече прочетох ти романа по простата причина че нямаше какво да правя ама да ти кажа сам си си виновен. тук късмята няма нищо общо. тя не ти е давала никакъв повод и въпреки това ти си си мислел че може да се получи нещо??? според мене тука се е обадила наивноста

Бай Гроздан
08-29-2007, 16:03
по каква причина помисли че ще прочета това [-X

Exoras
08-29-2007, 16:11
аз го прочетох но се оказа, че вече нямам време да напиша нищо повече от това :D :cry:

Conrad
08-29-2007, 16:12
Ебати все едно четях война и мир ама с грешки.Човече ,гаджета не значи съпрузи ,ти явно я харесваш много опитай се да я опознаеш ,представи се в добра светлина,пък знаеш ли какво ще стане :-({|=

Presley
08-29-2007, 16:15
Еми влюбил си се.Това е хубаво,но не е хубаво че си эалагал толкова големи надежди в нещо несигурно..!Както и да е -минало.Вместо да стойш пред компютъра и да се вайкаш по форумите се виж с нея.Това,че има гадже не е проблем.Вижте се...може поне приятели да останете.А пък энае ли човек??Никога не е късно,мечтите ти да се сбъднат.

nekuv_tam
08-29-2007, 17:06
човече прочетох ти романа по простата причина че нямаше какво да правя ама да ти кажа сам си си виновен. тук късмята няма нищо общо. тя не ти е давала никакъв повод и въпреки това ти си си мислел че може да се получи нещо??? според мене тука се е обадила наивноста
Еми виж сега,тя повод не ми дала,обаче просто беше страшно готина,отвсякъде и ми взе акъла.А и ми се видя реално да стане нещо.Освен това онзи мой приятел ми даде известни надежди и аз оттам съвсем се замаях...А че съм наивен,наивен съм...

ZaHaRcHe
08-29-2007, 18:06
aa ne tva ne moq go pro4eta daje i nasila
nekoi da mi go obqsqni malko po nakratko
xaa

naMy4Ho_KoTe
08-29-2007, 18:15
Наистина успя да докоснеш сърцето ми с този свой разказ (случва ми се рядко).

Моят съвет е.. Да не губиш куража и оптимизма си. Да не ти пука, че тя има приятел.. Напиши й едно обяснение, красиво колкото темата, която си пуснал, пъхни го в един плик и й го предай.. И нека тя помисли и когато реши - да ти каже какъв е избора й. Така повече няма да тръпнеш в напрежение.. Успех! :)

naMy4Ho_KoTe
08-29-2007, 18:19
aa ne tva ne moq go pro4eta daje i nasila
nekoi da mi go obqsqni malko po nakratko
xaa

Като не обичаш да четеш, защо отговаряш в темата? :?:

Octofunk
08-29-2007, 18:36
Мечтите са хубаво нещо.... Жалкото се случва когато разбереш, че са недостижими :(

08-29-2007, 20:25
батка не знам на колко си години обаче и аз имах същия проблем и открих решението!
само дето момичето го чаках много, ама наистина много по-дълго време (бяхме съуъченици и когато се влюбих в нея тя беше вече заета, но онзи тъпак я заряза след няколко месеца и си викам "тва е моя шанс... обаче живота много гадно ме завъртя и докато се опомня, защото имах много , ама много адски големи неприятности от род който едва ли някой подозира (полиция ит.н) всичко си мислех че приключи... но още си я спомнях, завърших и аз и тя съответно училище, мина още време през което знаех че има гадже с което се движи сериозно (от приятели от онова училище с които и аз съм приятел ама както ида е) мина още една година (в която се опитвах да я забравя с други момичета, ама все нещо не беше хубаво... все си мислех за нея)
и така един ден на рождения ден на мой приятел и тя беше поканена, когато я видях реших че независимо има ли приятел и признавам чувствата си (естествено не се пристраших , а само и взех телефона и я поканих на кафе) след 2 дена отидохме на кафе и след това защото нямаше ангажимент на кино... и как да ти кажа нещата се получиха много хубаво, признах и всичко, и тя ми призна че ме е харесвала и решихме да тръгнем - сега съм най-щастливия човек на света! а замалко да се откажа от мечтите си (верно трябваше 2 години и половина да страдам, но с ръка на сърцето си казвам че си е ЗАСЛУЖАВАЛО ! )
така че не се предавай за нищо на света (пп вече сме 2 години заедно и всичко е като в приказка, да чукам на дърво да е така и за напред, успех :) )

woshata
08-29-2007, 20:40
aa ne tva ne moq go pro4eta daje i nasila
nekoi da mi go obqsqni malko po nakratko
xaa

Като не обичаш да четеш, защо отговаряш в темата? :?:че откъде да знае че е толкова дълго :-s

AFT
08-29-2007, 20:44
aa ne tva ne moq go pro4eta daje i nasila
nekoi da mi go obqsqni malko po nakratko
xaa

Като не обичаш да четеш, защо отговаряш в темата? :?:че откъде да знае че е толкова дълго :-s

А нужно ли е да пише глупави постове, след като е видял колко е дълго?! Знам, че си глупава, но нужно ли е да ми го доказваш всеки ден?! :-s

woshata
08-29-2007, 20:47
aa ne tva ne moq go pro4eta daje i nasila
nekoi da mi go obqsqni malko po nakratko
xaa

Като не обичаш да четеш, защо отговаряш в темата? :?:че откъде да знае че е толкова дълго :-s

А нужно ли е да пише глупави постове, след като е видял колко е дълго?! Знам, че си глупава, но нужно ли е да ми го доказваш всеки ден?! :-s какви постове пише вече си говори с нея не съм и секретарка просто изказах мнение :wink:

AFT
08-29-2007, 20:49
aa ne tva ne moq go pro4eta daje i nasila
nekoi da mi go obqsqni malko po nakratko
xaa

Като не обичаш да четеш, защо отговаряш в темата? :?:че откъде да знае че е толкова дълго :-s

А нужно ли е да пише глупави постове, след като е видял колко е дълго?! Знам, че си глупава, но нужно ли е да ми го доказваш всеки ден?! :-s какви постове пише вече си говори с нея не съм и секретарка просто изказах мнение :wink:

Мнение?! А можеше и да си замълчиш?! Което щеше да е по-умният вариант. Като не си му секретарка, не отговаряй на въпроси, които са зададени на него,а не на теб.

assd
08-29-2007, 20:50
не изливай, налей си една ракийка па се успокой :lol:

IKisseDAGirL
08-29-2007, 20:51
Това, че едно момиче/момче има сериозна връзка с някой, не го превръща директно в табу или забранена зона, поне за мен подобни ограничения не съществуват. :idea:
Все пак зависи и ти на какво си способен и колко време си готов да отделиш.. ако мислиш, че е непосилно за теб и нямаш достатъчно воля, не се захващай.

P.S. Защо не станеш някой писател или поет? :) За първи път подобна история да ме грабне толкова. Само поработи над правописа си..

woshata
08-29-2007, 20:52
aa ne tva ne moq go pro4eta daje i nasila
nekoi da mi go obqsqni malko po nakratko
xaa

Като не обичаш да четеш, защо отговаряш в темата? :?:че откъде да знае че е толкова дълго :-s

А нужно ли е да пише глупави постове, след като е видял колко е дълго?! Знам, че си глупава, но нужно ли е да ми го доказваш всеки ден?! :-s какви постове пише вече си говори с нея не съм и секретарка просто изказах мнение :wink:

Мнение?! А можеше и да си замълчиш?! Което щеше да е по-умният вариант. Като не си му секретарка, не отговаряй на въпроси, които са зададени на него,а не на теб. :-s ми хубаво ...сега може да приключа разговора си с теб без обиди и тнт че не ми е до теб :::

AFT
08-29-2007, 20:55
aa ne tva ne moq go pro4eta daje i nasila
nekoi da mi go obqsqni malko po nakratko
xaa

Като не обичаш да четеш, защо отговаряш в темата? :?:че откъде да знае че е толкова дълго :-s

А нужно ли е да пише глупави постове, след като е видял колко е дълго?! Знам, че си глупава, но нужно ли е да ми го доказваш всеки ден?! :-s какви постове пише вече си говори с нея не съм и секретарка просто изказах мнение :wink:

Мнение?! А можеше и да си замълчиш?! Което щеше да е по-умният вариант. Като не си му секретарка, не отговаряй на въпроси, които са зададени на него,а не на теб. :-s ми хубаво ...сега може да приключа разговора си с теб без обиди и тнт че не ми е до теб :::

Добра идея. Може да се заемеш с правенето на някоя и друга гънка на сивото ти вещество и питай ваще на колко години си, че нещо май още не си разбрала.

08-29-2007, 20:58
Оу, ти си госпожицата с променливото ЕГН!Ела насам , хора, открих я.

woshata
08-29-2007, 20:59
aa ne tva ne moq go pro4eta daje i nasila
nekoi da mi go obqsqni malko po nakratko
xaa

Като не обичаш да четеш, защо отговаряш в темата? :?:че откъде да знае че е толкова дълго :-s

А нужно ли е да пише глупави постове, след като е видял колко е дълго?! Знам, че си глупава, но нужно ли е да ми го доказваш всеки ден?! :-s какви постове пише вече си говори с нея не съм и секретарка просто изказах мнение :wink:

Мнение?! А можеше и да си замълчиш?! Което щеше да е по-умният вариант. Като не си му секретарка, не отговаряй на въпроси, които са зададени на него,а не на теб. :-s ми хубаво ...сега може да приключа разговора си с теб без обиди и тнт че не ми е до теб :::

Добра идея. Може да се заемеш с правенето на някоя и друга гънка на сивото ти вещество и питай ваще на колко години си, че нещо май още не си разбрала. не мога да разбера само кво те интиресуват годините ми че секи път ми повтаряш 1 и също :smt012 знам на колко съм...я се обоснови защо мислиш че нз ?

AFT
08-29-2007, 21:01
не мога да разбера само кво те интиресуват годините ми че секи път ми повтаряш 1 и също :smt012 знам на колко съм...я се обоснови защо мислиш че нз ?

В различни теми каза различни години.

Бай Гроздан
08-29-2007, 21:02
О боже мой още малко и женски бой :smt007 жалко че е онлайн :smt010

woshata
08-29-2007, 21:04
не мога да разбера само кво те интиресуват годините ми че секи път ми повтаряш 1 и също :smt012 знам на колко съм...я се обоснови защо мислиш че нз ?

В различни теми каза различни години.еми аз доколкото знам съм на 15...е са питах наще :-D а иначе нз къде кво съм писала понякога се ебавам просто :-k дано изясних вапроса и да няма повече забележки поне за годините ми

AFT
08-29-2007, 21:06
не мога да разбера само кво те интиресуват годините ми че секи път ми повтаряш 1 и също :smt012 знам на колко съм...я се обоснови защо мислиш че нз ?

В различни теми каза различни години.еми аз доколкото знам съм на 15...е са питах наще :-D а иначе нз къде кво съм писала понякога се ебавам просто :-k дано изясних вапроса и да няма повече забележки поне за годините ми

А стига бе О.о

woshata
08-29-2007, 21:10
не мога да разбера само кво те интиресуват годините ми че секи път ми повтаряш 1 и също :smt012 знам на колко съм...я се обоснови защо мислиш че нз ?

В различни теми каза различни години.еми аз доколкото знам съм на 15...е са питах наще :-D а иначе нз къде кво съм писала понякога се ебавам просто :-k дано изясних вапроса и да няма повече забележки поне за годините ми

А стига бе О.о ааа айде бегай опитах се да говоря нормално...явно с тебе не стаа :smt011

AFT
08-29-2007, 21:13
не мога да разбера само кво те интиресуват годините ми че секи път ми повтаряш 1 и също :smt012 знам на колко съм...я се обоснови защо мислиш че нз ?

В различни теми каза различни години.еми аз доколкото знам съм на 15...е са питах наще :-D а иначе нз къде кво съм писала понякога се ебавам просто :-k дано изясних вапроса и да няма повече забележки поне за годините ми

А стига бе О.о ааа айде бегай опитах се да говоря нормално...явно с тебе не стаа :smt011

Еййй, не мога да повярвам! Сега да не се разплачеш? Оу, да не ме изкажеш на наще, че знаеш ли какво ще ми направят! [-o<

woshata
08-29-2007, 21:26
не мога да разбера само кво те интиресуват годините ми че секи път ми повтаряш 1 и също :smt012 знам на колко съм...я се обоснови защо мислиш че нз ?

В различни теми каза различни години.еми аз доколкото знам съм на 15...е са питах наще :-D а иначе нз къде кво съм писала понякога се ебавам просто :-k дано изясних вапроса и да няма повече забележки поне за годините ми

А стига бе О.о ааа айде бегай опитах се да говоря нормално...явно с тебе не стаа :smt011

Еййй, не мога да повярвам! Сега да не се разплачеш? Оу, да не ме изкажеш на наще, че знаеш ли какво ще ми направят! [-o< пхахааахаха легай че говориш тъпотии ма

Dead`Paladin
08-29-2007, 21:58
Мечтите са хубаво нещо.... Жалкото се случва когато разбереш, че са недостижими :(

:roll:

AFT
08-29-2007, 22:00
не мога да разбера само кво те интиресуват годините ми че секи път ми повтаряш 1 и също :smt012 знам на колко съм...я се обоснови защо мислиш че нз ?

В различни теми каза различни години.еми аз доколкото знам съм на 15...е са питах наще :-D а иначе нз къде кво съм писала понякога се ебавам просто :-k дано изясних вапроса и да няма повече забележки поне за годините ми

А стига бе О.о ааа айде бегай опитах се да говоря нормално...явно с тебе не стаа :smt011

Еййй, не мога да повярвам! Сега да не се разплачеш? Оу, да не ме изкажеш на наще, че знаеш ли какво ще ми направят! [-o< пхахааахаха легай че говориш тъпотии ма

Ако "ма" е съкращение на "мило ангелче", значи най-сетне си проумяла, че освен за моя слуга, за нищо друго не ставаш. А, ако не е - значи си малоумна, което пак ме връща на мисълта, че можеш да целуваш само моите крака.

neverand
08-29-2007, 22:03
кво ти дреме,щом я харесваш толкова пробвай с нея :)поговорете алабала :) к'во пречи :)

nekuv_tam
08-30-2007, 07:09
батка не знам на колко си години обаче и аз имах същия проблем и открих решението!
само дето момичето го чаках много, ама наистина много по-дълго време (бяхме съуъченици и когато се влюбих в нея тя беше вече заета, но онзи тъпак я заряза след няколко месеца и си викам "тва е моя шанс... обаче живота много гадно ме завъртя и докато се опомня, защото имах много , ама много адски големи неприятности от род който едва ли някой подозира (полиция ит.н) всичко си мислех че приключи... но още си я спомнях, завърших и аз и тя съответно училище, мина още време през което знаех че има гадже с което се движи сериозно (от приятели от онова училище с които и аз съм приятел ама както ида е) мина още една година (в която се опитвах да я забравя с други момичета, ама все нещо не беше хубаво... все си мислех за нея)
и така един ден на рождения ден на мой приятел и тя беше поканена, когато я видях реших че независимо има ли приятел и признавам чувствата си (естествено не се пристраших , а само и взех телефона и я поканих на кафе) след 2 дена отидохме на кафе и след това защото нямаше ангажимент на кино... и как да ти кажа нещата се получиха много хубаво, признах и всичко, и тя ми призна че ме е харесвала и решихме да тръгнем - сега съм най-щастливия човек на света! а замалко да се откажа от мечтите си (верно трябваше 2 години и половина да страдам, но с ръка на сърцето си казвам че си е ЗАСЛУЖАВАЛО ! )
така че не се предавай за нищо на света (пп вече сме 2 години заедно и всичко е като в приказка, да чукам на дърво да е така и за напред, успех :) )
Това,дето ти се е случило е супер хубаво! Обаче все пак вие сте били в един клас,а след това не знам...Ти сега на колко години си? Аз съм на 17.И между другото това е още един СЕРИОЗЕН проблем-тази,която харесвам също е на 17,а сегашното и гадже е на 20! И въобще,тя май си пада по такива,по-големи...Абе е това не мога да разбера у момичетата,за какво толкова се хвърлят на тия по-големите?! Вярно,имат повече опит,обаче какво толкова....А аз нямам особено голям опит,така че ако се гледа само това,не ми се мисли...

monityY
08-30-2007, 08:53
ee sry pi4,mnoy gadno... :| osven da 4aka6 da skusat.. ama nz kolko vreme 6e e tfa,6tom xodat seriozno,ili da naprai6 nekoq intriga ta da se skarat i da skusat,ama ot druga strana ne e dobra ideq,6oto tq ako go obi4a posle 6e strada mn,i predpolagam nqma da ti se iska da q gleda6 kak strada za nego a da e s teb,a moje izob6to i da ne e s teb 6toto ne se znae daje dali si i simpati4en.. taka4e prosto q zabravi...

sashoTo
08-30-2007, 09:00
axhaxhax bate losho stawai i lubownika i twa e kwo Ti puka :) stiga da uspeesh da q swalish.. :) O.O

Erica
08-30-2007, 09:00
батка не знам на колко си години обаче и аз имах същия проблем и открих решението!
само дето момичето го чаках много, ама наистина много по-дълго време (бяхме съуъченици и когато се влюбих в нея тя беше вече заета, но онзи тъпак я заряза след няколко месеца и си викам "тва е моя шанс... обаче живота много гадно ме завъртя и докато се опомня, защото имах много , ама много адски големи неприятности от род който едва ли някой подозира (полиция ит.н) всичко си мислех че приключи... но още си я спомнях, завърших и аз и тя съответно училище, мина още време през което знаех че има гадже с което се движи сериозно (от приятели от онова училище с които и аз съм приятел ама както ида е) мина още една година (в която се опитвах да я забравя с други момичета, ама все нещо не беше хубаво... все си мислех за нея)
и така един ден на рождения ден на мой приятел и тя беше поканена, когато я видях реших че независимо има ли приятел и признавам чувствата си (естествено не се пристраших , а само и взех телефона и я поканих на кафе) след 2 дена отидохме на кафе и след това защото нямаше ангажимент на кино... и как да ти кажа нещата се получиха много хубаво, признах и всичко, и тя ми призна че ме е харесвала и решихме да тръгнем - сега съм най-щастливия човек на света! а замалко да се откажа от мечтите си (верно трябваше 2 години и половина да страдам, но с ръка на сърцето си казвам че си е ЗАСЛУЖАВАЛО ! )
така че не се предавай за нищо на света (пп вече сме 2 години заедно и всичко е като в приказка, да чукам на дърво да е така и за напред, успех :) )
Това,дето ти се е случило е супер хубаво! Обаче все пак вие сте били в един клас,а след това не знам...Ти сега на колко години си? Аз съм на 17.И между другото това е още един СЕРИОЗЕН проблем-тази,която харесвам също е на 17,а сегашното и гадже е на 20! И въобще,тя май си пада по такива,по-големи...Абе е това не мога да разбера у момичетата,за какво толкова се хвърлят на тия по-големите?! Вярно,имат повече опит,обаче какво толкова....А аз нямам особено голям опит,така че ако се гледа само това,не ми се мисли...

Прочетох историята ти,наистина е много завладяваща... =D> =D> =D> бях започнала да мисля,че вече няма хора на твоята възраст,които да мислят по този начин 8)
Не се отчайвай,не се знае какво ти предстои занапред,така че горе главата и продължавай,а току виж...един ден всичко се получи както е в мечтите ти [-o<
А що се отнася до това,защо момичетата предпочитат по-големи,ще ти кажа моето мнение,от личен опит 8)
Аз лично винаги съм се движила в среди с по-големи от мен (имам по-голям брат и от там :P :wink: ).И когато излизах с тези хора,можех да проведа един по-нормален разговор...а за съжаление от тогавашните ми съученици,освен простутии друго неможеше да чуе човек :-k .Но когато завършихме,сякаш малко ги грабна реалността...и станаха други =;.Но както казах,това си е лично мое мнение,а всеки си има право на собствено мнение O:) O:) O:)

Това е от мен,повелавам ти успех и дано скоро изгрее слънце и на твоята улица.Наслука :smt006 :smt006 :smt006

nekuv_tam
09-01-2007, 12:09
батка не знам на колко си години обаче и аз имах същия проблем и открих решението!
само дето момичето го чаках много, ама наистина много по-дълго време (бяхме съуъченици и когато се влюбих в нея тя беше вече заета, но онзи тъпак я заряза след няколко месеца и си викам "тва е моя шанс... обаче живота много гадно ме завъртя и докато се опомня, защото имах много , ама много адски големи неприятности от род който едва ли някой подозира (полиция ит.н) всичко си мислех че приключи... но още си я спомнях, завърших и аз и тя съответно училище, мина още време през което знаех че има гадже с което се движи сериозно (от приятели от онова училище с които и аз съм приятел ама както ида е) мина още една година (в която се опитвах да я забравя с други момичета, ама все нещо не беше хубаво... все си мислех за нея)
и така един ден на рождения ден на мой приятел и тя беше поканена, когато я видях реших че независимо има ли приятел и признавам чувствата си (естествено не се пристраших , а само и взех телефона и я поканих на кафе) след 2 дена отидохме на кафе и след това защото нямаше ангажимент на кино... и как да ти кажа нещата се получиха много хубаво, признах и всичко, и тя ми призна че ме е харесвала и решихме да тръгнем - сега съм най-щастливия човек на света! а замалко да се откажа от мечтите си (верно трябваше 2 години и половина да страдам, но с ръка на сърцето си казвам че си е ЗАСЛУЖАВАЛО ! )
така че не се предавай за нищо на света (пп вече сме 2 години заедно и всичко е като в приказка, да чукам на дърво да е така и за напред, успех :) )
Баце,ако прочетеш това,отговори,щото ми е интересно ти на колко си почнал да я харесваш и кога сте тръгнали...Такива работи...Пък и твойта ситуация е била малко или много сходна с тази моята.