PDA

View Full Version : Вие сте луди



08-29-2007, 17:16
Абе хора кви са тия анкети пушите ли друсате ли се пред родители те си?Вие май толирирати тва пушене!!!Ами те постовете са пълни с аз пуша щот ми харесва!Ами някой човек непушач кат ви види постовете как да не запали ?А пък вие знаете че 1 път запалили се после2 3 4 .............!Не наистина се оправете форума щот може би следващия пост ще е "Защото видях мненията в този форум" :smt018

IlLuSi0nS`
08-29-2007, 17:24
да си чувал за нещото, наречено СВОБОДА НА СЛОВОТО! всеки има право да си изразява мнението, не може всички да са на твоето мнение.. приеми, че светът е различен за всеки.. приеми, че всеки има своя истина, а универсална такава не съществува.. приеми, че всяко нещо има две страни -хубава и лоша, а всеки си ги тегли и си преценява.. а ако някой е достатъчно тъп, за да следва мнения по форуми, а не собствената си интуиция и преценка, значи е тъп и сам си е виновен..

Seducti0n
08-29-2007, 17:24
Здравей.Не се обиждай,но според мен,лично не разсъждаваш правилно.На дали,някой ще започне да пуши,защото е прочел някъде из виртуаното пространство,че на някои им хареса да пушат.Всеки прави своя избор,всеки има свое мнение,което има право свободно да изразява. :wink: Аз лично започнах да пуша от любипитсво,защото това беше нещо ново и непознато за мен.Сега горчиво съжалявам за грешката си и съм на път да спра. :P

theEXPLOITED
08-29-2007, 17:52
хахухихи ляляляляляля бахти глупостите абе прави каквото си иска6 бе еййййййййййййййййй,хи4 не ни пука,опа на мене не ми пука де !
ако иска6 пу6и ако иска6 се друсаи като луд хихихихихихи ама не ми говори кво да пи6а и кво да правя ...
Мнооооо такива теми има и в на4алото се палехме ама сега...........хихихихихихихи смяхСМЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ ЯЯХ :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D СМЕ6НИК :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

BaiboCo
08-29-2007, 23:42
omg sux

namina
08-29-2007, 23:53
the EXPLOITED :arrow: не спазваш правилата по 6 т........... 8) :mrgreen: :lol:

IdiOtKa
08-30-2007, 14:27
Абе хора кви са тия анкети пушите ли друсате ли се пред родители те си?Вие май толирирати тва пушене!!!Ами те постовете са пълни с аз пуша щот ми харесва!Ами някой човек непушач кат ви види постовете как да не запали ?А пък вие знаете че 1 път запалили се после2 3 4 .............!Не наистина се оправете форума щот може би следващия пост ще е "Защото видях мненията в този форум" :smt018
много съжалявам че трябва да го чуеш ...но НЕ МИ ДРЕМЕЕЕЕЕЕЕЕЕ !

08-30-2007, 15:28
Всеки си има тиква на раменете, за да реши сам за себе си дали иска или не иска да почва! Тъпо е да се влияе от някакъв форум.

b0Nb0n
08-30-2007, 16:17
ako horata praveha vsi4ko koeto pro4itat nqkade si napisano ot nqkoi si

hasaiko
08-30-2007, 18:42
"Пушенете вреди на вас и на ОКОЛНИТЕ".За това говориме ;) Тровите не само вас,а и нас.

antifreeze
10-29-2007, 19:24
Всеки си има тиква на раменете, за да реши сам за себе си дали иска или не иска да почва! Тъпо е да се влияе от някакъв форум. napulno sum suglasna trq si hyper zle za da pravish tva koeto i drugite pravqt :lol: :lol:

antifreeze
10-29-2007, 19:25
Всеки си има тиква на раменете, за да реши сам за себе си дали иска или не иска да почва! Тъпо е да се влияе от някакъв форум. napulno sum suglasna trq si hyper zle za da pravish tva koeto i drugite pravqt :lol: :lol:

antifreeze
10-29-2007, 19:26
Всеки си има тиква на раменете, за да реши сам за себе си дали иска или не иска да почва! Тъпо е да се влияе от някакъв форум. napulno sum suglasna trq si hyper zle za da pravish tva koeto i drugite pravqt :lol: :lol:

IdiOtKa
10-29-2007, 19:36
Всеки си има тиква на раменете, за да реши сам за себе си дали иска или не иска да почва! Тъпо е да се влияе от някакъв форум. napulno sum suglasna trq si hyper zle za da pravish tva koeto i drugite pravqt :lol: :lol:
аиде моляти се оригиналната да мълчиш ! сигурна съм че си една от всичките "газарки" носещи абсолютно еднакви неща и така нататък .... не се прай на мноо оригинална !

BlueMushroom
10-29-2007, 19:40
"Пушенете вреди на вас и на ОКОЛНИТЕ".За това говориме ;) Тровите не само вас,а и нас.


xaxaxax dragi nepushachi ot utre si izdeistvaite nqkva ogranichitelna zapoved da stoim 10 metra po-dalech ot vas...
just don't care

antifreeze
10-29-2007, 20:16
Всеки си има тиква на раменете, за да реши сам за себе си дали иска или не иска да почва! Тъпо е да се влияе от някакъв форум. napulno sum suglasna trq si hyper zle za da pravish tva koeto i drugite pravqt :lol: :lol:
аиде моляти се оригиналната да мълчиш ! сигурна съм че си една от всичките "газарки" носещи абсолютно еднакви неща и така нататък .... не се прай на мноо оригинална ! :razz: :razz: :razz: zdravei stara moq priqtelko bqh zabravila kolko dobre me poznavashh :razz: alooo qsnovidkata :-$ zapazi si komentarite v sluchai kogato si prava :?

IdiOtKa
10-29-2007, 20:23
Всеки си има тиква на раменете, за да реши сам за себе си дали иска или не иска да почва! Тъпо е да се влияе от някакъв форум. napulno sum suglasna trq si hyper zle za da pravish tva koeto i drugite pravqt :lol: :lol:
аиде моляти се оригиналната да мълчиш ! сигурна съм че си една от всичките "газарки" носещи абсолютно еднакви неща и така нататък .... не се прай на мноо оригинална ! :razz: :razz: :razz: zdravei stara moq priqtelko bqh zabravila kolko dobre me poznavashh :razz: alooo qsnovidkata :-$ zapazi si komentarite v sluchai kogato si prava :?
oo да извинявам се госпожице оригиналност !

antifreeze
10-29-2007, 21:34
Всеки си има тиква на раменете, за да реши сам за себе си дали иска или не иска да почва! Тъпо е да се влияе от някакъв форум. napulno sum suglasna trq si hyper zle za da pravish tva koeto i drugite pravqt :lol: :lol:
аиде моляти се оригиналната да мълчиш ! сигурна съм че си една от всичките "газарки" носещи абсолютно еднакви неща и така нататък .... не се прай на мноо оригинална ! :razz: :razz: :razz: zdravei stara moq priqtelko bqh zabravila kolko dobre me poznavashh :razz: alooo qsnovidkata :-$ zapazi si komentarite v sluchai kogato si prava :?
oo да извинявам се госпожице оригиналност ! lubov moq izvinenieto nai turjestveno se priema :smt007