PDA

View Full Version : Може би го приемам само като приятел?



Малкълм ф
08-29-2007, 17:41
Здравейте!Искам да ви споделя ситуацията и ви моля за смислени съвети!Аз съм на 18 години,имам гадже на моята възраст от друг град,запознахме се в чата,съвсем случайно,никой от нас не е търсил гадже,но стана.Не се виждаме много рядко,но това не е проблем за нас!Заедно сме 8 месеца,много сме говорили,много сме преживяли!Той е първото момче,което ме е впечатлило!Изключително интелигентен е!Но напоследък разговорите не вървят така добре,както в началото,когато сме говорили по 14 часа без спиране!Не сме правили секс!В последно време имам чувството,че я няма вече тръпката.Аз го обичам,но ме е страх,че това е единствено обич към приятел,а не любов!Не знам как точно да постъпя!Аз винаги съм искала гаджето ми да ми бъде и добър приятел и тогава е нормално понякога образът му на приятел да бъде пред този на гадже,а и ние държим повече на платоничната любов!Не искам,ако скъсам с него,да го загубя и като френд и след време да осъзная,че той е любовта на живота ми!Мислех,че съм влюбена,но вече не знам!Какво е мнението ви?Моля,без нападки!

BeBsItO
08-29-2007, 18:02
spored men tova e smao momentno. az sam ot po4ti sa6toto vreme sa gadjeto mi i sa6to imam takiva momenti na obarkvaciq, no na dr q den osaznavam kolko mn go obi4am i ne moga bez nego!

ZaHaRcHe
08-29-2007, 18:05
Moji i da e momentno moji i ne...Sedni i pomisli malko ako naistena go haresva6 samo kato fr kaji mu no ako go obi4a6 prodylji kakto si e bilo do sega

08-29-2007, 18:06
Ами първо в една вразка за мен трябва на 1 място да има фр.А при тебе е по-добре да си поговорисх открито с него!

08-29-2007, 18:08
A kaкжо мислите по темата "тои е пи4 пак аз..."

BeBsItO
08-29-2007, 18:23
mislq 4e ima mn golqmo voobrajenie avtorkata.... tva mislq

naMy4Ho_KoTe
08-29-2007, 18:25
Моят съвет е да си измислиш причина известно време да не контактувате. И после ще усетиш.. Дали ти липсва да си говориш с него или искаш да го целунеш.. Ала бала.. Надявам се, че ми схвана мисълта. Дай си малко почивка за да осъзнаеш дали е само привързаност или е любов.