PDA

View Full Version : До къде ще стигне човешката цивилизация ?????



PaRkInSoN
08-29-2007, 18:47
Вече момичетата почнаха да се прое*ават в 5-6 клас ,Всеки 3-4 ползва наркотици,всеки 2 ползва алкохол и цигари,компютри и компютърни игри в което се показва насилие ,войни,сеченето на горите,масовото правене на фабрики и много др. неща .Дали човечеството ще се саморазруши преди да бъдем "затъркани" от някой метеорид или от Слънцето и на мястото на хората да се появи друг вид живот както са властвали динозаврите ,а после ние хората ???

woshata
08-29-2007, 18:56
бати размишлениятя...ми знам ли :smt017 вазможно да се саморазруим ма чак друга цивилизация не ми се вярва =; а за тва че хората стават все по-проднали сякяш не прави впечтлание на никого а тва е лошо [-X

thefreak
08-29-2007, 19:03
Пълни глупости...

woshata
08-29-2007, 19:05
Пълни глупости...мда ама има 1 % истина все пак :?

thefreak
08-29-2007, 19:16
Пълни глупости...мда ама има 1 % истина все пак :?
100% глупости.

remix
08-29-2007, 19:20
NQMA DA SE PRITESNQVA6 2012 6TE IZPUKAME VSI4KI TOGAVA SPORED MAITE E APOKALIPSA =D> :D

AnTiBuLLsHiTs
08-29-2007, 19:27
До сега хората са еволюирали,сега 50% дееволюират.Стават неграмотни в писането,чачкат се на по 12 годин и т.н Ще стигнем до нз къде.

08-29-2007, 20:53
Хората преди са правили деца на възраст, която днес е неприемлива дори да си помислиш за секс. Войните са били хиляди пъти по жестоки от това, което виждаме днес. Дори и човешкия живот прогресивно се удължава. Смея да твърдя, че човека прогресира прогресиращо със всеки изминал ден. Помислете си за крепосничеството, за елементарните знания на прадедите ни. Единствения наложащ проблем е опазването на околната среда, но като ни опре до гърлото, ще се оправим и с него. Общо взето това е доста съкратена версия на всичко, което мога да кажа по проблема.

ReAlIsTisTka
08-29-2007, 21:15
ami za horata koito ne go osyznavat e Glupost,no tova e na6iq svqt i mi pisna da me pliosva v liceto vseki den kogato se subudq!Dano se promenim nqkoga!

ArTanDra
08-30-2007, 05:54
Обърка не света - БЪЛГАРИЯ!!!! И половината неща като отвориш всяка 2ра тема ги има , всички са оплакват и са правят във форум на такива каквито не са.

without_me
08-30-2007, 06:06
Хората преди са правили деца на възраст, която днес е неприемлива дори да си помислиш за секс. Войните са били хиляди пъти по жестоки от това, което виждаме днес. Дори и човешкия живот прогресивно се удължава. Смея да твърдя, че човека прогресира прогресиращо със всеки изминал ден. Помислете си за крепосничеството, за елементарните знания на прадедите ни. Единствения наложащ проблем е опазването на околната среда, но като ни опре до гърлото, ще се оправим и с него. Общо взето това е доста съкратена версия на всичко, което мога да кажа по проблема.
Споделям мнението,защото нещо подобно и аз щях да напиша

music_pirate
08-30-2007, 14:22
vsi4ki e vqrno .... a za tova do kude 6te stignem moje samo da gadaem do momenta do koito 6te razberem :-D
i za pc-tata .... az dosq nesum 4ul otka4ena 6aika ot 5 klas napadna s kala6nik sau4enicite si i sled kato izbi vsi4ki kaza samo dve dumi .... Terorist win :-D

bqsna_teenagerka
08-30-2007, 18:52
ами те и по новините тва коментират....че ние новото поколение сме най глупави от вси4ки останали...не знаем да се забаваляваме стоим само пред компютъра...даваха и 4е 80% от у4ениците си мислят 4е втората световна са се били САЩ И русия! ](*,)
и незнам си колко процента знаят за кого се омъжил азис!

VaNicHkaa
08-30-2007, 19:18
Хората преди са правили деца на възраст, която днес е неприемлива дори да си помислиш за секс. Войните са били хиляди пъти по жестоки от това, което виждаме днес. Дори и човешкия живот прогресивно се удължава. Смея да твърдя, че човека прогресира прогресиращо със всеки изминал ден. Помислете си за крепосничеството, за елементарните знания на прадедите ни. Единствения наложащ проблем е опазването на околната среда, но като ни опре до гърлото, ще се оправим и с него. Общо взето това е доста съкратена версия на всичко, което мога да кажа по проблема.
Споделям мнението,защото нещо подобно и аз щях да напиша

И аз подкрепям всичко казано! :)

tItEufFf
08-30-2007, 20:58
до никъде няма да стигне...ще се мреее

LizZz
08-30-2007, 21:54
Хората преди са правили деца на възраст, която днес е неприемлива дори да си помислиш за секс. Войните са били хиляди пъти по жестоки от това, което виждаме днес. Дори и човешкия живот прогресивно се удължава. Смея да твърдя, че човека прогресира прогресиращо със всеки изминал ден. Помислете си за крепосничеството, за елементарните знания на прадедите ни. Единствения наложащ проблем е опазването на околната среда, но като ни опре до гърлото, ще се оправим и с него. Общо взето това е доста съкратена версия на всичко, което мога да кажа по проблема.
Споделям мнението,защото нещо подобно и аз щях да напиша

И аз подкрепям всичко казано! :)
+1 :mrgreen:

даскала
08-30-2007, 22:28
Аз пък НЕ ЗНАМ докога ще ми пишете "не знам" заедно :smt013 !