PDA

View Full Version : На 13 съм мога ли вече да се правя отдолу ???



Violetina
08-29-2007, 19:26
Zdr na 13 godini sam iskam da vi popitam normalno li e veche da se pravq otdolu bilo to s epilator ili samobrasna4ka ili o6te mn drugi??? :oops: :oops: :oops:

thefreak
08-29-2007, 19:30
Имаш ли тъпкач?

bqsna_teenagerka
08-29-2007, 19:30
ако искаш можеш! аз ли4но си махам космите навсякъде(аз съм и аз на 13) :roll: просто по хигиени4но и удобно ми е! просто ми е по сигорно като си сложа бански и съм сигорна 4е няма от някъде да изникне нещо! :-$ може да ми се смеете но...въпрос на ли4ен избор

beb4o_bu
08-29-2007, 19:31
Защо да не е нормално? Ако ти пречат и ще ти е по-добре без тях, ги махаш. Няма нищо ненормално в това да се обезкосмиш отдолу... Явно те притесняват годините... те не са от значение. Когато сметнеш, че е време - махаш.

thefreak
08-29-2007, 19:56
Имаш ли тъпкач?
NE NQMAM ZASHTO???
Значи няма нужда наложителна да ги махаш там.

Violetina
08-29-2007, 19:59
Имаш ли тъпкач?
NE NQMAM ZASHTO???
Значи няма нужда наложителна да ги махаш там.
Ami ako pomislish malko ne e nujno da gi maham samo ako imam tupkach!
"Tupkach" moga da imam sled 3 god ama predi tova pak da sam si mahala kosmite...
Ama ti si mai zadrusten... :-D

ThePainIsReaL
08-29-2007, 20:01
Ако не се чувстваш комфортно с тях, махни си ги. Все пак никой не обича да има косми по собственото си тяло. Годините ти са добре, нито си много малка, нито си закъсняла. Спокойно.
Относно болката, ако те притеснява - спокойно, тя минава за кратко време (: Айде успех

08-29-2007, 20:02
махай,дошло е времето :)

Neo-Communist Power
08-29-2007, 20:06
Zdr na 13 godini sam iskam da vi popitam normalno li e veche da se pravq otdolu bilo to s epilator ili samobrasna4ka ili o6te mn drugi??? :oops: :oops: :oops:Остави така и не ползвай такива апарати като "епилатори" и др!
Пфффффф, тоя Запад до добро не води :x Само развращава!

NerazreshenSimvol
08-29-2007, 20:09
Имаш ли тъпкач?
NE NQMAM ZASHTO???
Значи няма нужда наложителна да ги махаш там.
Ami ako pomislish malko ne e nujno da gi maham samo ako imam tupkach!
"Tupkach" moga da imam sled 3 god ama predi tova pak da sam si mahala kosmite...
Ama ti si mai zadrusten... :-D

Абе, я по-добре ти недей да се замисляш... :roll:

Dark_Angel_F
08-29-2007, 20:19
Mnogo qsno e trqbva aa gi maha6 . Mnogo po komfortno e i kato si s pra6ki ili banski ne te e srtah 4e moje da s epokaje ne6to puk i e mnogo po - higieni4no.

MaLKo_MoMIChEnCI
08-29-2007, 20:33
Ами аз съм на 14.....Тааа аз се брасна там ама да питам с епилатор да ли ще боли много :? Ииии момичетата които са го пробвали този варият за обескосмяване да кажат да ли боли моля ви :oops: [-o<

Dark_Angel_F
08-29-2007, 20:36
аз не съм,мисля че ще умра ако го направя...няма да издържа :smt011
И аз така страх ме е с епилатор.......... За това използвам само самобръсначка

john_kaleka
08-29-2007, 20:58
Zdr na 13 godini sam iskam da vi popitam normalno li e veche da se pravq otdolu bilo to s epilator ili samobrasna4ka ili o6te mn drugi??? :oops: :oops: :oops:


ne ne i ne!riskuvash jivota si!

naMy4Ho_KoTe
08-29-2007, 21:10
Имаш ли тъпкач?

Това не е фактор. Аз си ги махам още откогато ми поникнаха първите косъмчета (май бях на 12), независимо, че нямах гадже и т.н. Просто ме кефеше повече без ония гадни косъмчета :roll:

08-29-2007, 21:10
Муахахаха, тоя форум ще ми стане любимия, вижте заглавието на темата, а в каква посока се разви разговора ахахаххаа :smt005 :smt005
kakvo ti puka :wink: samo dano ne q zaklu4at 4e se prevarna v 4at mnogo e qko =D> :-D

Quasar
08-30-2007, 07:25
аз не съм,мисля че ще умра ако го направя...няма да издържа :smt011
И аз така страх ме е с епилатор.......... За това използвам само самобръсначка
Да ти дам обезболяващи :-D :-D :-D

rihannka
08-30-2007, 07:27
napalno normalno e.seki sam si reshava koga da gi mahne i dali da gi mahne :lol: .shtom si reshila mahai gi :::

InLovE_91_f
08-30-2007, 07:59
Не бих ти препоръчала да използваш епилатор, щот то с кола-маска(бахти така ли се пише :-D :smt017 аиде още един въпрос относно правописа :D :-D ) боли доста, а с епилатор не искам да знам какво е :-)

08-30-2007, 08:09
a sled kolko vreme niknat pak? az mislex za lazerna epilaciq. struva 360 leva i mogat se vnasqt na vnoski po 45. + tva e permanentno maxaneto. 4udq se dali nqma da e po-dobre. vie kakvo mislite?

08-31-2007, 19:19
Ami kakvo da vi kaja bqh si mahala kosmite samo pod mi6nicite i na krakata :) za6toto se 4uvstvah malka za otdolu no vasheto mnenie mi povliq i ve4e nikade nqmam kosmi tova go pi6a samo za da znaete 4e vasheto mnenie e vajno za vseki edin 4ovek tuk vav foruma naprimer kak da postupi s nqkoi ne6ta i t.n :-D tova e mnogo vi blagodarq sega se 4uvstvam po dobre ot vsqkoga i sam gotova za vsi4ko :-D :-D :-D :-D :-D

08-31-2007, 19:40
Zdr na 13 godini sam iskam da vi popitam normalno li e veche da se pravq otdolu bilo to s epilator ili samobrasna4ka ili o6te mn drugi??? :oops: :oops: :oops:Остави така и не ползвай такива апарати като "епилатори" и др!
Пфффффф, тоя Запад до добро не води :x Само развращава! хаххахаха...знаех си че китайците мразат епилаторите.Те женкие им ходят като разперени гарвани отдолу :smt005
О да, ти понеже си виждала мн китайки и за тва си на ти с тия работи. Чисто анатомично азиатците имат по- малко косми по тялото, но давай да говорим, тва че говорим ей така няма значение.
По темата- щом ти прече махай ги, но според мен действай на първо време само със самобръсначка, защото епилатора и кола маската болят ужасно, а щом си нямаш приятел и ти е за лична хигиена това е най- доброто решение.

TIMEX
08-31-2007, 19:44
разбира се че трябва да си махаш космите щом са пораснали,независимо на колко години си...
+1

Fluffy^;pp
08-31-2007, 19:54
пази си ги за първата брачна нощ =_= ..Разбира се ,че е нормално..Една моя приятелка на твоята възраст беше питала майка си и тя й вдигна скандал,защото си мислеше ,че вече е правила секс или поне възнамерява..Но всъщност това е просто поддържане на добра хигиена..няма да си хоиш с космите, я о_О

Ch0c0la73
09-01-2007, 12:23
mn qsno 4e trqbva da gi maha6 ](*,)

krem4et0
09-01-2007, 13:59
разбира се че трябва да си махаш космите щом са пораснали,независимо на колко години си...
Всъщност това не е така. Махането на космите по интимните зони е твърд опасно. Нарушава се естествената срда и топлина на влагалището.

`Death`Whore``
09-01-2007, 14:02
Всъщност това не е така. Махането на космите по интимните зони е твърд опасно. Нарушава се естествената срда и топлина на влагалището.
Само ние двете го знаем това обаче в този форум...за другите е обратното.

махай ги за да не смърдиш
Ти не знам дали си момче или момиче, но по поста ти съдя, че си момче. Много грешиш - ако една жена мирише неприятно, това не се дължи на космите. Майка ти например /да не решиш, че те псувам или обиждам на майка - просто давам пример/ не вярвам да се обезкосмява, а най-вероятно не мирише. Жените се обезкосмяват отдолу от 10-тина години - това означава ли, че преди това всички жени са миришели на риба?

krem4et0
09-01-2007, 14:08
Закъсняхме с предупреждението. Авторката си ги е махнала вече. Заключвам темата!