PDA

View Full Version : DATA.BG --- MP3 --- Download



music_pirate
08-29-2007, 20:28
От вчера немога да свалям музика от датата. Кажете вие можете ли ?? Но на мен не ми отваря и никакви директории. Свалях с Download master но я смених защото мислех че проблема е в нея. Сега съм с free download manager но отново не се свалят а стоят като задачи само ... питал съм един човек и той ми каза че и той неможе да сваля

Вие можете ли ???

AnTiBuLLsHiTs
08-29-2007, 20:32
Аз свалям без проблем. :D

find_m3
08-30-2007, 09:33
Да нямаш quick time?Ако не махни си програмите това е загуба на време само 1 биткомет ти тряя и си сваляш всичко супер

cold_arrow
08-30-2007, 10:46
И аз си свалям без проблем ама аз не ползвам никва програма.

и аз не ползвам програма и си свалям без проблем

music_pirate
08-30-2007, 11:11
Да нямаш quick time?Ако не махни си програмите това е загуба на време само 1 биткомет ти тряя и си сваляш всичко супер
nqmam
na men po obiknovennviq na4in mi pokazva 4e strnicata nemoje da se otvori ( nali akto natisne6 vurhi pesenta ti zarejda nov Tab i toi kato ti zaredi ti pokazva dl zada4ata )
s bitcomet ne stava
nai tupoto e 4e svalqm vsi4ko drugo samo ne i muzika ( svalqm snimki(to nai lesno) klipove, programi ... vsi4ko ... samo ne i muzika) probvah s firefox ne staa .. posle IExplorer ... pak ne staa
vuzmojno li e da e ot antivirusnata .. 6otto v4era si instalirah kaspersky 7 i mai ot togava gore dolu ne moga da svalqm