PDA

View Full Version : какво да правя,помогнете



08-29-2007, 19:50
чувствам се ужасно и в момента имам мужда от съвет.Имам приятел от 8 месеца,тои ми е първия,и непрекаснато ми повтаряше че мн ме обича,аз също го обикнах,направих грешката да го излъжа и да се видя с друго момче,но не сам спала с друг,веднъж само се целувах с друг,ама го направих,защото тои се раржеше зле с мен.След тва тои ми прости и бяхме 6тастливи,но все се самнява.Заминах за 2 седмици и оттам започнаха проблемите.Почнаха да ми казват че са го видяли с момичета,казаха ми че дори се е целувал и натискал с няква,мо тези които ми казаха не са ми мн близки,тои отрича и казва да го кажат пред него,но аз се самнявам защото закжо им е да си измислят.Започнах да не спя по цели нощи,загубих апетит и не ядоь почти нищо последната седмица,непрекаснато се измачвам и се питам как може човекът,които се калнеше че ме обича да не е могал да ме изчака 15 дни,преди да замина бяхме щастливи,не се карахме и няма причина да го прави.Казах ми чре касаме и мислех да не се вида повече с него,една приятелка вика че така е по добре,но 1 приятел ме убеди жсе пак да се жидя и да погожоря с него,да му дам шанс.Ужасно мн ме боли,но ако го е направил,ако ми е изневерил??Не мога да реша какво да правя,тои просто отрича и напоследък ми се стори по студен,сно6ти ми писа че ме обича и да не вярвам на глупости и ако искам да се варбна при него да му кликна.не му кликнах,но сега се чудя да се видя ли с него и да видя какво ще ми каже или е само губене на време и трябва да почна нов живот и да го забравя.Наистина го обичам и не мога да повярвам как може толко време да ме е лагал че ме обича,как може да има такива хора?Даите ми савет,спешно е

LizZz
08-29-2007, 19:56
Добре,к'ъв ти е проблема,че не му вярваш???Т'ва,че няк'ви хора,дето не са ти много близки са ти говорили нещо,не значи,че то е вярно...Обърни му внимание и на него,поговорете си...Баси детските истории...Ти като му нямаш доверие,каде си тръгнала да го обичаш...
П.С.:Ти си яко тъпа... :smt011 :smt011 :smt011

GaNgStAz
08-30-2007, 00:47
Щом толкова много го обичаш, 'що си се целувала с друг ? Неможе всеки път като гаджето ти се държи зле с теб, ти да се целуваш с друг... :roll:
След като т'ва са ти го казали нек'ви си там, ти неможеш да си сигурна, нали така ? Замисляла ли си се, че може да ти завиждат ? :-k Все пак той отрича.. най добре се вижте и поговорете, пък след разговора ви вече ще си прецениш дали да му дадеш шанс или не. Кажи му, че искаш да си поговорите много сериозно и му кажи да ти каже истината, колкото и болезнена да е тя за теб, дори и да ти е изневерил.. кажи му, че истината се прощава, но лъжата не..
Щом ти е писал - замисли се над смс-ите му, ако ти е изневерил наистина, не би му пукало много за теб..
А ти.. :arrow: АКО толкова много го обичаше, нямаше да се чудиш дали да се видиш с него или не. :arrow: АКО толкова много го обичаше, щеше да направиш всичко възможно да го видиш и да се изясните. :arrow: АКО толкова много го обичаше, нямаше да повярваш веднага на ония.. без да се вслушаш в неговите думи. :arrow: А само да те питам.. от къде си толкова сигурна, че наистина те е лъгал ? :?

Ch0c0la73
08-30-2007, 09:34
Щом толкова много го обичаш, 'що си се целувала с друг ? Неможе всеки път като гаджето ти се държи зле с теб, ти да се целуваш с друг... :roll:
След като т'ва са ти го казали нек'ви си там, ти неможеш да си сигурна, нали така ? Замисляла ли си се, че може да ти завиждат ? :-k Все пак той отрича.. най добре се вижте и поговорете, пък след разговора ви вече ще си прецениш дали да му дадеш шанс или не. Кажи му, че искаш да си поговорите много сериозно и му кажи да ти каже истината, колкото и болезнена да е тя за теб, дори и да ти е изневерил.. кажи му, че истината се прощава, но лъжата не..
Щом ти е писал - замисли се над смс-ите му, ако ти е изневерил наистина, не би му пукало много за теб..
А ти.. :arrow: АКО толкова много го обичаше, нямаше да се чудиш дали да се видиш с него или не. :arrow: АКО толкова много го обичаше, щеше да направиш всичко възможно да го видиш и да се изясните. :arrow: АКО толкова много го обичаше, нямаше да повярваш веднага на ония.. без да се вслушаш в неговите думи. :arrow: А само да те питам.. от къде си толкова сигурна, че наистина те е лъгал ? :? =D> =D> =D> =D>

Phoenixheart
08-30-2007, 10:44
съвета ми е страдай, всичко се връща

Erica
08-30-2007, 11:17
Ти за интриги не си ли чувала...,винаги се намират хора,които да се занимават с интриги...,след като хората,които са ти казали за въпросната изневяра,не са толкова близки,защо приемаш думите им за чиста монета :?:
Замисли се малко :?: :!:

П.П. И ако правилно съм разбрала ти на времето също си кривнала и той ти е простил,а ти сега дори неискаш да го изслушаш,защото някой си ти е казал нещо... #-o :roll:

sexy_for_you
08-30-2007, 11:53
Щом толкова много го обичаш, 'що си се целувала с друг ? Неможе всеки път като гаджето ти се държи зле с теб, ти да се целуваш с друг... :roll:
След като т'ва са ти го казали нек'ви си там, ти неможеш да си сигурна, нали така ? Замисляла ли си се, че може да ти завиждат ? :-k Все пак той отрича.. най добре се вижте и поговорете, пък след разговора ви вече ще си прецениш дали да му дадеш шанс или не. Кажи му, че искаш да си поговорите много сериозно и му кажи да ти каже истината, колкото и болезнена да е тя за теб, дори и да ти е изневерил.. кажи му, че истината се прощава, но лъжата не..
Щом ти е писал - замисли се над смс-ите му, ако ти е изневерил наистина, не би му пукало много за теб..
А ти.. :arrow: АКО толкова много го обичаше, нямаше да се чудиш дали да се видиш с него или не. :arrow: АКО толкова много го обичаше, щеше да направиш всичко възможно да го видиш и да се изясните. :arrow: АКО толкова много го обичаше, нямаше да повярваш веднага на ония.. без да се вслушаш в неговите думи. :arrow: А само да те питам.. от къде си толкова сигурна, че наистина те е лъгал ? :? =D> =D> =D> =D>

kotetyyy
08-30-2007, 11:59
Виж се с него поговорете и ако го 4уства6 че е пак така студен почни нов живот! УСПЕХ!

MoHuTo
08-30-2007, 12:31
Щом толкова много го обичаш, 'що си се целувала с друг ? Неможе всеки път като гаджето ти се държи зле с теб, ти да се целуваш с друг... :roll:
След като т'ва са ти го казали нек'ви си там, ти неможеш да си сигурна, нали така ? Замисляла ли си се, че може да ти завиждат ? :-k Все пак той отрича.. най добре се вижте и поговорете, пък след разговора ви вече ще си прецениш дали да му дадеш шанс или не. Кажи му, че искаш да си поговорите много сериозно и му кажи да ти каже истината, колкото и болезнена да е тя за теб, дори и да ти е изневерил.. кажи му, че истината се прощава, но лъжата не..
Щом ти е писал - замисли се над смс-ите му, ако ти е изневерил наистина, не би му пукало много за теб..
А ти.. :arrow: АКО толкова много го обичаше, нямаше да се чудиш дали да се видиш с него или не. :arrow: АКО толкова много го обичаше, щеше да направиш всичко възможно да го видиш и да се изясните. :arrow: АКО толкова много го обичаше, нямаше да повярваш веднага на ония.. без да се вслушаш в неговите думи. :arrow: А само да те питам.. от къде си толкова сигурна, че наистина те е лъгал ? :? =D> =D> =D> =D>