PDA

View Full Version : Страх от бой!?



!?
08-29-2007, 21:55
Здравейте!Ако може да ме посъветвате...значи проблемът е следния-страх ме е от бой :? Бих казал че съм жилав и здрав не см някф 100 кг. обаче нз психологическата нагласа нз..страх ме а искам да преодолея скапания страх..винаги гледам да се мине без бой то тва е добре ама понякога изглежда смешно и тъпо а и изпадам в неудобни ситуации тка... :? Тренирал съм БИ(бойно искуство) и имам доста спаринг зад гърба си в залата с протектори изобщо не ме е страх даже доста нападам обаче навънка на улицата нз ко ми става... моля ви дайте съвет някф как да премахна този страх... ](*,)

RoyTheReaper
08-29-2007, 22:07
Не е толкова лошо да избягваш боя. Така се запазваш от безсмислени наранявания. Каквото и да приказват.

no-man-no-cry
08-29-2007, 22:18
А защо проблемите непременно трябва да се решават чрез бой?Не е ли по-добре да избягваме боя и да се справяме с трудностите като цивилизовани хора!...

!?
08-29-2007, 22:20
А защо проблемите непременно трябва да се решават чрез бой?Не е ли по-добре да избягваме боя и да се справяме с трудностите като цивилизовани хора!...

Напълни съм съгласен обаче неразбираш ли че по улиците поне в моя град гъмжи от така наречените "гъзари" които са излезли единствено да се бият и няма как да избегнеш подобен сблъсък по цивилизован начин.. :-k

no-man-no-cry
08-29-2007, 22:32
А защо проблемите непременно трябва да се решават чрез бой?Не е ли по-добре да избягваме боя и да се справяме с трудностите като цивилизовани хора!...

Напълни съм съгласен обаче неразбираш ли че по улиците поне в моя град гъмжи от така наречените "гъзари" които са излезли единствено да се бият и няма как да избегнеш подобен сблъсък по цивилизован начин.. :-k
За съжаление сме заобиколени от такива хора!Питам се на къде върви този свят! ](*,) :smt009

08-29-2007, 22:39
А защо проблемите непременно трябва да се решават чрез бой?Не е ли по-добре да избягваме боя и да се справяме с трудностите като цивилизовани хора!...

Напълни съм съгласен обаче неразбираш ли че по улиците поне в моя град гъмжи от така наречените "гъзари" които са излезли единствено да се бият и няма как да избегнеш подобен сблъсък по цивилизован начин.. :-k
За съжаление сме заобиколени от такива хора!Питам се на къде върви този свят! ](*,) :smt009

еми за да убият човек(пенсионер) за да вземат няколко кренвирша и 5 лв. абе нямам думи просто :-#

Ferari678
08-29-2007, 22:47
teq ''gyzari'' sa pylni laina moje i da sa nadyhvat 4e sa silni ama sa istinski poserkovci kato sa sami :wink:

IdiOtKa
08-30-2007, 15:25
Здравейте!Ако може да ме посъветвате...значи проблемът е следния-страх ме е от бой :? Бих казал че съм жилав и здрав не см някф 100 кг. обаче нз психологическата нагласа нз..страх ме а искам да преодолея скапания страх..винаги гледам да се мине без бой то тва е добре ама понякога изглежда смешно и тъпо а и изпадам в неудобни ситуации тка... :? Тренирал съм БИ(бойно искуство) и имам доста спаринг зад гърба си в залата с протектори изобщо не ме е страх даже доста нападам обаче навънка на улицата нз ко ми става... моля ви дайте съвет някф как да премахна този страх... ](*,)
има разлика длаи ще си на улицата или в залата и според мен разликата е угромна ! ...според мен е по-добре да не ти се налага да се биеш ...лично мнение !

loyal_88
08-30-2007, 17:46
Отиди на няколко мача Левски-цска и ще ти мине страха ;) Или добарай някакви мангали след тежък ден и си го изкарай на тях. Ако те е страх да го направиш сам-викни си приятел.

no-man-no-cry
08-30-2007, 21:20
Отиди на няколко мача Левски-цска и ще ти мине страха ;) Или добарай някакви мангали след тежък ден и си го изкарай на тях. Ако те е страх да го направиш сам-викни си приятел.
А защо да си го изкарва на тях-какво са му виновни!

RoyTheReaper
08-30-2007, 22:10
Отиди на няколко мача Левски-цска и ще ти мине страха ;) Или добарай някакви мангали след тежък ден и си го изкарай на тях. Ако те е страх да го направиш сам-викни си приятел.
А защо да си го изкарва на тях-какво са му виновни!

Един съвет: никога не се опитвай да влееш мисъл в мозъка на нацист или друг подобен идиот. Няма смисъл: това е все едно да учиш муха на висша математика. :wink:

loyal_88
08-30-2007, 23:44
Отиди на няколко мача Левски-цска и ще ти мине страха ;) Или добарай някакви мангали след тежък ден и си го изкарай на тях. Ако те е страх да го направиш сам-викни си приятел.
А защо да си го изкарва на тях-какво са му виновни! Ми все от някъде трябва да започне с боя... И циганите са чудесни за начало ;) А и за каквото и да ги биеш си го заслужават. Но това е друга тема.
Колкото до пича с висшата математика - слушай си жиците и не се прави на умен. Не ти отива някак.

BaiboCo
08-31-2007, 01:02
Не разбрах кво общо има боя с белото и пушачите, ама това ще си остане скрито за мен. А пък циганите откъде ги намесихте - е това вече ем разби... Go take ur pillows ..

gabrielka@a
09-01-2007, 09:39
Добре е,че не се биеш.Само животните се бият,защото нямат разум да разрешат проблема.А ти си човек,нали? :?

09-03-2007, 16:00
trepi mangali s fr :D

no-man-no-cry
09-03-2007, 22:35
Отиди на няколко мача Левски-цска и ще ти мине страха ;) Или добарай някакви мангали след тежък ден и си го изкарай на тях. Ако те е страх да го направиш сам-викни си приятел.
А защо да си го изкарва на тях-какво са му виновни!

Един съвет: никога не се опитвай да влееш мисъл в мозъка на нацист или друг подобен идиот. Няма смисъл: това е все едно да учиш муха на висша математика. :wink:
:smt005 :smt005 :smt005 Прав си...Ако всички мислеха като тебе ехееее...

IlLuSi0nS`
09-04-2007, 16:59
насилието не решава никой проблем.. виж смеха решава абсолютно всичко.. :smt033

oTPoBHa
09-04-2007, 19:27
Здравейте!Ако може да ме посъветвате...значи проблемът е следния-страх ме е от бой :? Бих казал че съм жилав и здрав не см някф 100 кг. обаче нз психологическата нагласа нз..страх ме а искам да преодолея скапания страх..винаги гледам да се мине без бой то тва е добре ама понякога изглежда смешно и тъпо а и изпадам в неудобни ситуации тка... :? Тренирал съм БИ(бойно искуство) и имам доста спаринг зад гърба си в залата с протектори изобщо не ме е страх даже доста нападам обаче навънка на улицата нз ко ми става... моля ви дайте съвет някф как да премахна този страх... ](*,)
бухахаха. кво? да се тепате по улиците? ти си некаф яяяяяяяяяяяяко тъп sorry :smt016

w0sh
09-04-2007, 19:31
Не се бия откакто счупих 2 ребра на 1 момче.

shano
09-06-2007, 17:25
оф:
ела в тъмния подлез преди плиска утре в 11 вечерта, ше поканя приятели и ше те излекуваме групово.
он:
еми как какво ти "става". еми просто се насираш, шото си бъзлив.

whydoyouwanttoknowmyname?
09-10-2007, 16:31
мойто момче, значи рецдептата е следната: гледаш Fight Club (ако си го гледал - пак) от 2 до 5 пъти докато не ти влезе под кожата, хващаш някое приятелче, намирате си някоеместенце кадето да не ви притесняват и се почвате - без протектори, без правила, докато някой не се откаже. Не съм имал чак твоя пролем, ама от опит ти казвам това те променя. Като свикнеш с контузиите и идеята, че всеки момент може да ти разбият лавата...света става едно по-спокойно място. 8)

п.с. ако искаш може да ползвате боскови ръкавици, примерно, за да се намали броя на белезите, и все пак ако получиш някоя може да я намажеш с хепароид или нещо подобно.

п.с. ако съм те зарибил пиши по там да разкажеш как е :P

peace

09-10-2007, 17:23
напий се като ГъЗ и няма да има кой да те спре аз преди като бях пиян скочих на трима и бая ме понабиха но важното е че несъм путка да ме е страх :-D

ше надуаш на гондор рога
09-10-2007, 17:45
Не разбрах кво общо има боя с белото и пушачите, ама това ще си остане скрито за мен. А пък циганите откъде ги намесихте - е това вече ем разби... Go take ur pillows ..

От няколко дни си ми направил впечатление , че си на всяка манджа мерудия! Като нямаш да кажеш нещо по темата, НЕ СПАМИ.

И се пише "pills" , не "pillows" . Правиш ли разлика между хапче и възглавница? #-o

mad_doggy123
09-13-2007, 03:56
Здравейте!Ако може да ме посъветвате...значи проблемът е следния-страх ме е от бой :? Бих казал че съм жилав и здрав не см някф 100 кг. обаче нз психологическата нагласа нз..страх ме а искам да преодолея скапания страх..винаги гледам да се мине без бой то тва е добре ама понякога изглежда смешно и тъпо а и изпадам в неудобни ситуации тка... :? Тренирал съм БИ(бойно искуство) и имам доста спаринг зад гърба си в залата с протектори изобщо не ме е страх даже доста нападам обаче навънка на улицата нз ко ми става... моля ви дайте съвет някф как да премахна този страх... ](*,) hah ot mn vreme ne sum si pripomnql starite vremena ta iskah ti kaja 4e i az bqh sushtiq predi kato pi4 vinagi kato se nalaga da se biq s nqkoi e taka kat doide momenta ii se udurvqm nqkuv ne moga da mrudna ina4e e taka napravo si predstavqm kvo she naprava kak she go naprava oba4e sus se vku4enil nqkvo i ne moga da mrudna dokato ne me udari nqkoi purvo poslee isklu4vam ii po4vam :D samo deto za razlika ot tebe ne gledah da mine bes boi ne sum gledal i da se biq de shtot e nqkvo selsko ama sum si nqkuv shlqpnat v ustata se ne moga da si zamul4a dajee i da znam 4ee she me na4upat taa taka shtesh ne shtesh se otpuskash too ne mojee da sedish katoo krusha da te ritat ebati a puk ako predvaritelno znaesh 4e bes boi nqma da mine nai dobre e da se opitash vna4aloto da ne go priemash na seriozno za da si dostatu4no spokoen da udarish purvi 4estoo tova reshava spora primerno stava nqkoi pred tebe deto znaesh 4e e selqk ii 4e taka se zabavlqva ii kvoto i da kajesh kvoto i da napravish she se stigne do boi kato se ispravish pred nego i po4nete neshto da se obqsnqvate prosto spirash da go slushash otpuskash se to kato si spokoen si po to4en po takova i kakto si sedi pred tebe buuummm ii taka pone moqta taktika e takava po kofti e ako ne si siguren kvo she stane shtotoo e mn po trudno da se otpusnesh po sushtiq na4in ii da udarish pruv vtoq slu4ai gledash da se predpazish ako reshi da te udari ii poslee si znaesh taa taka nai dobre e ako i v dvata slu4aq uspeesh da ostanesh spokoen pres tceliq boi shtot ima nqkoi det se furgat takiva ii rukomahat katoo maloumni dajee i ne gledat kade udrqt togava mojesh da si siguren 4e she ima mn bolka :D aa za da se otpusnesh nz predstavi si primernoo 4e si na trenirovka ii se susredotu4i kolkoto za 2 3 udara puk poslee kvoto doide ako voubshte ima produljenie a sega se setih 4e smisal ti si tam ti si pretcenqvash kvo da napravish nali ne e kazano 4e sus seki trea da e biesh nito puk i 4e trea da begash ot seki ma ako znaesh 4e kato go udarish she sko4at 20 4oveka iii shte nama4kat po dobre da isturpish 3 4 tupanika shtot kolkoto i da si otpusnat sreshtu pove4e hora nqma shans are...

09-14-2007, 20:45
Пич имах същия проблем. И аз съм тренирал доста години карате. Милиони спаринг съм правил ама навън все не исках да се бия. Не че ще ме бият, няма да могат. Страх ме беше аз да не го убия. Миналата година се престраших. Той ме предизвика се сбихме. Е счупих му ръката и носа. Бати кекавия. Сега не ме е страх но просто не искам да го правя.

naMy4Ho_KoTe
09-14-2007, 23:07
Здравейте!Ако може да ме посъветвате...значи проблемът е следния-страх ме е от бой :? Бих казал че съм жилав и здрав не см някф 100 кг. обаче нз психологическата нагласа нз..страх ме а искам да преодолея скапания страх..винаги гледам да се мине без бой то тва е добре ама понякога изглежда смешно и тъпо а и изпадам в неудобни ситуации тка... :? Тренирал съм БИ(бойно искуство) и имам доста спаринг зад гърба си в залата с протектори изобщо не ме е страх даже доста нападам обаче навънка на улицата нз ко ми става... моля ви дайте съвет някф как да премахна този страх... ](*,)

Като те натупат 2-3 пъти ще ти мине паниката и ще се научиш да се отбраняваш. И мен адски много ме е страх да се бия, но ми се е случвало 2-3 пъти и нямаш си представа кви чудеса прави адреналина, братче.. Виждаш размазано и на кадри, а прав десен ти е като пневматичен чук :-D

_BoSSy_
09-15-2007, 22:10
Страх от бои не трябва да имаш!!Ха..Веднъж ударих едно момиче,което мн знаеше да обижда и и разбих устата..Бях по-уплашена от нея самата..Помислих си: "Боже,какво направих" #-o ..От тогава не ми се е случвало такова нещо.
Беше наистина мн ама мн тъпа постъпка. :oops: :oops:
Но все пак трябва да знаеш да се отбраняваш-всичко може да се случи.. :!: :-D

b0Nb0n
09-15-2007, 22:19
emi i men e strah ot kakto imam obeca na vejdata prasnat li ma tam ne6tas i pomislqm kvo stava xaxaax ama az sym lud i nqkoi pyt ne ma ebe abe 4ovek da preoodolee6 straha iska da se bie6 bii se neska utre drugi den 6te nabiqt posle ti 6te gi bie6 posle pak 6te biqt i ti 6e bie6 taka nemoje samo da gi bie6 trqbva i boi da qde6 kato te nabiqt 2-3 pyti 6te svikne6 xaxaxa

RaLkb
09-24-2007, 16:22
Ne trqbva da ti e neudobno ot tova che izbqgvash ulichnite boeve v tqh nqma smisal.Nqma nishto lohso v tova che se opitvash da izbegnesh izlishnite naranqvaniq i eventualnite posledstviq i problemi.

Murdernoize
09-26-2007, 08:23
Просто се в даден момент се нагласи гледаи 4овека и се озлобяваи ватре6но сам се надахваи поеми дабоко ваздох и си ти,но прави това само когато няма накаде, а ина4е бади 4овек бади разумен и гледаи да оправяш нещата приятелски с думи но когато се наложи не спи4аи ами се надахаи сам ако ти не си се надахаш няма кои.Просто открии злобата ж теб в дадена ситуация.Успех и ако преодолее6 страха не ставаи като другите да ходите се бутате се биете.Бади разумен. :)ПИИС

*Devil*_F*
09-26-2007, 16:23
Ела в Преник и ще ти мине страха :lol:

oTPoBHa
09-27-2007, 10:16
Ела в Преник и ще ти мине страха :lol:

пРЕник или пЕРник ? 8)

avirex
09-27-2007, 20:33
Слад като изядеш първия по-сериозен бой ще ти мине страха.

ceco_meco
09-29-2007, 01:36
Здравейте!Ако може да ме посъветвате...значи проблемът е следния-страх ме е от бой :? Бих казал че съм жилав и здрав не см някф 100 кг. обаче нз психологическата нагласа нз..страх ме а искам да преодолея скапания страх..винаги гледам да се мине без бой то тва е добре ама понякога изглежда смешно и тъпо а и изпадам в неудобни ситуации тка... :? Тренирал съм БИ(бойно искуство) и имам доста спаринг зад гърба си в залата с протектори изобщо не ме е страх даже доста нападам обаче навънка на улицата нз ко ми става... моля ви дайте съвет някф как да премахна този страх... ](*,)

ami kazvat da se izpravi6 sre6to strahovete si....

v slu4aq iz4akai nqkoi ma4 cska - levski ... vlez v sektor B s 6al4e 6apka i ekip na cska i si gotof..... :mrgreen: :evil: :twisted: :smt059

krasyn4o
10-02-2007, 12:44
Здравейте!Ако може да ме посъветвате...значи проблемът е следния-страх ме е от бой :? Бих казал че съм жилав и здрав не см някф 100 кг. обаче нз психологическата нагласа нз..страх ме а искам да преодолея скапания страх..винаги гледам да се мине без бой то тва е добре ама понякога изглежда смешно и тъпо а и изпадам в неудобни ситуации тка... :? Тренирал съм БИ(бойно искуство) и имам доста спаринг зад гърба си в залата с протектори изобщо не ме е страх даже доста нападам обаче навънка на улицата нз ко ми става... моля ви дайте съвет някф как да премахна този страх... ](*,)

spored men ne se zanimava s glyposti

vaseto16
04-01-2011, 22:29
az pak kato malak 4esto qdah boi ot roditelite si 6toto ne slushah i ne me beshe strah stavah i ma4kah posle zapo4na da me gleda baba mi tq ne me dokosvashe samo za 1 godina stanah pumiq :X i palna ga6tite sega pak se nadahvam da se biq ne ma e strah mnogo no sam 4uval za udar v garloto direktno umirash viarno li e adamovata qbalka :X ?

ArrowsOfDeath
04-01-2011, 22:41
Кирилицата е задължителна, а пък и темата е бая стара.