PDA

View Full Version : Какво се пиеше, за да ти дойде по-бързо?



iLoveChocolate
08-29-2007, 22:06
kakvo se pie6e za da ti doide po burzo. mlqko s kanela li be6e?
molq vi pomognete

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

08-29-2007, 23:33
ima li takova vuobshte? :roll: ako da i na men shte mi e ot polza da go znam :)

teenage_drama_queen
08-30-2007, 07:58
ми по принцип аспиринът върши работа,той загрява отганизмът,обаче примерно може да дойде 1 ден по рано,едва ли ще ускори нещата с дни :roll:

morgana
08-30-2007, 08:52
Единственото наистина сигурно е хапчетата "Оргометрил". Пият се по схема три-четири дни и след това ти идва със сигурност. Съдържат хормона прогестерон, с негова помощ цикъла подранява. Като цяло не е най-доброто нещо което можеш да си причиниш.
Иначе знам разни бабини методи, но не съм ги пробвала и ако решиш да ги опиташ - сама си поемаш риска.

Първо :arrow: по два аспирина дневно, в продължение на два или три дни (той втечнява кръвта и разширява съдовете) след което би трябвало да ти дойде. Ако прекалиш с дозата обаче можеш да предизвикаш кръвоизлив - за това внимавай!

Второ :arrow: да изядеш 1 лъжичка канела на прах - помагало, никога не съм го пробвала.

Трето :arrow: половин бирена май в топла вода - изпиваш я.

Четвърто :arrow: разтваряш две пакетчета ванилия в чаша кока-кола.

Пето :arrow: Чай от джоджен - на гладно.

Шесто :arrow: да си напариш краката с вряла вода доколкото можеш да търпиш. Това + аспирина вършело чудеса - но пак ти казвам не съм пробвала на себе си - не зная със сигурност - реши си сама.

Седмо :arrow: ако нищо не ти свърши работа и ти дойде точно когато не трябва - конски дози витамин C - ще ти намалее значително и ще ти свърши по-бързо - това вече е изпитано.


Успех :smt006

Успех :smt006

iLoveChocolate
08-30-2007, 08:53
имаше една тема за мляко с канела това помага ли
тия хапчета "Оргометрил" нали мога да си ги купя от аптеката без лекарско предписание и колко горе-долу струват "Оргометрил"

morgana
08-30-2007, 09:48
Незнам дали млякото с канела помага - не съм го пробвала. Да тези хапчета "Оргометрил" се купуват без рецепта, но е добре фармацефтката да ти каже как точно да ги пиеш. До 10 лв. струват. И все пак - наложително ли е да си предизвикап цикъла. По-добре е да го забавиш.

iLoveChocolate
08-30-2007, 09:54
ами притеснявам се супер много,защото ми закъснява вече с два дена при условие,че близките 3 месеца ми беше редовно на една и съща дата. и искам да ми дойде по-скоро,за да се успокоя

morgana
08-30-2007, 12:27
От бременност ли се притесняваш? Два дена не е никакво закъснение, според мен...

Пиши :wink:

Like the wind`
08-30-2007, 19:22
А за да ти се забави някой знае ли!? :-s

iLoveChocolate
08-31-2007, 10:40
От бременност ли се притесняваш? Два дена не е никакво закъснение, според мен...

Пиши :wink:
абе притеснено си ми беше,но по метода с канелата ми дойде още същата вечер :wink:

krem4et0
08-31-2007, 11:57
От бременност ли се притесняваш? Два дена не е никакво закъснение, според мен...

Пиши :wink:
абе притеснено си ми беше,но по метода с канелата ми дойде още същата вечер :wink:
Този метод е мой :lol: Е, не мой патент, ама аз го разнесох из форума.
С това считам темата за приключена!