PDA

View Full Version : Сърби ме отдолу



Gangsta_pichka
08-29-2007, 22:12
hora moje da zvu4i sme6no no i az mn ne razbiram ot takifa raboti...zna4i predi nqkolko dni zapo4na da me surbi mnogo ot dolu a absolutno vseki den se kupq i ne e problema do 4istotata no...eto vseki den me surbi adski mnogo i predi malko bqh do WC i vidqh 4e sym si izcapala belioto...ima6e ne6to bqlo i gadno...nqkakvo takova plutno i gusto :cry: :oops: ..be6e mnogo i se iz4ipkah na novo i si smenih belioto :( neznam kakvo e tova i kakvo stava... :( pomognete mi .. ;(

Moderated by krem4et0
т.1 и т.7 от Правилата на форума!

Made_of_Pain
08-29-2007, 22:16
Moниторните лекари те препращат на гинеколог'

krisi_pisi
08-29-2007, 22:16
imash gybichki i si iztinala :)

Devilka
08-29-2007, 22:17
Бялото = бяло течение.
А това ,че мн те сърби не е добре.Може да са гъбички,отиди на лекар.

krisi_pisi
08-29-2007, 22:18
Moниторните лекари те препращат на гинеколог'

syglasna :)

CuteBaby
08-29-2007, 22:20
Това е бяло течение,но не е добре че те сърби - най-добре иди на гинеколог ;)

naMy4Ho_KoTe
08-29-2007, 22:34
Ако не се лъжа, беше пуснала същата тема неотдавна.. Нейсе. Може да си пипнала някакви гъбички или бяло течение.

Има шанс ако предишните дни не си спазвала хигиена да е заради това. Съвета ми е: пробвай 2-3 дни да се миеш с топла водичка и бебешки сапун, сменяй си бельото поне 3 пъти на ден и гледай въобще да не се почесваш. Ако това не помогне - отиди на лекар.

naMy4Ho_KoTe
08-29-2007, 22:35
Не лъжете момичето-гинеколог съм от 2 години вече и знам много добре.

При теб никога не бих отишла на преглед :shock:

hasaiko
08-29-2007, 23:09
Доста сериозен проблем с изключително трудно лечение!Много е кофти.Сблъсвал съм се с малко такива случаи.Половите ти жлези са почнали да произвеждат мъжки хормони.Това,което ти е било на бельото е било течност наполовин със женски хормони,наполовин с мъжки.Най вероятно клитора ти ще се уголеми до такава степен,че ще заприлича на мъжки полов орган с големина около 5-6 сантиметра след около годинка-две.Късмет! :?

Е,тва не се ли лекува?Като си гинеколог,препоръчай нещо :-s

`Death`Whore``
08-29-2007, 23:10
Ако не се лъжа, беше пуснала същата тема неотдавна.. Нейсе. Може да си пипнала някакви гъбички или бяло течение.

Има шанс ако предишните дни не си спазвала хигиена да е заради това. Съвета ми е: пробвай 2-3 дни да се миеш с топла водичка и бебешки сапун, сменяй си бельото поне 3 пъти на ден и гледай въобще да не се почесваш. Ако това не помогне - отиди на лекар.
И да лекува с бебешки сапун заболяване? Чуваш ли се?

evilkaAaAa
08-29-2007, 23:41
ами ако скоро си била на антибиотици може да си получила гъбични образувания от тях (чувала съм че е вазможно), колкото до бялото нещо - това е течение, което всички имаме :wink:

naMy4Ho_KoTe
08-29-2007, 23:46
Ако не се лъжа, беше пуснала същата тема неотдавна.. Нейсе. Може да си пипнала някакви гъбички или бяло течение.

Има шанс ако предишните дни не си спазвала хигиена да е заради това. Съвета ми е: пробвай 2-3 дни да се миеш с топла водичка и бебешки сапун, сменяй си бельото поне 3 пъти на ден и гледай въобще да не се почесваш. Ако това не помогне - отиди на лекар.
И да лекува с бебешки сапун заболяване? Чуваш ли се?

1. Това, което писах не е заболяване. Цитирам ”Има шанс ако предишните дни не си спазвала хигиена да е заради това. ”, сиреч - ако не е спазвала хигиена => натрупали са се разни мръсотии, заради които я е засърбяло => тя е чесала там, чесала и е разранила и е почнало да я сърби все повече, тъй като не е спирала с чесането - получава се магически кръг (или там как им викаха). Тя сама ще си прецени дали може това да е причината.

2. Бебешкия сапун (ама наистина за бебета) е почти (ако не и изцяло) лишен от разни парфюми и други вещества, които могат да раздразнят кожата.

3. Предположих, че може да е това причината за тези сърбежи, защото неотдавна моя приятелка се бе оплакала от същото. 2-3 дни внимаваше какво допира до гениталиите си и не смееше да почеше там - и мина.

пазя-го-в-тайна
08-30-2007, 01:17
Доста сериозен проблем с изключително трудно лечение!Много е кофти.Сблъсвал съм се с малко такива случаи.Половите ти жлези са почнали да произвеждат мъжки хормони.Това,което ти е било на бельото е било течност наполовин със женски хормони,наполовин с мъжки.Най вероятно клитора ти ще се уголеми до такава степен,че ще заприлича на мъжки полов орган с големина около 5-6 сантиметра след около годинка-две.Късмет! :?

:smt005 :smt005 :smt005
умирам си да се забавлявам в тоя форум!
а иначе предполагам че тряя да отидеш на лекар :)

marina star
08-30-2007, 02:46
emi..ginekolog,za da nqma problemi :wink:

minava6t 4i4ko :)
08-30-2007, 06:21
..be6e mnogo i se iz4ipkah na novo i si smenih belioto :( neznam kakvo e tova i kakvo stava... :( pomognete mi .. ;(

От малкия екран е известно, че Дядо Стефчо много добре, плацика и изчипква девойките и женичките . :roll:

`Death`Whore``
08-30-2007, 07:39
1. Това, което писах не е заболяване. Цитирам ”Има шанс ако предишните дни не си спазвала хигиена да е заради това. ”, сиреч - ако не е спазвала хигиена => натрупали са се разни мръсотии, заради които я е засърбяло => тя е чесала там, чесала и е разранила и е почнало да я сърби все повече, тъй като не е спирала с чесането - получава се магически кръг (или там как им викаха). Тя сама ще си прецени дали може това да е причината.

2. Бебешкия сапун (ама наистина за бебета) е почти (ако не и изцяло) лишен от разни парфюми и други вещества, които могат да раздразнят кожата.

3. Предположих, че може да е това причината за тези сърбежи, защото неотдавна моя приятелка се бе оплакала от същото. 2-3 дни внимаваше какво допира до гениталиите си и не смееше да почеше там - и мина.
Ако се почешеш няколко пъти, не се раздразва толкова. А ако се е възпалила от мръсотии и заради тях има сърбеж, вече е станала инфекция и дори сърбежът да спре, инфекцията остава.

Не мога да разбера защо не гледате сериозно на тези неща. Ако бяхте патили достатъчно, нямаше да бъде така...

SilverAngel
09-01-2007, 11:01
ами... бело течение, неудобни гащи, запарила си се..... случва се! ще ти мине, дръж се!аз си свалях душа и се разхалждах като ми станеше така :) :lol:

fuckyouuuu
09-01-2007, 11:21
..be6e mnogo i se iz4ipkah na novo i si smenih belioto :( neznam kakvo e tova i kakvo stava... :( pomognete mi .. ;(

От малкия екран е известно, че Дядо Стефчо много добре, плацика и изчипква девойките и женичките . :roll:

също така от малкия екран е известно, че дядо стефчо почина и вече няма кой да ги плацика и изчипква ;)

09-01-2007, 11:28
Дядо стефчо е починал??? кога беееее ... ех тоя весел човечец :smt010 :smt010 :smt010

foreverr
09-01-2007, 11:32
да-това е бяло течение,но лошото е ,че те сърби-отиди на гинеколог-ако още нямаш цикъл бялото течение е признък , че ще ти идва-но при всеки е различно при някои момичеа менструацията се появява след около 2 години след като се е появило бялото течение,при други 1 година,а при трети малко след като се е появило бялото течение.

09-01-2007, 14:58
GABI4KI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!ima mn takiva temi vav foruma-za gabi4kite.otivai na ginekolog 4e edno momi4e se oplakva vav foruma 4e ne samo te4e bqlo i q sarbi ami 4e q boli dokato pikae.qvno tvoito otiva natam

Sweet__baby
09-01-2007, 15:07
Не лъжете момичето-гинеколог съм от 2 години вече и знам много добре.Гинеколог си през кукуво лято!!! :smt019

Sweet__baby
09-01-2007, 15:09
да-това е бяло течение,но лошото е ,че те сърби-отиди на гинеколог-ако още нямаш цикъл бялото течение е признък , че ще ти идва-но при всеки е различно при някои момичеа менструацията се появява след около 2 години след като се е появило бялото течение,при други 1 година,а при трети малко след като се е появило бялото течение.
признАк!!!!!! Айде върни се в 1 клас! :wink:

къде бях чела пак...гЕнеколог
абе въобщее на къде сме ние българите...?! ](*,) :roll: :smt019 :evil:

09-01-2007, 16:10
ako si mom4e 4estito ima6 sperma :lol:

Leksi23
09-01-2007, 18:31
Може да е цистит, пари ли докато пишкаш? :-k
П.П.Отивай на лекар, няма нищо страшно, спокс.

minava6t 4i4ko :)
09-03-2007, 18:38
..be6e mnogo i se iz4ipkah na novo i si smenih belioto :( neznam kakvo e tova i kakvo stava... :( pomognete mi .. ;(

От малкия екран е известно, че Дядо Стефчо много добре, плацика и изчипква девойките и женичките . :roll:

също така от малкия екран е известно, че дядо стефчо почина и вече няма кой да ги плацика и изчипква ;)

Съжалявам не знаех, поклон пред памета му. :? Ако гинеколог не може да ти помогне пробвай при знахар, аз по тъп съвет не мога да дам.. :smt010

miss sweety
09-04-2007, 22:50
za surbeja nz ama za tfa det si go vidqla na ga6tite si e suvsem normanlno za tfoqta vuzrast.

Emiliq.Ts
08-14-2014, 15:58
hora moje da zvu4i sme6no no i az mn ne razbiram ot takifa raboti...zna4i predi nqkolko dni zapo4na da me surbi mnogo ot dolu a absolutno vseki den se kupq i ne e problema do 4istotata no...eto vseki den me surbi adski mnogo i predi malko bqh do WC i vidqh 4e sym si izcapala belioto...ima6e ne6to bqlo i gadno...nqkakvo takova plutno i gusto :cry: :oops: ..be6e mnogo i se iz4ipkah na novo i si smenih belioto :( neznam kakvo e tova i kakvo stava... :( pomognete mi .. ;(

Moderated by krem4et0
т.1 и т.7 от Правилата на форума!

слушайте сега за всички които четът това ! за да преудолеете сърбежа отивате до аптеката и търсите билката СМРАДЛИКА
със тази смрадлика взимате една шепа и я варите след като изтине се измивайте обилно със нея така няколко пъти седмично и ще се оправите проблема със сърбежа е защото сте се пипнали със мръсни ръце ... няма нужда да се стига до гинеколог това беше съвета ми :)

draid
08-14-2014, 16:33
За начало преУдолей желанието си да пишеш в теми на по 7г, а след това не се опитвай да ръсиш ум из форуми след като очевидно не ти е в излишък. Със смрадлика няма да се излекува от венерическа болест, независимо дали се мие по 2 пъти или спи в нея.