PDA

View Full Version : Гаден проблем



Ferari678
08-29-2007, 22:17
predi godina bqh naistina edno malko bebe taka da se kaje koeto ne se interesyva6e mn mn ot vyn6niqt si vid i togava horata po4naha da sa ebavat s vyn6niqt mi vid no minaha godini i po otrasnah dosta i ve4e vinagi izlizam v spretnat vid e da ama pak me mislqtza nqkyf ''klo6ar'' i pak sa ebavat sas kosata . i za tova ve4e imam nqkakyf kompleks da se oglejdam vyv vsqko ogledalo do koeto mina :( . kajete mnogo vi se molq kak da sa oprava :smt010

08-29-2007, 22:37
Казваш че вече се поддържаш.Тогава единствената причина да ти се подиграват е по просто им е кеф и им го позволяваш!Не им обръщай внимание!Ако ти се харесваш-те да си гледат работата!И все пак винаги можеш да си направиш друга прическа-като промениш дължината цвета или там каквото искаш на косата

namina
08-29-2007, 22:43
точно така щом се харесваш майната на сички кретени които ти се подиграват така да се каже стане малко по надута....... :roll:

nqkoi343
08-29-2007, 22:52
Не знам Брато!Аз имам дълга и гъста хубава каса и много си я харесвам!Ако косата толкова ти пречи потстрижи се нула номер и да видим дали ще имаш някакъв проблем за вбъдеще.Не знам каква ти е косата, трябва да ти кажа че съм виждал много трагични случеи, които все пак са съумявали да се оправят накак си!Сигурен съм че ако отидеш при някой добър фризьор маже да ти направи прическа, която да съответства на формата на лицето и чертите ти!Няма да се плашиш косата не е нещо не поправимо!Тя е едно от нещата, които човек лесно маже да промени и то когато си поиска!