PDA

View Full Version : Косата ми е къдрава



dj_mace
08-30-2007, 08:06
kosata mi e 4ypliva i ne bih iskala da e.ne mi davat da si zema presa da q izpravq i da mi q izpravqt :@ i iskam da pitam kak da q pooformq za da izglejda malko po dobre i su6to dali 50 kilograma za momi4e koeto e visoko 1.62 i e na 14 god normalino li e ili trqq otslabna ?:)misi predvaritelno

namina
08-30-2007, 08:15
първо: заглавието трябва да ти е на БГ. :-$ :wink:
АМИ ПО ТЕМАТА:ходи на фризиор и се посъветвай с него/нея :-D
а защо вашите не ти дават преса да си купиш?... :? :-)

dj_mace
08-30-2007, 08:19
ddzn 6ot s kudrava kosa sm bila po ybava li nz.ama s prava kosa sm mn po dobre.a za zaglavieto sry :)a za kilogramite ?!:(

kosebosece
08-30-2007, 08:21
еми аз мойта приятелка която е с къдрава коса я изправям с ютия...или сега има една нова четка 80 лв май че беше за сушене и изправяне пробвай ако ти стиска..... www.tialoto.bg тук си провери килограмите

namina
08-30-2007, 08:22
ок.нп. :lol: ами килограмите ти са си супер ами убеди ги по-някакъв начин ,че по се харесваш със права коса. :-D

dj_mace
08-30-2007, 08:25
ne moa.te sa mn yporiti am i az :)samo det pod4ti vinagi sme skarani :D

ArTanDra
08-30-2007, 08:42
първо: заглавието трябва да ти е на БГ. :-$ :wink:
АМИ ПО ТЕМАТА:ходи на фризиор и се посъветвай с него/нея :-D
а защо вашите не ти дават преса да си купиш?... :? :-)

Пише се фризьор и как може да правиш забележки на хората , като ти не си идеална?

По темата: Еми като не искат да ти купят преса има и друг вариант - ютия :-D Но защо ти е да си изправяш косата , като я изправиш няколко пъти и ще имаш слама на главата. Също друг вариант веднага след като се изкъпиш се сресвай и с сешоара я изправяй (този вариант е най - лесен) ако незнаеш как кажи на някоя приятелка да ти покаже. А за килограмите - отиди пред огледалото и виж корем имаш ли ? Или нещо излишно на задните части ? Ако нямаш значи си добре.

08-30-2007, 09:14
kosata mi e 4ypliva i ne bih iskala da e.ne mi davat da si zema presa da q izpravq i da mi q izpravqt :@ i iskam da pitam kak da q pooformq za da izglejda malko po dobre i su6to dali 50 kilograma za momi4e koeto e visoko 1.62 i e na 14 god normalino li e ili trqq otslabna ?:)misi predvaritelno

Ти си КРАСИВА. И не позволявай на никой да те накара да се усъмниш в това.

Чупливата коса е нещо чудесно, стига да е оформена в правилната прическа. Не прекалено дълга (не повече от 10-15 см под раменете) и на етажи ще стои чудесно, а на всичко отгоре ще я оформяш много лесно - тя сама ще си застане в прическа. винаги можеш, разбира се, да я изправиш с четка и сешоар. Но не ти го препоръчвам - разваля косата. Това е само за специални случаи.

Колкото до килограмите, струват ми се супер за твоя ръст. Не виждам причина да се притесняваш.

08-31-2007, 15:06
с пяна можеш да си я оформиш :roll: