PDA

View Full Version : сън или реалност ??



nata6ka
08-30-2007, 11:06
от няколко дена санувам и като се събудя не мога да си различа какво е ставало миналия ден от съня в някои аспекти де не целия.на някой да му се е случвало,щото малко ми е гадно да си мисля че накой ми е казал нещо пак той не е и съм го санувала.
пп:нз къде да сложа темата.сорка ако не е на място

Valar
08-30-2007, 12:49
Получаваш параноя!

^Sam90^
08-30-2007, 12:53
Всъщност и на мен ми се е случвало нещо подобно... една сутрин станах с мисълта, че съм си намерил 20 лв на пътя и направо отидох да си купя кола и по пътя се усетих, че всъщност нямам 20 лв, а просто съм сънувал :-D

Друг случай: Бях сънувал някъв разговор с майка ми и след няколко дни я питах нещо, свързано с темата, която обсъждахме в съня ми и тя ми каза, че не знае. Аз я изгледах странно и викам "Е, как не знаеш, нали ти казах?" и тя почна да се чуди кво ми става :-D
Абе, случва се... предполагам, че не е откачено... или и двамата сме откачени :-D

Reed
08-30-2007, 12:57
Случвало ми се ее...не е много откачено май :-D

ninsy
08-30-2007, 13:00
и на мене ми се случва доста често..
откачена работа :-D

radito
08-30-2007, 13:01
И аз съм имала такива реалистични сънища. Малко е кофти :lol:

tuka6na
08-30-2007, 17:22
Реалността е гавра нереална.; )Нещо толкова придвидимо ,че понякога скучно .За съжаление 'реалността ' е толкова по-смръдлива от съня ,че ако не правиш разлика ,трябва да се чувстваш адски щастлива ; )

UnaBletoLoVeU
08-30-2007, 17:26
Хм..или аз не разбрах другите, които говорят за продължение на неща, които са правили в сънищата си, или не разбрах теб, защото още си мисля, че ти сънуваш нещо, което после ти се случва. Това ми се е случвало само веднъж. Много е гадно да знаеш какво ще стане, но бях си сънувала целия ден и той мина така, както в съня ми. Освен това по едно време направо си познавах всичко-оценки, кого ще вдигне госпожата, в колко часа ще дойде автобуса..така 2 дни и си казах, че не искам да е така и вече спрях да познавам..поне да бях пуснала тото тогава..щях да спечеля. Може и да звучи супер тъпо и измислено, но така беше.

jojankata
08-30-2007, 17:50
Всъщност и на мен ми се е случвало нещо подобно... една сутрин станах с мисълта, че съм си намерил 20 лв на пътя и направо отидох да си купя кола и по пътя се усетих, че всъщност нямам 20 лв, а просто съм сънувал :-D

Друг случай: Бях сънувал някъв разговор с майка ми и след няколко дни я питах нещо, свързано с темата, която обсъждахме в съня ми и тя ми каза, че не знае. Аз я изгледах странно и викам "Е, как не знаеш, нали ти казах?" и тя почна да се чуди кво ми става :-D
Абе, случва се... предполагам, че не е откачено... или и двамата сме откачени :-D

Начи и аз съм откачена :D
Преди 3 дена сънувах,че съм си купила крем карамел,сложих го в хладилника и легнах да спя(съня ми!)
Когато се събудих го нямаше,ядосах се и звъннах на майка ми и викам:
-Майко що си ми изяла крем карамела!!!?!?!?!
-Не съм яла никакъв крем карамел,незнам да е имало скоро?!?!
-Тей ли...ами...е...нищо хубаво...
Цяла седмица се чудих к'во става :smt005
Не мисля,че е много нормално,защото ако сънуваш че убиваш някого и после да признаеш на майка си,защото си уплашен :smt005 (КЛАСИКА)
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

sinful`girl
08-30-2007, 18:49
Хахаха случвало ми е да..... :smt005 Преди доста време беше си сънувам аз как една приятелка ми звъни и ми казва "бързо тръгвай за даскало,ще закъснееш,имаш много отсъствия и ще те изключат" и аз се събуждам,ставам измивам се на бързо и тръгвам за даскало. По пътя се сещам,че то е събота и аз въобще не съм на училище и звъня бясна на приятелката ми.Почнах да й викам колко е зле и как е могла така тъпо да ме изменти и тя ми вика ама аз нищо не съм направила,не съм ти звъняла и аз от там филм,викам си сега аз ли се побърках или какво стана.В последствие се осъзнах,че съм сънувала......Спукват ме от ебавки и до ден днешен,но какво да се прави,случва се :smt005 :smt005 :smt005

CoBRaSTyLе
08-30-2007, 19:15
може през деня да си била пияна. на мен ми се е случвало да съм лекоо :smt120 и на другия ден да не си спомням кое е било сън и кое не.

Presley
08-30-2007, 19:22
Хм..или аз не разбрах другите, които говорят за продължение на неща, които са правили в сънищата си, или не разбрах теб, защото още си мисля, че ти сънуваш нещо, което после ти се случва. Това ми се е случвало само веднъж. Много е гадно да знаеш какво ще стане, но бях си сънувала целия ден и той мина така, както в съня ми. Освен това по едно време направо си познавах всичко-оценки, кого ще вдигне госпожата, в колко часа ще дойде автобуса..така 2 дни и си казах, че не искам да е така и вече спрях да познавам..поне да бях пуснала тото тогава..щях да спечеля. Може и да звучи супер тъпо и измислено, но така беше.
Авторката имаше друго предвид.Имаше предвид,че понякога,когато сънува нещо не може да установи дали въпросното нещо е било сън или найстина се е случило миналият ден. :-D
Иначе и на мен ми се е случвало няклоко пъти.Нормално е :-D

L e e l o o x
08-30-2007, 19:41
Не различавам лесно сън от реалност докато сънувам. Често, когато се събудя първите ми 2 - 3 минути съзнанието ми още е в съня.

zvezdichkaaa
08-30-2007, 20:17
Да случвало ми се е веднъж бях сънувала,че съм на училище,но всичко беше толкова реално направо си изсънувах целия ден от-до.С всичките му подробности и на сутринта кат ставам и отивам на даскало и нещо некой спомена че е Понеделник и аз бе кво дрункаш,вчера беше понеделник,а ся е вторник,но кат поразпитах и се оказа,че найстина е понеделник и много трудно се осъзнах просто съня беше толкова реалистичен. 8-[

tItEufFf
08-30-2007, 22:03
хАуХх...и на мен и на мен ми се е случвало...веднъж сънувах, че една фр-ка ми казва да и се обадя, кат се събудих отивам да и звъня и по едно време гледам че е 6 часа сутринта :shock: