PDA

View Full Version : маи и наи добрата ми приятелка хлътна по него...



08-30-2007, 11:15
Ta vsichko stana pod vliyanieto na mnogo alkohol(bira i rakiya)Byahme na kupon u edna macka i tam stanaha dosta nepredvideni neshta.Na kupona me zavede nai-dobriya mi fr.Dokato se usetya vsichki byahme piyani i nie s Ivan veche se celuvahme.Ivan obache otide za bira s nai dobrata mi priyatelka.Uj beshe za malko.Az otidoh v kuhnyata.Tam imashe edno mnogo otchayano momche.Beshe se skaral s maika si.Dokato se usetim veche se celuvahme.Na men mi stana losho(zaradi mnogoto alkohol).Izvednyj se okazah nad mivkata i nyakoi mi dyrjeshe kosata dokato povryshtah.V edin moment se obyrnah i vidyah nad sebe si nai dobrata si priyatelka celuvashta se s Ivan.Momcheto ot kuhnyata(Vlado)beshe v spalnyata.I me zavedoha da si legna.Poznaite kakvo sae sluchi.Na sutrinta ne mojeh da povyarvam.Mai hlytnah seriozno po Vlado.Problema e che ne znam kakvo da pravya ,zashtoto mai i nai dobrata mi priyatelka hlytna po nego.Sega e oshte po slojno,zashtoto v jivota na Vlado i Ivan doide Nadka.(kurva)Te mai ya haresvat.No tya haresva vsichki(Ivan i edno dr momche za koeto ne sym spomenavala do tuk)Az obache si padam i padam i po nego(imeto mu e Kiko)Daite mi syvet.Mnogo sym obyrkana :(

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

neverand
08-30-2007, 11:18
хахахахахахахахахахахаха.. .много си зле...

(сори не мога да дам друг коментар)

monityY
08-30-2007, 11:20
да и мене много ме обърка... мацка тфа става под влиянието на алкохола,познато 4увство.. недей се занимавай с тия мом4ета а карай напред :mrgreen:

kosebosece
08-30-2007, 11:21
малееееееееееееееееее ](*,) ](*,) ](*,) и тва ми било живот

Бай Гроздан
08-30-2007, 11:23
да и мене много ме обърка... мацка тфа става под влиянието на алкохола,познато 4увство.. недей се занимавай с тия мом4ета а карай напред :mrgreen:
оууууууу начи ти си оная дет се напи на 14 и се зарибявала с некъв на който си му давала празни надежди в дискотеката пък после те било страх да не те отвлече :smt005 много си зле да знаиш :smt005

sexy_for_you
08-30-2007, 11:24
От всичко,което прочетох,ми стана ясно,че ти си била страшно пияна и не си била в състояние да правиш каквото и да било.Също така не знаеш кого всъщност харесваш,защото си се целувала с толкова много хора-дали Иван,Владо или Кико.И от това си правя извода,че к****** е не Надя,а ти.[/list]

Erica
08-30-2007, 11:31
Тя твойта мн сложна... #-o,а пък аз честно казано неможах да разбера как твойта приятелка и тя влюбена във Владо,пък в историята ти пише че е била с Иван,пък изведнъв и друг се появи на хоризонта,че пък и някаква друга....,абе с две думи Немам думи....

nofi
08-30-2007, 11:40
От всичко,което прочетох,ми стана ясно,че ти си била страшно пияна и не си била в състояние да правиш каквото и да било.Също така не знаеш кого всъщност харесваш,защото си се целувала с толкова много хора-дали Иван,Владо или Кико.И от това си правя извода,че к****** е не Надя,а ти.[/list]
Съгласна съм, само че аз почти нищо не разбрах!

Klamer4o93
08-30-2007, 11:53
Научете се на купон да не пиете ракия [-X

MiMcHeToOo
08-30-2007, 11:54
по дяволите само аз ли не разбрах нищо от тази история ? :-s

MoHuTo
08-30-2007, 12:38
Разбрах само, че в историята се разправя за две курви - момичето, което споменава авторката (Надя..или квато беше там..) и самата авторка, която е повече от тъпичка...целувала се с всички, ебала се и после е хлътнала по всички на дето е пуснала език, освен на най-добрия си приятел....ххахахахахахаха :lol: :-D :lol: :-D :lol: :-D

Iv4eTy
08-30-2007, 12:44
Разбрах само, че в историята се разправя за две курви - момичето, което споменава авторката (Надя..или квато беше там..) и самата авторка, която е повече от тъпичка...целувала се с всички, ебала се и после е хлътнала по всички на дето е пуснала език, освен на най-добрия си приятел....ххахахахахахаха :lol: :-D :lol: :-D :lol: :-D

woshata
08-30-2007, 12:45
по дяволите само аз ли не разбрах нищо от тази история ? :-sа не си единствена... аз схванах само че момичето е превишило яката с алкохола #-o

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-30-2007, 12:46
това че се е целувала с някои когато е била пияна не мисля че я прави курва... сама казахте че не е била в състояние да прави каквото и да е било вземи се в ръце и избери един от сичките дет там ги спомена ..... :-s

FiRe_LaDy
08-30-2007, 13:09
hahahaha nishto ne shvanah ... ot tuka samo nqkoi hora mogat da si vadqt pouka da ne piqt mnogo,che shte q zakysat kato tebe :smt005

FreeSpirit
08-30-2007, 13:43
Сори ама наистина си зле,я остави за малко момчетата и се отдай на разпускане с приятелки.Като изтриеш от главата си момчета,по които просто си хлътнала,там ще останат само тея към които изпитваш истински чъвства(ако изобщо има такива хора,за момчета пиша) Успех :)

gazarka
08-30-2007, 14:20
:smt005 :smt005 :smt005 az obi4am nego i edin drug,toi obi4a neq i edna druga,drugata obi4a nego i edin za koito ne sum spomenala do tuk,drguiq haresva men i neq
stana qsno kato v temata nali:)

mechtaq_za_teb
08-30-2007, 14:38
Омг !Какви са тия лапешки истории ](*,) Аз харесвам тоя,ама и него...ама и ония?!Пълни глупости!Ти си максимално на 12-13!Без коментар по темата...!

Exoras
08-30-2007, 14:45
И кво излезе накрая? Май всички са влюбени в мен, а? :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

koalka
08-30-2007, 15:20
Вземи малко се осъзнай и разбери какво искаш. :wink:

XxX*MeTaJL^BiTcH*XxX
08-30-2007, 15:28
Ot cqliqt ti razkaz ne razbrah ni6to..To mai i ti ne znae6 to4no kvo e stanalo.. :roll:

otka4ena
08-30-2007, 15:29
Съгласна съм,че не си на повече от 14 може би.Много момичета като теб,когато навлизат в пубертета,с всички тези бушуващи хормони,започват да харесват всеки и всичко.Може би даже всеки,който диша.Остави ги тези неща.На моменти може би ще си кажеш,че това е истинска любов и т.н.Стига си се занимавала с глупости докато е време.Купи си една кутия сладолед и докато я ядеш помисли с кого всъщност искаш да си.И не е ли най-добре да си останеш сама за момента.

Anaq
08-30-2007, 19:43
Уреди си среща с Иван,но тайно викни и Владо пък той да каже на Кико ако искаш да е по забавно звънни и на Надка и ест най-добрата ти приятелка нека дойде...Така ще разрешиш проблемите си :-D успех :!: