PDA

View Full Version : Това признаци, че ще ми дойде ли са?



Arriva
08-30-2007, 12:24
zdraveite :) zan4i po pr tezi dni trqbva da mi idva no kakto vinagi mi zakasnqva #-o izlqzogha mi 1 - 2 pupki okolo ustata , malak herpes v stranio i imam 1-2 rani4ki po veneca i kato qm me boli i ne moga da qm spokoino .. mislite li 4e e zaradi nablijavaneto na cikala mi ili :-k kajete si mneniqta i sa6to taka dali vi se e slu4valo predi cikal :? blagodarq vi predvaritelno :)

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

08-30-2007, 14:49
не,няма общо с идването ти-отиди в аптеката-вземи си лаика или смрадлика-свари и жабуркаи после плюи-деиства и при зъбобол!ако не ми вярваш-на кутията си пише! :smt006

HopeLesss
08-30-2007, 15:26
Мале, ако и аз имах такива признаци всеки месец, щях да се гръмна... Айде пъпките може и да са от това, ама останалото...

foreverr
08-30-2007, 16:18
няма нищо общо с идването!

_butterfly_
08-30-2007, 16:56
по-добре отиди на зъболекар, не е нормално да те боли и да не можеш да ядеш. Според мен са възпалени венци,защото и аз имах такъв проблем. Зъболекарят ще ти каже с какво да се жабуркаш и ще ти мине мн бързо.

Presley
08-30-2007, 17:45
Въэможно е да е эаради това.попринцип при доста момичета преди цикъл се появяват пъпки (дефицит).Херпесът също е въможно да е энак.Друг приэнак е и чувствителността на гърдите.И все пак ,не се тревожи.Ако эакъснява с ден-два,споко.Ще дойде,нопмално е.А и между другото ,на колко си! От колко време имаш цикъл?Не си каэала важни неща..

Presley
08-30-2007, 17:46
няма нищо общо с идването!
Ау иэкаэа се..

08-30-2007, 18:45
ami na men mi zakasnqva seki mesec #-o min mesec mi zakasnq s 2 dena a po minaliq s 11 ](*,) ina4e sam na 15 god i imam cikal nqkade ot 2-3 god i vinagi mi e zakasnqval :cry: daje o6te savsem v na4aloto mi preska4a6e cql mesec ama do kolkoto sam 4uvala uj bilo normalno :-k no az sega imam i malko problemi sas stomaha i nqkoi kazvat 4e vazpalenite venci moje da sa v rezultata na problemniq mi stomah v momenta :-k spored vas :-k :shock:

09-02-2007, 11:39
ami na men mi zakasnqva seki mesec #-o min mesec mi zakasnq s 2 dena a po minaliq s 11 ](*,) ina4e sam na 15 god i imam cikal nqkade ot 2-3 god i vinagi mi e zakasnqval :cry: daje o6te savsem v na4aloto mi preska4a6e cql mesec ama do kolkoto sam 4uvala uj bilo normalno :-k no az sega imam i malko problemi sas stomaha i nqkoi kazvat 4e vazpalenite venci moje da sa v rezultata na problemniq mi stomah v momenta :-k spored vas :-k :shock:
abe spoko absolutnu normalnno e da ti zakysnqva.do 16 godi6na vyzrast e ne6to normalno cikala da ne ti e normaliziran..vij ako si ima polov kontakt e drugu.no spoko ne se pritesnqvai spored men!