PDA

View Full Version : Аз ли съм виновна или тя?



orange
08-30-2007, 13:42
Zdraveite! Iskam da popitam strani4ni hora, dali situaciqta , v koqto se namiram e normalna. Imam edna mn blizka priqtelka ( ne oi4am izraza "nai-dobra"), no s neq prosto sme izrasnali zaedno i sepoznavame ot 1 vi kl ( sega sme 11). Znaem si i kutnite zubi, no sme mn razli4ni. Az sum mn 4uvtvitelna, po- zatvorena i t.n, a tq e mn ob6titelna ima mn priqteli i t.n( no moje bi nqma nito edin istinski priqtel, za6toto durji da e priqtelka s vsi4ki, a tova e nevuzmojno).....Tui kato sme 9 bqhme) samo dve momi4eata vedna kompaniq s mom4eta vinagi , kogato idva6e nqkoi nov nie i dvete go haresvahme i " se borihme" za nego....No tova sa bili samo detski istoriiiii. Sega e razli4no. Az li4no obi4am da izlizam s mom4eta ili s drugi dumi da hodq s nqkoi, a tq se ograni4ava do "zabivane"No kogato az si hvana nqkoe gadje , tq stava blizka s nego ( logi4no), no kogato skusame produljava.....I ne se use6ta 4e az se 4uvstvam gadno.Znam 4e zvu4i gadno, ama tq vinagi vzima "ostankite". tq znae 4e nqkoi ne6ta me draznqt ( kato naprimer da celuva gadjetata mi po buzkata)Kompleksi li sa, nz kakvo e ( tq e leko pulni4ka). Prosto vinagi kogato az sum s nqkoe mom4e tq se 4uvstva dlujna da mu privli4a vnimanieto.....I prekra4va graniici. Ve4e sme po- golemi i ve4e ne6tata sa po- razli4ni. Naprimer imah edno gadje, mn mu se kefeh, no skusahme. Tq produlji da si poddurja vruzka s nego, vnedri go v kompaniqta ni........E dotuk, dobre ( moje da ne se use6ta, 6tot si e takava)Az i kazah kavo 4uvstvam i 4e ne mi e priqtno toi da iidva....ta kaja 4e me razbira, oba4e vsi4ko si be6e po staromu. TOi zapo4na da stava vse po-blizuk s neq, da q pregru6ta, zaka4a it.n Spored men go prave6e naro4no....No az ne bqh izvestno vreme v sf i kato se vru6tam ,kvo zavarvam? Te sa si po- blizki otvqkoga, slagat si snimki edin na drug v skype, celuvat se ( po buzkata) i kvo li ne....Tva naistina me drazni, ne za drugo, a za6toto az i spomenah za tezi ne6ta, a tq me izkara drebnava i samo se vuzgordq o6te pove4e i ne i puka kvo mislq > Az ne haresdvam tova mom4e ve4e, no spovedenieto si , mislq 4e tq me predava.....Prava li sum? Btw nikoga s dumite si ne e pokazvala 4e go haresva, oba4e s deistviqta...............

Obsession
08-30-2007, 14:18
Не си ти виновната, защото ако тя ти е приятелка би трябвало да те разбира. Щом каза, че взема "останките" ми стана ясно за какъв човек ми говориш. Има такива. Възможно е да не се усеща, но явно несъзнателно иска да прилича не теб. Не го прави, за да те дразни, тя не го осъзнава въобще! Може да сте приятелки, но те съветвам да се отдалечеиш поне малко от нея и най-вече да не и позволяваш да се държи така. Все пак не го заслужаваш!

ArTanDra
08-30-2007, 14:24
Ти си виновната.. щом не ти е приятно да гледаш бившите си - отивай си от компанията. И щом ти е бивш значи нямаш чувства към този човек и пътя е отворен за други (било то и приятелка).И това не е вярно "щом си приятел с всички - значи с никой не си" аз ще ти кажа друго дръж приятелите си близо , а враговете още по - близо ;)Не смятам , че трябва да и се сърдиш , че е контактна и си създава бързо познати и приятели.

great_mari
08-30-2007, 17:47
Ти си виновната.. щом не ти е приятно да гледаш бившите си - отивай си от компанията. И щом ти е бивш значи нямаш чувства към този човек и пътя е отворен за други (било то и приятелка).И това не е вярно "щом си приятел с всички - значи с никой не си" аз ще ти кажа друго дръж приятелите си близо , а враговете още по - близо ;)Не смятам , че трябва да и се сърдиш , че е контактна и си създава бързо познати и приятели.
напълно подкрепям \:D/
браво много точно и го каза на това момиче,защото все пак тва че ти е бивш не означава че имаш власт над него и че му е забранено да излиза с друга,като приятелката ти например
чесно да си кажа не ми приличаш на 11 клас по думите а на някое момиче колкото мен - 7-8 кл щото тва е бахти и детинщината,ти нали уж нямаш чувства към него,какво искаш тогава от него :-k :-k :-k тва не моа разбера
П.П: тва си е мое мнение,не искам да се заяждам с никого,извинявам се че го казах с малко по груб тон,но това мисля :-s

white_chik
08-30-2007, 18:33
Приятелство м/у момичета вече почти не съществува.Не се доверявай на никого,всеки може да ти забие нож в гърба.Не си ти виновна много ясно.Просто момичто ти завижда ,вно и чувства,че свири втора цигулка.От друга страна трябва да се кефиш,че се задоволява с останките ти,тва означава,че си по-добра