PDA

View Full Version : Проблемче, пишете.



sweaty girl
08-30-2007, 14:06
zna4i mn e slogno haresvam 1 mom4e ama toi si ima gage za koqto mi kaza 4e mn go draznelo pisahm,e si po skype i s vremeto toi mi kaza 4e sa6to me haresva pi6ehme si vs no6t do 4 posle az zaminah za more i si govorehme postoqnno po tel no kogato se varnah ve4e ne be6e sa6toto az prodalgavah mn da si go obi4kam ama ne bqh sig 4e i toi izpitva sa6toto ve4e molq stava li da mi pomognete pod6u6nete mi kvo da pravq i kak da go svalq otnovo a i kvo da pravq s gajeto mu toi mi obe6tava vse 4e 6te skasa s neq no vse...
PLS HELP[/quote][/u][/i]

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

08-30-2007, 14:13
mi kakvo da ti kaja pitaigo dali te xaresva i ako ti kaje 4e te xaresva o6te i toi ti obe6tava da skasa s priqtelkata si no ne go pravi postavi taka vaprosa ti ili tq

gazarka
08-30-2007, 14:13
lele,mnogo vi mrazq takiva(ne se obijdai)no vij 4e nqma da ostavi priqtelkata si!tq e serioznata -ti si zabavlenieto.osuznai gooooo

Korni_ReSeRvE
08-30-2007, 14:14
emi kolkoto i banalno ve4e da zvu4i pogovorete ;-) kjai mu kakvo izpitva6 i vij kak 6te se naredqt ne6tata

08-30-2007, 14:21
lele,mnogo vi mrazq takiva(ne se obijdai)no vij 4e nqma da ostavi priqtelkata si!tq e serioznata -ti si zabavlenieto.osuznai gooooo

Какво значи забавлението? Момчето, ако толкова обичаше приятелката си, изобщо нямаше да тръгне да показва такъв силен интерес към друго момиче.
Познавах един обвързан човек, за когото бях убедена, че ще ми пасне невероятно много. Не направих нищо, от морални съображения. А можеше да стане нещо, ако бях решила да покажа някакви симпатии. И човекът беше прекалено морален, и аз...Още ми е тежко, като се сетя за това. Момчето си избира с коя ще бъде... или, което е по-точно в тази ситуация, кое момиче да разбира като "официално". Има хора, които никога не се задоволяват с един човек...

kosebosece
08-30-2007, 14:21
Еми момиче трябва да точно така да му кажеш или ти или тя.....ако избере нея продължаваш напред и ваобще да не ти пука, щото ше си се уверила че ти си била за него само флирт и че просто е бил поредния който е искал да покръшка малко! Успех!

mechtaq_za_teb
08-30-2007, 14:40
Момчето си има приятелка!Не се занимавай с него и не се опитвай да ги разделяш.По-добре си намери друго момче.

Blab
08-30-2007, 14:45
ох, не знам...ако е имало нещо истинско(реално) помежду ви - добре, кажи му, к'вото имаш да му казваш, но ако всичко е по интернет - забрави...няма смисъл...

пп:един съвет - не се пиши с тоя ник друг път...."sweat"... "sweet"? :-#

w0sh
08-30-2007, 14:47
ох, не знам...ако е имало нещо истинско(реално) помежду ви - добре, кажи му, к'вото имаш да му казваш, но ако всичко е по интернет - забрави...няма смисъл...

пп:един съвет - не се пиши с тоя ник друг път...."sweat"... "sweet"? :-#
Не харесвам потни жени......
Иначе ъгрийд.

monityY
08-30-2007, 14:50
zna4i mn e slogno haresvam 1 mom4e ama toi si ima gage za koqto mi kaza 4e mn go draznelo pisahm,e si po skype i s vremeto toi mi kaza 4e sa6to me haresva pi6ehme si vs no6t do 4 posle az zaminah za more i si govorehme postoqnno po tel no kogato se varnah ve4e ne be6e sa6toto az prodalgavah mn da si go obi4kam ama ne bqh sig 4e i toi izpitva sa6toto ve4e molq stava li da mi pomognete pod6u6nete mi kvo da pravq i kak da go svalq otnovo a i kvo da pravq s gajeto mu toi mi obe6tava vse 4e 6te skasa s neq no vse...
PLS HELP[/u][/i][/quote]

moje bi ne kusa s neq,6toto q obi4a.. ili 6toto ve4e ne go drazni,a moje ve4e da e zagubil interes kum tebe,moq suvet e da ne go tursi6,toi ako iska 6e te potursi,ai uspeh :::

gazarka
08-30-2007, 15:13
Какво значи забавлението? Момчето, ако толкова обичаше приятелката си, изобщо нямаше да тръгне да показва такъв силен интерес към друго момиче.
Познавах един обвързан човек, за когото бях убедена, че ще ми пасне невероятно много. Не направих нищо, от морални съображения. А можеше да стане нещо, ако бях решила да покажа някакви симпатии. И човекът беше прекалено морален, и аз...Още ми е тежко, като се сетя за това. Момчето си избира с коя ще бъде... или, което е по-точно в тази ситуация, кое момиче да разбира като "официално". Има хора, които никога не се задоволяват с един човек...[/quote]
zabavlenie zna4i-prosto raznoobrazqva i si vdiga samo4ustvieto,no darji na priqtelkata si!

koalka
08-30-2007, 15:15
Нищо няма да стане, а и усещам, че те послъгва малко. :wink: Явно не те харесва достатъчно, че за няколко дни нещата да се променят и да е с приятелката си още, не мислиш ли?