PDA

View Full Version : Съвет...



cracken
08-30-2007, 14:39
Значи харесвам едно момиче с което движим в една компания...тя знае че я харесвам,но ми каза, че няма да излезе нищо! казах и ОК!
Лошото е че всяка вечер ще я виждам...когато виждам че не ми обръща внимание а се занимава с други откачам.Дайте съвети да се бора ли до последно или...?

kosebosece
08-30-2007, 14:41
естествено, че ще се бориш за всичко трябва да се бориш, но ако тя веднъж ти е казала, че няма да излезе нищо, що не я пита "Ми ае да пробваме? Или не ме харесваш?" с тва "нищо няма да излезе" само се е измъкнала, трябва да поговорите.... :smt017

w0sh
08-30-2007, 14:42
Постъпи като мъж. Абе стига сте им лазили в краката. Питал си я отказала ти е ай отивай на следващата. Така и така само за тфа стават.

cracken
08-30-2007, 14:43
Ами ние не се познаваме много такаче мисля да мине време и прес това време да се "навръ" колкото може повече в нея и ще видим!

Valar
08-30-2007, 14:43
Постъпи като мъж. Абе стига сте им лазили в краката. Питал си я отказала ти е ай отивай на следващата. Така и така само за тфа стават.
подкрепям

mechtaq_za_teb
08-30-2007, 14:44
Според мен няма смисал да се бориш.Отказала ти е веднъж,което е достатъчно.Не е трудно да се огледаш и да видиш,че не е единствената,която да харесваш.Айде успех

monityY
08-30-2007, 14:47
Значи харесвам едно момиче с което движим в една компания...тя знае че я харесвам,но ми каза, че няма да излезе нищо! казах и ОК!
Лошото е че всяка вечер ще я виждам...когато виждам че не ми обръща внимание а се занимава с други откачам.Дайте съвети да се бора ли до последно или...?

ne nqma smisal,hubavo e 4e samo q haresva6 a neq i obi4a6 4e togaa staa mazalo.. [-X

koalka
08-30-2007, 15:21
Няма какво да се бориш, тя вече ти го е казала.Просто се примири и това е.А и какво като се занимава с други?Занимавай се и ти.На нея явно не й пука много как се чувстваш.

shivacheva
08-30-2007, 15:29
Предварително те е отрязала...ако искаш някфи "любовни рани"-захващай се...ако не-остави я и намери момиче като за теб,която най-малкото да те харесва и т.н и т.н... :)

NerazreshenSimvol
08-30-2007, 15:33
Това "нищо няма да излезе" според мен значи "Не искам да те обидя, но ме остави намира". Недей да я притискаш. Сигурно ти е много гадно, но мисля, че и на нея и е гадно, защото когато знаеш, че някой те харесва, а ти него не се чувстваш притиснат по някакъв начин... Тя има право да не отговаря на чувствата ти, няма смисъл са се "вреш" в нея, така само ще я отблъснеш още повече. Остави я да диша!

otka4ena
08-30-2007, 15:35
Ами много е лесно да кажете "забрави я ,остави я..." То ако на сърцето можеше да се заповядва,нямаше да го има тоя раздел даже.Моето мнение е,че понякога момичетата не знаем всъщност какво искаме и мн бързо си променяме мнението.В никакъв случай не и се натискай и т.н.Прави се ,че не ти пука,може пък да излезе нещо.Айде успех

cracken
08-30-2007, 18:26
Естествено че си е в правото да ми откаже...като я вида се сфивам целия,откачам!!! Както казахте ще я оставя да диша па ще видиме

kotetyyy
08-30-2007, 18:36
ostaviq otidi pri druga pyk i neq 6te haresa6 i ve4e nqma da zabelqzva6 4e se zanimva s drugi!