PDA

View Full Version : Кой е най-страшният хорър филм, който сте гледали... ?



KoTeNcEto0o
08-30-2007, 15:24
kOi e nai stra6niq horror film koito ste gledali ili koi vi e lubim .. :roll: super mnogo se zarebix po horror film4etata \:D/ \:D/ kajete nqkoe hubavo horror film4e [-o< blagodarq vi predvaritelno :D :D


Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника и заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

ArTanDra
08-30-2007, 15:34
Направи си сама такъв филм .. отивай на гробищата в полунощ , когато има пълнолуние и чакай отнякъде да изскочи върколак , а ако имаш късмет може да видиш и някоя вещица на метла.

П.С. Има много такива теми пробвай с търсачката.

HopeLesss
08-30-2007, 15:35
Не съм гледала истински хорър... Повечето са някви гадни кървища от сорта на Тексаско клане, от които по-скоро ми става гадно и гнусно, но не и страшно. Имам някакъв избледнял спомен, че като малка съм гледала някакъв филм за един сериен убиец, който събираше органите на жертвите си в бурканчета в мазето си и беше гаден, ама сега едва ли ще ми направи такова впечатление ;)

~BoRn^InLoVe~
08-30-2007, 15:39
мълчанието на агнетата :twisted: :smt005 не съм го гледала аз съм страхливка

08-30-2007, 16:57
Най-страшният, от който се разтреперах, беше Страшен филм - всичките му части :lol:

jojankata
08-30-2007, 17:02
ЧЕРНАТА КОЛЕДА
ТЕКСАСКО КЛАНЕ
МЪЛЧАНИЕТО НА АГНЕТАТА

А ако питаш за най-лудия филм :-k
Scary Movie-1,2,3,4 са най-щурите филми :smt005 :smt005 :smt005

Communist
08-30-2007, 17:17
Не съм гледал никога "хоръри".
Прекалено са ми страшни :?

VaNicHkaa
08-30-2007, 17:29
Последен изход 1, 2 и 3 са ми любими за страшни не са чак толкова но са много брутални и на повечето места си крих очите с едно мече

Atika
08-30-2007, 17:34
И аз съм за 4те части на Ханибал :
Мълчанието на агнетата
Ханибал
Червеният дракон
Възходът на Ханибал

sinful`girl
08-30-2007, 17:51
"Тексаско клане"...Отвратителен филм

RAWRRR
08-30-2007, 18:02
15 минути от "Предизвистена смърт" но ми стигаха за да държа и досега изгасен телевизора,е от дистанционното,а от контакта,преди да заспя :P

08-30-2007, 18:03
Абе ей какви са тея бози Тексаско клане.. глупости.. тва е най-голямата гнусотия..
Виж The blair witch project е друго и не е за изпускане.. който разбира от филми ще се съгласи. Направен е като документален и.. абе гледайте го и няма да съжалявате със сигурност :D

08-30-2007, 18:04
А също и The shinig. Филма е по Стивън Кинг и е също страхотен :D

sinful`girl
08-30-2007, 18:08
Абе ей какви са тея бози Тексаско клане.. глупости.. тва е най-голямата гнусотия..
Виж The blair witch project е друго и не е за изпускане.. който разбира от филми ще се съгласи. Направен е като документален и.. абе гледайте го и няма да съжалявате със сигурност :D

The Blair Witch Project e филмът,който е пълна боза. Гледай оригиналните документални кадри,много по-добри са ;)

RASISTA,Въпрос на вкус,ти може да си се смял на мене ми беше гнусен филмът! :)

Devilka
08-30-2007, 18:32
От хорър филми не се плаша попринцип,защото съм много голям фен и съм изгледал почти всичко,което си заслужава да се изгледа в жанра,плюс още десетки бози,които не ги препоръчвам :lol:

Но филма,който най ми се запечата в съзнанието,когато го гледах и който най ме наплаши беше The Ring,който незнайно защо в България го превеждат Предизвестена смърт,въпреки че буквално се превежда Кръгът,а и в целия филм става въпрос за този загадъчен кръг :wink:

Иначе най-бруталните филми,които съм гледал са Cannibal Holocaust,в който се говори,че са използвани истински кадри на разчленяване на хора и Chaos (от 2005та),в който едни пичове пребиха,накълцаха,убиха и накрая изнасилиха труповете на едни тийнейджърки като абсолютно всичко беше показано във филма :wink:

Най-добрият хорър сериал пък е Masters of Horror - едни от най-големите режисьори в жанра се събраха в този общ проект и направиха доста добри филмчета,разделени в 2 сезона.

Съгласна с всичко казано!А Cannibal Holocaust кадрите с животни са реални,хората не...горката костенурка и онази сладка маймунка :smt010..
Masters of Horror е наистина страхотен сериал!Много ми харесва. :)
Също така Return of the living dead 3 беше добър.
Други добри и по истински случай филми - The Amityville Horror и The Exorcism of Emily Rose
А един от любимите ми е Silent Hill,въпреки че играта е по-добра! :twisted: :wink:

without_me
08-30-2007, 18:56
Клането е класика! Не пишете глупости. Самият филм може да не е кой знае какво,но легендата около него и цялата истерия,която е предизвикал с появата си са култови. Оригиналът от 1974-та също наподобява много документален филм,разбира се римейка от 2003-та е комерсиален и не е толкова истински и натуралистичен. Повечето предполагам сте гледали римейка. Гледайте оригинала. :wink:
Напълно съм съгласна

Ули4на_Превъзходна
08-30-2007, 19:12
"Предизвестена смърт"(двете 4асти)
"Бугимен"
"Шперцът"
"Шесто 4увство"
"Поли4бата"
"Заветът"
Филмите с Ханибал
Има и още ама в момента за тия се сещам

tItEufFf
08-30-2007, 20:21
"Мъртва тишина" и "Кошмарите на Уолмстрийд 1"...за втория не съм сигурна,че така се пише...филма има адски много части и е много стар и адски страшен

08-31-2007, 06:34
От хорър филми не се плаша попринцип,защото съм много голям фен и съм изгледал почти всичко,което си заслужава да се изгледа в жанра,плюс още десетки бози,които не ги препоръчвам :lol:

Но филма,който най ми се запечата в съзнанието,когато го гледах и който най ме наплаши беше The Ring,който незнайно защо в България го превеждат Предизвестена смърт,въпреки че буквално се превежда Кръгът,а и в целия филм става въпрос за този загадъчен кръг :wink:

Иначе най-бруталните филми,които съм гледал са Cannibal Holocaust,в който се говори,че са използвани истински кадри на разчленяване на хора и Chaos (от 2005та),в който едни пичове пребиха,накълцаха,убиха и накрая изнасилиха труповете на едни тийнейджърки като абсолютно всичко беше показано във филма :wink:

Най-добрият хорър сериал пък е Masters of Horror - едни от най-големите режисьори в жанра се събраха в този общ проект и направиха доста добри филмчета,разделени в 2 сезона.
Eй аз теглих Chaos но не намерих никакви субтитри, някой ако знае да са излезнали да каже. Иначе сцената със рязането на зърното на мацката и кълцането в кръста ми е любима. За Канибалска Гибел, този филм е върховен, последното изречение от филма ме накара наистина да се замисля! гледала съм до 3-4 пъти и мога да кажа че е уникален. Поздравления имаш хубав вкус за филми :) Само за Предизвестена смърт ще поспоря, в такъв смисъл че този филм не ми харесва изобщо, повечето филми се въртят в такъв кръг и имам чувството че си губя времето! Поздрави... хах

VerryBerry
08-31-2007, 06:36
''The ecsorsism of Emily Rose'' 8-[

Nightingale
08-31-2007, 08:25
"Нощта на живите мъртъвци" бая дъртичък е :lol:

HunteR
08-31-2007, 11:26
Няколко са :)
1.Saw
2.Saw 2
3.Saw 3
4.Hostel
5.Hostel 2

Това са филмите, от които ми се пригади :)
Ама са супер луди.Заслужава си да ги гледате ;)

Sophie
08-31-2007, 12:09
Hostel 2 е най-тъпият и безсмислен филм, който съм гледала.. просто пълна боза, не го репоръчвам на никой, пълна липса на замисъл в сюжета .. абе изобщо не струва грам

Иначе аз съм си фенка на "Тексаско клане" въпреки всичко

Освен това филмът, който направо ме хвърли в пълен ужас беше "Заклинателят"

Иначе си струва да се гледат и:
"Самоличност"
"Крадец на животи"
"Поличбата"
"Предизвестена смърт"
"House of wax"

но повечет от тия по-новите филми просто не могат да стъпят на качеството и стойността на по-старите трилъри по никакви показатели, въпреки че бъкат от ефекти и тн..

08-31-2007, 12:51
saglasna sum za HOSTEL 2-mn tup film i e prekaleno ednakuv s 1vata 4ast.a ina4e Teksasko klane i Mul4anieto na agnetata sa ve4e naistina brut.oo Boje,sega vidqh 4e nqkoi e pisal i Jivite murtuvci...pulna gavra e tova,vse edno da kaje6 4e Stra6en film stava za dr osven za iztrivalka

PR0
08-31-2007, 15:24
Тексаско клане е як. И наистина е по действителен случай. Оня изрод е избил 33 души. Тези хора са имали семейства, приятели. А американците печелят от трагедията на хората...... Иначе Darknes Falls e страшен

IKisseDAGirL
08-31-2007, 15:36
Ох, аз все гледам да си пускам някакви по-леки ужаси, че не съм добре с нервите и.. и кой знае какво може да стане :lol:

ProstoAz
09-01-2007, 08:54
"Мъртва тишина" и "Кошмарите на Уолмстрийд 1"...за втория не съм сигурна,че така се пише...филма има адски много части и е много стар и адски страшен
Елмстрийт. :wink:

Иначе наистина страшни филми като че ли просто няма...
Пробвайте освен казаните до тук и:
The Skeleton Key/Шперцът
White Noise/Бял шум

Deni4ka93
09-01-2007, 09:05
"Хълмовете имат очи" 1 и "Хълмовете имат очи" 2

deathproof
09-01-2007, 09:56
Иначе най-бруталните филми,които съм гледал са Cannibal Holocaust,в който се говори,че са използвани истински кадри на разчленяване на хора и Chaos (от 2005та),в който едни пичове пребиха,накълцаха,убиха и накрая изнасилиха труповете на едни тийнейджърки като абсолютно всичко беше показано във филма :wink:
За Cannibal Holocaust съм абсолютно съгласна. Само, че не е вярно за разчленяването на хората. Е, искали са обяснение от рижисьора, поради реалистичността на кадрите, но се оказва, че само убийствата на животни са истински, което също си е гадно.
Иначе такива филми с кървища не са ми особено въздействащи и рядко ме стряскат. Но, филми като The Others наистина ме докарват до параноя.

Muse_of_Madness
09-01-2007, 10:12
Какво толкова ви е стресна този Ring? Пуснах си първата серия в 10 вечерта на абсолютна тъмнина в стаята с пуканси за удобство, гледах го, легнах си и не можеш да изсънувам и най-кирливия малък кошмар... По сладък филм няма... освен може би Тексаско клане...:twisted:
Иначе Dead Silence наистина е много качествен.

music_pirate
09-01-2007, 11:56
emi nz imam spomeni samo ot Saw I, II & III

lyly_lili
09-01-2007, 17:39
za mnogo ot horrori ne se pla6a....haresva mi down of the dead,Saw,Teksaskoto klane e priqtno :-D :-D :-D a Silent hill si go biva \:D/

miminia
09-01-2007, 18:00
"Знам какво направи миналото лято" и двете части ама др не помня точно как се казваше

09-04-2007, 16:28
ами аз съм изгледала доста филми от този жанр и мога да ви препоръчам Ноща на клането.....а и the fog иначе съм съгласна с почти всички филми изблоени до тук освен с the howse of the wax и кошмарът на елмстриит :shock:

09-04-2007, 17:08
Иначе най-бруталните филми,които съм гледал са Cannibal Holocaust,в който се говори,че са използвани истински кадри на разчленяване на хора и Chaos (от 2005та),в който едни пичове пребиха,накълцаха,убиха и накрая изнасилиха труповете на едни тийнейджърки като абсолютно всичко беше показано във филма :wink:
За Cannibal Holocaust съм абсолютно съгласна. Само, че не е вярно за разчленяването на хората. Е, искали са обяснение от рижисьора, поради реалистичността на кадрите, но се оказва, че само убийствата на животни са истински, което също си е гадно.
Иначе такива филми с кървища не са ми особено въздействащи и рядко ме стряскат. Но, филми като The Others наистина ме докарват до параноя.

Естествено, че не са реални. Би било незаконно, а и кой екип ще се съгласи да го снима. А едва ли ще имат такива документални кадри. Животните вече тях никой не ги пази :twisted: Иначе Тексаско Калне е по действителен случай, но естесвено във филма всичко е драматизирано, не е сигурно, че са направени точно така убийствата. Може убиеца да ги е избил тези 33 човека наредени до стена с калашник. :wink:

Мене лично, знанието, че всичко е актьорска игра, драматизация и спец ефекти, ме е предпазвало още от малък да се плаша от такива филми най-вече кървавите.

Не си спомням кои точно хоръри са ми харесали или са били добри. Последно гледах и препоръчвам 28 дни по-късно и 28 седмици по-късно. Тези не са въобще кървави и историята е много реалистична, въпреки че, е фантастика.

Ако искате ужаси вече, станете студенти по медицина и научете за всички шибани болести дето превръщат човека в агонизиращ изруд. :smt012

FreakPk
09-04-2007, 19:02
хах че то на мен Horor е любимия ми жанр ета някои които си спомням :
Stay Alive Тексаско клане , Грешен завои , Фреди срещу Джеисън , Бу , Хълмовете имат очи 1 2 , (Ghoust ship не е кои знае какво) . Черна жътва

MajeStic
09-04-2007, 19:05
Стрясках се на "The Descent"

eclipseee
09-04-2007, 22:22
На мен най гнусен ми беше Evil dead за най страшен незнам, май никой не ме е стреснал достатъчно, че да помня :roll: а също и House of 1000 corpses...Не видях друг да ги е казал, така че: Venom, Dark ride(макар че края беше тъп), Hellraiser,1048, Fragile, Halloween, Pulse, Live feed( спада към гнусните + Cannibal Holocaust и Nekromantik) От казаните вече подкрепям Dead Silence, Saw1,2,3, The hills have eyes1,2, Wrong turn1,2, Freddy vs. Jason, Тhe descent... :smt006

09-05-2007, 12:23
Иначе най-бруталните филми,които съм гледал са Cannibal Holocaust,в който се говори,че са използвани истински кадри на разчленяване на хора и Chaos (от 2005та),в който едни пичове пребиха,накълцаха,убиха и накрая изнасилиха труповете на едни тийнейджърки като абсолютно всичко беше показано във филма :wink:
За Cannibal Holocaust съм абсолютно съгласна. Само, че не е вярно за разчленяването на хората. Е, искали са обяснение от рижисьора, поради реалистичността на кадрите, но се оказва, че само убийствата на животни са истински, което също си е гадно.
Иначе такива филми с кървища не са ми особено въздействащи и рядко ме стряскат. Но, филми като The Others наистина ме докарват до параноя.

Естествено, че не са реални. Би било незаконно, а и кой екип ще се съгласи да го снима. А едва ли ще имат такива документални кадри. Животните вече тях никой не ги пази :twisted: Иначе Тексаско Калне е по действителен случай, но естесвено във филма всичко е драматизирано, не е сигурно, че са направени точно така убийствата. Може убиеца да ги е избил тези 33 човека наредени до стена с калашник. :wink:

Мене лично, знанието, че всичко е актьорска игра, драматизация и спец ефекти, ме е предпазвало още от малък да се плаша от такива филми най-вече кървавите.

Не си спомням кои точно хоръри са ми харесали или са били добри. Последно гледах и препоръчвам 28 дни по-късно и 28 седмици по-късно. Тези не са въобще кървави и историята е много реалистична, въпреки че, е фантастика.

Ако искате ужаси вече, станете студенти по медицина и научете за всички шибани болести дето превръщат човека в агонизиращ изруд. :smt012

Aз съм пак анонимният. Сега гледах и Cannibal Holocaust. Наистина това е един от най-гнусните филми, които съм гледал. Не е страшен, но много гнусен, а принципно не съм от гнусливите. Личи си, че е актьорска игра и човешките убийства са измислени, но пак е доста гнусливо, а и ти става жал за животните избити за този иначе безмислен филм. Филмът наистина е много тъп и безмислен. Направен е жалък опит за сюжет. Толкова е интересно, колкото да гледаш час и половина от работен ден на месар в кланица.

Madness
09-05-2007, 14:54
ОЧИТЕ НА СКАЛИТЕ2

bloodfrozen
09-08-2007, 06:21
И аз съм гледала Cannibal Holocaust, мога да кажа, че е много брутален филм и на ужас пуканки няма да ям повече.. Wrong Turn само първата част съм гледала и сега, след като е излязла и втора част, много ми се иска да я гледам скоро време. Tрилогията Saw също ми харесва, пък и бях гледала из интернет, че предстои да излезе и четвърта част, което не знам до каква степен е вярно. Харесва ми и сериала Masters of Horror, от който съм гледала някои серии от първия сезон.

BeMyLover
09-08-2007, 07:52
Saw III / Убийствен Пъзел 3
Много добър филм трябва да се гледа.

http://img.zamunda.net/bitbucket/Saw3.JPG[/img]

MistyMonster/LikeViolence
09-08-2007, 07:57
Ми Погрешен завой двойката ме кефи.
Ама не е баш страшен ..с ония изроди ;D

sinful`girl
09-08-2007, 08:01
"Ексзорсизмът на Емили Роуз: ;)

mushroomche
09-09-2007, 23:47
ами мисля че... беше saw (вс части)
но беще интр отколкото страшно :P :mrgreen: :mrgreen:

freakrocker
02-15-2011, 17:17
saw,nightmare on elm street,freddy vs.jason , mirrors,wrong turn, swenny tod, exorcism of emily rose (по истински случай) , Silent hill , Dead silence, The hills run red (заснет в бг) , The grudge, The ring, One missed call, Sleepy Hollow, Evil dead, Dead alive, Trick r treat , Stay alive, Bloody Mary , Hellraiser, The doll master, House of wax

fanpire
02-15-2011, 17:40
Ми аз съм гледала много страшни филми,но повечето не са нищо особено.По-страшни са:
-Предизвестена смърт 1,2
-Гробище за домашни любимци 1
-Гняв 3
-Паранормална активност [този не е чак толкова страшен,но повечето хора ги е страх защото е по истинки случай]