PDA

View Full Version : Как да върна тръпката във връзката ни?



oTcHaqNaTaAaA
08-30-2007, 15:35
Zdraveite.imam edin problem koito me muchi posledno vreme..
:arrow: s priqtelq mi hodim ot 1 godina i 3 meseca...Mnogo se obichame no naposledak se durji stranno...imam chuvstvoto che se otdalechava ot meen..ne e kato predi...karame se za gluposti i na men mi stava mnogo mnogo mnogo mnogo kofti.. :( iskam da vurna predishnata trupka ..kakvo da pravq ??daite mi savet..?molqvi...sigurna sam che ne haresva nikoq druga..i che nqma druga...iskam samo da vurna predishnata trupka...DAITE MI SAVET..

P.S ne mi kazvaite che nqma da stane...zashtoto sam sigorna che shte stane..molq vi bez ilishni mneniq..DA PISHAT TEZI KOITO SHTE MI POMOGNAT..blagodarq predvaritelno :smt010 :smt009

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

demons_of_my_soul
08-30-2007, 15:39
Интересът на едно момче към едно момиче и обратното е досущ като огънят - запалваш го, а сетне хвърляш дръва за да поддържаш пламъка...
Ти явно си го оставила да изгасне (доскучала си му).....
Запали отново огъня.... не питай как, ти си го познаваш и знаеш как!

thefreak
08-30-2007, 15:40
Ще пиша, ако искам.

demons_of_my_soul
08-30-2007, 15:40
Ще пиша, ако искам.

хахахаха егати гада хехехехе :smt005

shivacheva
08-30-2007, 15:40
Ами опитайте да разнообразите връзката си...Сменете местата на които примерно ходите,правете различни от досегашните неща...Все пак година и три месеца не са малко време...на всеки би му писнало еднообразното ежедневие...Ако проблема не е в разнообразието нямам мнение...А и трябва да си доволна,че няма друга...Това е само плюс за теб...Мога да ти пожелая само късмет и дано тръпката да се върне,макар че нз каква ще е цената и усилията...Но все пак късмет. :wink:

08-30-2007, 15:53
ami pogovorete si i mu kaji 4e go obi4a6 i dyrji6 na nego, 4e ne si struva da se karate za gluposti, 4e toi e vajen za teb, pregyrni go i mu podari edna celuvka po buzata : )

ama hubavo si pogovorete - ponqkoga edin razgovor ima po golqmo vyzdeistvie ot vsqkakvi raznoobrazni mesta, deistviq i t.n...

monityY
08-30-2007, 15:55
Интересът на едно момче към едно момиче и обратното е досущ като огънят - запалваш го, а сетне хвърляш дръва за да поддържаш пламъка...
Ти явно си го оставила да изгасне (доскучала си му).....
Запали отново огъня.... не питай как, ти си го познаваш и знаеш как!

=D> 1+

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-30-2007, 16:01
дам вярно е ... правете нещо различно което до сега не сте правили ;) сменете местата на които ходите ... и т.н. :)

thefreak
08-30-2007, 16:32
a[N]D[i]T[k]a]дам вярно е ... правете нещо различно което до сега не сте правили ;) сменете местата на които ходите ...
...правете секс с други хора....

tuka6na
08-30-2007, 16:44
a[N]DT[k]a]дам вярно е ... правете нещо различно което до сега не сте правили ;) сменете местата на които ходите ...
...правете секс с други хора....
На някой ще им прозвучи безумно,но има вярно тука.А никой не спомена нещо такова.Като се каже дълга връзка и разнообразяване ,то едно от съществените неща е да обърнете внимание на сексуалния живот.Аз лично съм почти сигурна ,че гореспоменатото ще помогне,но ако не искаш да прибягваш до ЧАК такива крайности(а ти,предполагам няма да искаш),пробваите друго различно(това вече сама трябва да прецениш)..'Изненадай го' на необичайно място,направи ти първата крачка,покажи му ,колко е желан всъщност.За остналите занимания вече казаха-ходете на различни места,забавлявайте се по 'по-друг' начин,вижте какво ще ви хареса и така...

shivacheva
08-30-2007, 16:48
a[N]DT[k]a]дам вярно е ... правете нещо различно което до сега не сте правили ;) сменете местата на които ходите ...
...правете секс с други хора....
На някой ще им прозвучи безумно,но има вярно тука.А никой не спомена нещо такова.Като се каже дълга връзка и разнообразяване ,то едно от съществените неща е да обърнете внимание на сексуалния живот.Аз лично съм почти сигурна ,че гореспоменатото ще помогне,но ако не искаш да прибягваш до ЧАК такива крайности(а ти,предполагам няма да искаш),пробваите друго различно(това вече сама трябва да прецениш)..'Изненадай го' на необичайно място,направи ти първата крачка,покажи му ,колко е желан всъщност.За остналите занимания вече казаха-ходете на различни места,забавлявайте се по 'по-друг' начин,вижте какво ще ви хареса и така...
Ето това се опитвах да кажа... :wink:

COME_BACK
08-30-2007, 16:50
загуби ли се веднъж тръпката няма как да я върнеш!

demons_of_my_soul
08-30-2007, 16:52
a[N]D[i]T[k]a]дам вярно е ... правете нещо различно което до сега не сте правили ;) сменете местата на които ходите ...
...правете секс с други хора....


хехехе ти си дивак - кефиш мъ

Korni_ReSeRvE
08-31-2007, 06:24
em ti si go poznava6 kuf e i samo ti znae6 kak da si vurnete trupkata

StayClose
08-31-2007, 07:36
изнасили го. :wink:

LetiCherry
08-31-2007, 07:52
Първо и най-важно правило - просто не оставя6 нещата да стигнат до момента в кйто се питаш как да върнеш пламъка! Защо си оставилка тръпката да си отиде? Ни8кой не е казал, 4е е лесно да се поддържа връзка, но е ХИЛЯДИ пъти по-лесно отколкото да оставиш нещата на произвола и после да се 4удиш как да връщаш тръпката.


Ина4е правете нещо разли4но, изненадай го, заведи го някъде, прекарайте някой уикенд само двамата, не се карайте за глупости и така...

FiFcheto
08-31-2007, 08:53
Първо и най-важно правило - просто не оставя6 нещата да стигнат до момента в кйто се питаш как да върнеш пламъка! Защо си оставилка тръпката да си отиде? Ни8кой не е казал, 4е е лесно да се поддържа връзка, но е ХИЛЯДИ пъти по-лесно отколкото да оставиш нещата на произвола и после да се 4удиш как да връщаш тръпката.


Ина4е правете нещо разли4но, изненадай го, заведи го някъде, прекарайте някой уикенд само двамата, не се карайте за глупости и така...
Tfa e mn pravilno re6enie,opredeleno trqbva da napravi6 ne6to takova! :)

LaDy_DaQnA
08-31-2007, 10:15
mi godina i tri meseca nie malko hi4.Moje da probva6 da napravite ne6to razli4no nestandartno koeto ne ste pravili predi.Nezavisimo dali v sex-a ili vyv jivota(da ska4ate s bynjdi ili ne6toc podobno). Moje6 da vyrne6 romantikata da otidete na nqkoe tiho spokoino mestence uiutno i priqtno da si govorite mili ne6tica da se gu6kate i celuvate.da gledate filmi vypreki 4e ste go pravili.Prosto probvai ne6to razli4no

hforce
08-31-2007, 10:25
moga da ti dam 1 suvet, no e noj s 2 ostrieta, moje da vurne trupkata vuv vruzkata vi, no moje da se otdale4ite pove4e

pogovori s nego, kaji mu si4ko, 4e ve4e misli6 4e nqma trupka i t.n. i go pitai dali e suglasen primerno da ne se vijdate za nqkolko dena, ako ne e suglasen togava ne znam, ako se suglasi stava, no nqkolko dena, ne da ne se vijdate 1 mesec 6tot 6e se zabravite :) 1-2-3 dena sa dostatu4ni :)

08-31-2007, 11:12
Най-сигурният метод е да се опиташ да го отдалечиш малко от себе си. Направи се на недостъпна или на чаровно сърдита. Накарай го да мисли, че никога не си му вързана в кърпа, играй игра без правила и той ще те обича без гранично. Накарай го да се почувства истински важен в твоя живот. Истинската обич е когато обичаш някой така, сякаш утре няма да е до теб. Изпитвал съм го в моята връзка - аз живея в чужбина и се връщам в БГ през няколко месеца. На раздяла ние се обичаме така както в началото. Пробвай го и ако наистина се обичате, илюзията за раздяла ще върне първоначалната тръпка обратно. ;)

100%angel
08-31-2007, 11:32
Няма как да върнеш старата тръпка направи така се появи нова още по силна :D

sladkish_14
08-31-2007, 11:36
Интересът на едно момче към едно момиче и обратното е досущ като огънят - запалваш го, а сетне хвърляш дръва за да поддържаш пламъка...
Ти явно си го оставила да изгасне (доскучала си му).....
Запали отново огъня.... не питай как, ти си го познаваш и знаеш как!

=D> 1+

Присъединявам се +1