PDA

View Full Version : Не желае да ми прави френска



oTcHaqNaTaAaA
08-30-2007, 15:37
priqtelq mi ne iska da me lije..do sega go e pravil 2-3 puti no kato go pomolq i otkazva..az mu duham redovno... i dneska kato mu kazah che nqma poveche dda mu lapam.. toi vika mi ok nqma da sa ebem togava...mnogo dobre se podurjam...ne mirisha..kypq se s dush gel..sled tova sapun ..slagam intimen gel..i krem...no neznam zashto ne iska..sashto taka kaza che ne go e gnus... :( :( kakvo da napravq za da me lije ?

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

hasaiko
08-30-2007, 15:41
Има още риба в морето :wink: :smt008 \:D/ \:D/

CeviruS
08-30-2007, 15:41
mi az ne moga da go nakaram da te liji 6tom si podjurja6 higienata i si 4ista i ne merie6 togava kfo poe4e iska ???

08-30-2007, 15:42
ПРОСТО НЯКОИ НЕ ОБИЧАТ МА!
Защо мъжът е длъжен да лиже, а когато някой пич каже че тя не иска да му духа и всички го обвиняват в сексуален тормоз :smt013

ChRiSTiaNo_07
08-30-2007, 15:42
priqtelq mi ne iska da me lije..do sega go e pravil 2-3 puti no kato go pomolq i otkazva..az mu duham redovno... i dneska kato mu kazah che nqma poveche dda mu lapam.. toi vika mi ok nqma da sa e**** togava...mnogo dobre se podurjam...ne mirisha..kypq se s dush gel..sled tova sapun ..slagam intimen gel..i krem...no neznam zashto ne iska..sashto taka kaza che ne go e gnus... :( :( kakvo da napravq za da me lije ?

завържи го за леглото и му седни на лицето :P

08-30-2007, 15:43
ПРОСТО НЯКОИ НЕ ОБИЧАТ МА!
Защо мъжът е длъжен да лиже, а когато някой пич каже че тя не иска да му духа и всички го обвиняват в сексуален тормоз :smt013

~BoRn^InLoVe~
08-30-2007, 15:43
бой бой бой :-D :-D :-D

thefreak
08-30-2007, 15:52
priqtelq mi ne iska da me lije..do sega go e pravil 2-3 puti no kato go pomolq i otkazva..az mu duham redovno... i dneska kato mu kazah che nqma poveche dda mu lapam.. toi vika mi ok nqma da sa e**** togava...mnogo dobre se podurjam...ne mirisha..kypq se s dush gel..sled tova sapun ..slagam intimen gel..i krem...no neznam zashto ne iska..sashto taka kaza che ne go e gnus... :( :( kakvo da napravq za da me lije ?

завържи го за леглото и му седни на лицето :P
nice

~BoRn^InLoVe~
08-30-2007, 15:54
priqtelq mi ne iska da me lije..do sega go e pravil 2-3 puti no kato go pomolq i otkazva..az mu duham redovno... i dneska kato mu kazah che nqma poveche dda mu lapam.. toi vika mi ok nqma da sa e**** togava...mnogo dobre se podurjam...ne mirisha..kypq se s dush gel..sled tova sapun ..slagam intimen gel..i krem...no neznam zashto ne iska..sashto taka kaza che ne go e gnus... :( :( kakvo da napravq za da me lije ?

завържи го за леглото и му седни на лицето :P
nice и пръцни :smt081

shivacheva
08-30-2007, 15:56
priqtelq mi ne iska da me lije..do sega go e pravil 2-3 puti no kato go pomolq i otkazva..az mu duham redovno... i dneska kato mu kazah che nqma poveche dda mu lapam.. toi vika mi ok nqma da sa e**** togava...mnogo dobre se podurjam...ne mirisha..kypq se s dush gel..sled tova sapun ..slagam intimen gel..i krem...no neznam zashto ne iska..sashto taka kaza che ne go e gnus... :( :( kakvo da napravq za da me lije ?

завържи го за леглото и му седни на лицето :P
nice и пръцни :smt081
Това ще го предразположи... :smt005 :smt005 :smt005

08-30-2007, 16:22
Kagi mu na tvoq priqtel che ne e s vsichkiq si 6tom ne6te da te lije.
ps-az obicham da lija,mnogo daje....:D

VerryBerry
08-30-2007, 16:22
obezkosmqva6 li se?
ako ''ne''-eto q pri4inata
ako ''da''-lapai po barzata pricedura sl pat!

gazarka
08-30-2007, 16:27
ako darji6 na nego ne go karai,moje da se 4ustva unijen ili ddz no ne go karai na sila!

tedinkata_
08-30-2007, 16:29
tr toi sam da go pojelae kvo e tva iskane nasila ... =;

08-30-2007, 16:53
при това положение - каквото за тебе, същото и за него - тоест нищо, демек или и двамата ще си правите френска, или нито единия .. мисля, че е справедливо