PDA

View Full Version : Да честитя ли на момче?



In to the space
08-30-2007, 15:49
Zdraveite vsi4ki syjelqvam no nqmam kirilica.
4estit imen den na vsi4ki Alexandrovci:)

Vyprosyt mi e sledniqt: Imam si priqtel, s koito v momenta sme leko skarani (samo otbelqzvam) NO mnogo go obi4am. Tuk na rabotata mi idva edno mom4e koeto razbrah 4e se kazva Aleksandyr, no ne sme se zapoznavali. Simpati4en e...Slu4va se da razmenqme po nqkoq usmivka...Ta pitam - da mu 4estitq li imenniq den - dali nqma da izglejda vse edno mu se naviram v o4ite, ili puk 4e flirtuvam??Vie kak mislite?

Mnogo e typa temata no izkajete si mnenieto :smt005

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

monityY
08-30-2007, 15:52
Zdraveite vsi4ki syjelqvam no nqmam kirilica.
4estit imen den na vsi4ki Alexandrovci:)

Vyprosyt mi e sledniqt: Imam si priqtel, s koito v momenta sme leko skarani (samo otbelqzvam) NO mnogo go obi4am. Tuk na rabotata mi idva edno mom4e koeto razbrah 4e se kazva Aleksandyr, no ne sme se zapoznavali. Simpati4en e...Slu4va se da razmenqme po nqkoq usmivka...Ta pitam - da mu 4estitq li imenniq den - dali nqma da izglejda vse edno mu se naviram v o4ite, ili puk 4e flirtuvam??Vie kak mislite?

Mnogo e typa temata no izkajete si mnenieto :smt005

Da,TEMATa e tupa.. am.. kaji mu kfo ti puka kfo 6e si pomisli taman 6e zavarje6 razgovor,tuko vij se okajelo 4e i toi ti hvurlil oko i se polu4at ne6tata

shivacheva
08-30-2007, 15:53
Ако става въпрос просто за пожелание-да,честити му,какъв е проблема?
Но наистина се постарай да не изглежда като флирт...Пожелание и това е...Въпроса е да не се увлечеш много-много и всичко ще е ОК.
:roll: :) :wink:

in to the space
08-30-2007, 15:57
I az iskam da ne se uvli4am no mi se struva 4e to4no na flirt 6te si otide rabotata a az ne iskam da se polu4ava taka
moje bi e po dobre da si mul4a
:-#

otka4ena
08-30-2007, 16:00
Не мисля,че това,че си утчтива с него той би изтълкувал като флирт.Само момичетата си мислим за такива неща и много задълбочаваме ;)

08-30-2007, 16:05
daa taka e...mn si prava otkachena
i vse pak ...6te vidim kato doide
kakvoto e na momenta :-)

tweeetyreni
08-30-2007, 17:41
V tova da mu chestitish nqma nishto losho daje e mnogo dobyr jest.

shivacheva
08-30-2007, 18:47
daa taka e...mn si prava otkachena
i vse pak ...6te vidim kato doide
kakvoto e na momenta :-)
Честити му...вярно е че ще бъде и повод за разговор...а и може да бъде повод за начало на едно добро приятелство (само това!)...Така,че не се притеснявай и го направи. :wink:

08-30-2007, 21:03
4estiti mu, daje nqma da useti za flirt a 6te kimne i sled minuti 6te e zabravil(ako si prosto nqkoq), ne si mislete 4e myjete mislqt po 30 min predi da pravqt ne6to.

sexy_for_you
08-30-2007, 21:55
Ако става въпрос просто за пожелание-да,честити му,какъв е проблема?
Но наистина се постарай да не изглежда като флирт...Пожелание и това е...Въпроса е да не се увлечеш много-много и всичко ще е ОК.
:roll: :) :wink: