PDA

View Full Version : Не мога да повярвам,че пак ми се слу4ва!Хелп ;(



sLyn4icE{}
08-30-2007, 16:14
Преди пове4е от година имах нещо като флирт с едно мом4е.Той наистина ме харесваше,а и аз не бях безразли4на,но не бях готова да излизам сериозно с него и му отказах няколко пъти.Тогава той по4на да се сържи адски гадно с мен.Когато 4атехме говореше гадно,натякваше ми 4е аз го харесвам,а той мен не и такива неща.Товас ме накара да прекратя всякакви отношения с него.И така разбрах,4е 4увствата ми към него са били просто увле4ение.
Преди няколко месеца пак се намерихме и по4нахме да общуваме.По улицата ми се усмихваше...Незнам какво ми става,но не мога да повярвам,4е пак изпитвам някакво увле4ение към него!Аз оби4ам бившия си приятел,с който от месеци не ходим...и от толкова време не бях изпитвала увле4ение към друг!Направо съм много уплашена,защото това не трябва да става.Той си пада явно женкар...но пак се опитва да ме зарибява.Не искам да се потдавам..засега съм недостъпна,но незнам докога ще мога така.Не искам пак да по4не да се държи гадно... :?
Това е доказателство,4е един 4овек ако веднъж е имал симпатии към друг те никога не из4езват!Просто е така..
И какво да правя?

ford_ka
08-30-2007, 16:19
ami druj se bezrazli4no s nego
ili izlezte nqkolko puti da ti mine uvle4enieto i posle go razkarai - puk moje i da ti haresa
ili puk mu kaji 4e si lesbiika

Presley
08-30-2007, 17:42
Еми ако найстина си пада женкар,помисли какво точно искаш.Ако искаш нещо сериоэно,не се эахващай с него.И беэ това сама каэа,че чусвставата ти са нещо като увлечение.Но пък ,ако искаш просто флирт и раэпускане,давай.Хвани се с него.Само че, помисли добре,да не эеме увлечението да препасне вн нещо повече и после ти да си наранената и оставената...решението си е твое.Не се води по чуждия ум.



Това е доказателство,4е един 4овек ако веднъж е имал симпатии към друг те никога не из4езват!Просто е така..
И какво да правя?
Това никак не е вярно. :-D

sLyncHicE{}
08-30-2007, 17:57
Еми ако найстина си пада женкар,помисли какво точно искаш.Ако искаш нещо сериоэно,не се эахващай с него.И беэ това сама каэа,че чусвставата ти са нещо като увлечение.Но пък ,ако искаш просто флирт и раэпускане,давай.Хвани се с него.Само че, помисли добре,да не эеме увлечението да препасне вн нещо повече и после ти да си наранената и оставената...решението си е твое.Не се води по чуждия ум.



Това е доказателство,4е един 4овек ако веднъж е имал симпатии към друг те никога не из4езват!Просто е така..
И какво да правя?
Това никак не е вярно. :-D Вярно е.Преди година си го харесах и след кратко време не ми пукаше,но вътрешно винаги си ми е бил симпати4ен.Знам,4е се е държал и гадно...това определено промени отношението ми към него,но симпатиите си ги е имало и си остават.

alkobalko
08-30-2007, 17:58
Лично аз не бих се занимавала с човек, който ме е обиждал и наранявал.

GaNgStAz
08-30-2007, 18:13
Не се занимавай, бъди безразлична.. избягвай честите контакти с него.

kotetyyy
08-30-2007, 18:19
emi probvai ako nestane go zareji 6to izpitva6 uvleenie! ako pyk ka zapo4ne da se dyrji dagno prekusni otno6eniqta si s nego!!!

Presley
08-30-2007, 18:23
Лично аз не бих се занимавала с човек, който ме е обиждал и наранявал.
И тва е вярно.