PDA

View Full Version : Японско чудо



metaxa
08-30-2007, 18:11
Здравейте,
Искам да Ви питам изпробвали ли сте диетата "Япоснко чудо"?Вчера случайно попаднах на нея и понеже ме заинтригува попрочетах малко за нея.Пише че се отслабва с около 7 кг. през първата седмица и по 500 гр.всеки ден от втората седмица, но при всеки е различно(зависи от меатаболизма и гените)Би ли могла да ми навреди тя по-някакъв начин :-k :-k :-k

П.С.:Ето я и самата диета
Диета "Чудо" – Япония
ПЪРВИ ДЕН

Закуска – чаша кафе.
Обяд – две твърдо сварени яйца.
Вечеря – парче месо (печено или варено без мазнина) и салата подправена с лимон.

ВТОРИ ДЕН

Закуска – чаша кафе и парче сухар.
Обяд – две твърдо сварени яйца.
Вечеря – парче шунка, салата подправена с лимон и една чаена чаша кисело мляко.

ТРЕТИ ДЕН

Закуска – чаша кафе.
Обяд – зеленчуци и плодове.
Вечеря – две твърдо сварени яйца, салата подправена с лимон и шунка.

ЧЕТВЪРТИ ДЕН

Закуска – чаша кафе.
Обяд – две твърдо сварени яйца и сок от моркови.
Вечеря – парче месо (печено или варено без мазнина) и салата подправена с лимон.

ПЕТИ ДЕН

Закуска – настърган морков подправен с лимон.
Обяд – печена риба подправена с домат.
Вечеря – не се яде.

ШЕСТИ ДЕН

Закуска – чаша кафе.
Обяд – две големи парчета пилешко месо (варено или печено) и салата.
Вечеря – парче две твърдо сварени яйца и морков.

СЕДМИ ДЕН

Закуска – чаша кафе.
Обяд – парче месо (печено или варено без мазнина) и плод.
Вечеря – парче месо (печено или варено без мазнина) или риба и салата подправена с лимон.

От 7-ия ден до 14-тия ден диетата се повтаря същия ред. След приключване на диетата много внимателно започнете захранване. За да има дълготраен ефект избягвайте консумацията на сладкиши и алкохол.Не си правете експерименти :!:



П.П.С.:Момиче съм на 12 ако има значение

П.П.П.С:Ако има желаещи да диетуваме заедно :smt052

glupa4e
08-30-2007, 18:23
zdravei az ia po4nah predi dva dni no neznam nishto drugo za neia kakva trqbva da e salatata i t.n ako nqkoi znae pls da kajeeeee ina4e shte dietuvame zaedno ;)

metaxa
08-30-2007, 18:28
Салатата трябва да е с лимонов сок и да е от пресни зеленчуци аз това знам. :lol: Чакам още желаещи да диетуваме заедно.

NerazreshenSimvol
08-30-2007, 18:33
:shock: Предполагам, че ще има голям ефект от нея... ако доживееш 14-ия ден. :roll: Ама с тая "закуска" - чаша кафе... :shock: Ами който не пие кафе??? И нали уж закуската е най-важното ядене?

Съветвам те да не се подлагаш на тази диета... и въобще на никаква. Все пак си само на 12. Има да растеш и да се развиваш, така че и да отслабнеш няма да е за дълго, не можеш да спреш развитието си и ще се окаже, че си гладувала напразно. Диетите не са много полезно нещо... особено някви случайни диети, изкопани от кой знае къде и ОСОБЕНО на тази възраст! [-X

Вместо да търсиш с кого да "диетуваш", потърси с кого да поспортуваш!!!

metaxa
08-30-2007, 18:39
Аз спортувам.Мисля че кафето може да се замени с чай(ама не студен) :!: Благодаря все пак :)

~BoRn^InLoVe~
08-30-2007, 18:42
кат ша я правиш я направи кат хората поне...не стига че си на 12 #-o

metaxa
08-30-2007, 18:45
е да де аз ще я спазвам ама казвам за другите

08-31-2007, 06:36
Поздравеления за смелостта да експериментирате със здравето ви.
Като ви диагностицират гастрити сигрно няма да сте толко въодушевени, колкото като я почвате тая "диета".

Sweet__baby
08-31-2007, 07:23
Пробвах диетата. Спазвах я 2 седмици и резлутата е: 4 кг. :roll: