PDA

View Full Version : Информация за НАТФИЗ



08-30-2007, 19:13
xora 6te moje li da mi dadete malko info za натфиз potursix v neta no ni6to ne namerix.predvaritelno blagodarq

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Like the wind`
08-30-2007, 19:46
http://natfiz.bitex.com/story.php?page_type=1&info_type=5&where=0&menu=& :wink:

Like the wind`
08-30-2007, 20:25
Йей,станахме 3-ма значи. :)

HopeLesss
08-31-2007, 07:00
Не искам да ви убивам мечтите, но НАТФИЗ не е за всеки... От достоверен източник знам, че за да влезеш (говоря за актьорско майсторство) трябва да отидеш на някакъв техен курс, който е от януари до септември и струва 1000 и нещо... И все пак човек не трябва да се отказва от мечтите си ;)

LunaTriCk
08-31-2007, 08:40
Чак 1000 не е май, по-евтино е. Моя беше 120 май или нещо такова ама е за актьорско майсторство, а режисура. Курсовете са задължителни ! Другото, което е в НАТФИЗ не се влиза от първия път. Поне трети-четвърти в най-добрия случай. Миналата година се пробвах и ни се засякоха изпитите с тези на актьорите, та поговорихме си малко докато чакахме и май не срещнах нито един, който да му беше за 1 път. Имаше един за 7 път :shock: . Както и да е, успех :roll:

tuka6na
08-31-2007, 09:13
Не искам да ви убивам мечтите, но НАТФИЗ не е за всеки... От достоверен източник знам, че за да влезеш (говоря за актьорско майсторство) трябва да отидеш на някакъв техен курс, който е от януари до септември и струва 1000 и нещо... И все пак човек не трябва да се отказва от мечтите си ;)
Когато аз кандидатсвах ходих на такъв курс и всъщност там усвоих същественото.Къде другаде ще получиш желаната подготовка иначе.Там не само се подготвяш както си трябва ,а и все пак курсовете са съобразени до някаква степен с изпита,вярно си е.
За натфиз-най-доброто място на което съм си представяла да прекарвам с удоволствие толкова голяма част от времето си :-D .Заслужава си усилията,наистина; )