PDA

View Full Version : Готови теми



08-30-2007, 18:33
Здравейте.Интересува ме някой може ли да ми даде инфо как стоят нещата с кандидатстудентските изпити по литерарура,по-точно интересуват ме написани теми които получаваш срещу заплащане естествено.Някой ползвал ли е готови теми по-лесно ли е.Освен по литерарура искам да питам как стоят нещата и с темите по история.С две думи искам да си купя готови теми и по двата предмета.

08-30-2007, 18:49
и на мен ми трябват теми по литература за тая година.ако пишеш в гугъл кандидат-студентски теми по литература излизат разни сайтове,от които можеш да си купиш.има и обяви от хора и пише,че уж са за отлична оценка над 5,50 ,но ако не ти ги намери твой познат няма как да си сигурен,че не са за 3-4 примерно.по-добре разпитвай за тия теми.или ако познаваш някой студент да ти ги даде,но да е познат човек.няма смисъл да се дават толкова пари за нещо,което може да се окаже тъпо,зле написано и безполезно.на мен разни познати са ми обещали,че ще поразпитат,но ако не намеря така не знам от къде ще си купя и аз. :roll:

meri88
08-31-2007, 15:18
ем хора от моя клас си бяха взилали и таази година на изпита нищо не направиха.....Разберете какъв е конспекта и си ги идтеглете или питайте някой да ви ги даде, защото са много.А и все пак трябва да се знае всяко едно стихотворение и всеки разказ от 11 и 12 клас.....За една година незнам дали ще успеете да се подготвите.Аз имам някакви , но незнам дали ще станат....