PDA

View Full Version : ежедневни превръзки



08-30-2007, 18:38
Хора може ли да ми кажете колко горе-долу струват ежедневните превръзки, по колко са в пакет и на коя фирма са най хубави ??? :-s Мерси, предварително за отговорите !!! O:)

Sweet__baby
08-30-2007, 19:16
Ежедневните превръзки на Always Ultra не са лоши. Както и тези на Everbel-добри са и двата вида
Лично аз използвам само на Always ultra + Everbel! . Те са няколко вида де...
Light, нощни и т.н

1 пакет е от 2.30 -2.60 лв
:wink: А вече двойните са повече около 3.60 :wink:

punkrock
08-30-2007, 19:16
Отиди в магазина и виж бе :-s

08-30-2007, 19:40
ами аз харесвам наи много discreet deo тези от рекламата-ароматизирани са(deo)и са 1.55 :wink: 20 броя в кутийка

08-31-2007, 06:42
ами аз харесвам наи много discreet deo тези от рекламата-ароматизирани са(deo)и са 1.55 :wink: 20 броя в кутийка

exactly :-D

foreverr
08-31-2007, 07:22
ne gore kadeto citira a po gore bqh az! :mrgreen:

08-31-2007, 15:22
Ежедневните превръзки на Always Ultra не са лоши. Както и тези на Everbel-добри са и двата вида
Лично аз използвам само на Always ultra + Everbel! . Те са няколко вида де...
Light, нощни и т.н

1 пакет е от 2.30 -2.60 лв
:wink: А вече двойните са повече около 3.60 :wink:a tezi ot 2.60-2.70 kolko sa vutre v paketa?

hahavteen
08-31-2007, 16:12
Ежедневните превръзки на Always Ultra не са лоши. Както и тези на Everbel-добри са и двата вида
Лично аз използвам само на Always ultra + Everbel! . Те са няколко вида де...
Light, нощни и т.н

1 пакет е от 2.30 -2.60 лв
:wink: А вече двойните са повече около 3.60 :wink:

Ъъъъъ сега съм объркана 8-[ Аз до колкото знам няма Allways Ultra ежедневни превръзки а Alldays които са на същата фирма.И освен това за първи път чувам за нощни :-s .Ама не знам де.... :roll: .
По темата :arrow: Не мога да ти кажа нищо за цените но според мен най-добри са Carefree.Discreet не се залепват хубаво ](*,)

08-31-2007, 19:45
аз откакто ми е дошло, т.е. преди година ползвам Libresse, много са удобни пък и майка ми тогава ми каза "аз по принцип чак такива превръзки не си купувам" - направо все едно ми ги издигна в култ :D наистина са добри, на скоро смених на always normal - жълтичките, пак стават :wink:

08-31-2007, 21:08
Ежедневните превръзки на Always Ultra не са лоши. Както и тези на Everbel-добри са и двата вида
Лично аз използвам само на Always ultra + Everbel! . Те са няколко вида де...
Light, нощни и т.н

1 пакет е от 2.30 -2.60 лв
:wink: А вече двойните са повече около 3.60 :wink:

Ъъъъъ сега съм объркана 8-[ Аз до колкото знам няма Allways Ultra ежедневни превръзки а Alldays които са на същата фирма.И освен това за първи път чувам за нощни :-s .Ама не знам де.... :roll: .
По темата :arrow: Не мога да ти кажа нищо за цените но според мен най-добри са Carefree.Discreet не се залепват хубаво ](*,)



аз пък си мислех че само при мен Discreet не залепват хубаво,поне ся се успокоих O:) та казваш тези ка керифрии,са хубави,дебели ли са тънки ли са,дай ми малко информация [-o<

Sweet__baby
09-01-2007, 08:15
Ежедневните превръзки на Always Ultra не са лоши. Както и тези на Everbel-добри са и двата вида
Лично аз използвам само на Always ultra + Everbel! . Те са няколко вида де...
Light, нощни и т.н

1 пакет е от 2.30 -2.60 лв
:wink: А вече двойните са повече около 3.60 :wink:a tezi ot 2.60-2.70 kolko sa vutre v paketa?

Light - са по 10 в пакета.
Нощните са мисля по 7 - 8 ,. защото са по-големи самите превръзки и в нормален пакет явно не се събират :wink:
А двойните пакети ...вътре са по 18-20 :wink: :smt006

foreverr
09-01-2007, 11:26
оф какво всички говорите на момичето и за дневни и ношни превръзки и тя се обърква!-не се заяждам,но помнете ежедневните превръзки са много малки!!!Ношни или дневни ежедневни превръзки няма!!!Има си само ежедневни бе хора и те са много малки!

Sweet__baby
09-01-2007, 11:49
Абе ти май си нямаш представа от превръзки!!!! [-(
Отиди в някоя близка аптека и попитай няма ли нощни превръзки на Always ultra!!!!??? Ама иначе говориш, като не си сигурна!!!
Изобщо не обърквам момичето, казвам й просто какви има и т.н!! ЕЕЕ значи.... компетентни хора...

П.П Нощните превръзки първо ,че са по-дълги, второ , че са и по-сигурни! :wink:

hahavteen
09-01-2007, 12:04
Абе ти май си нямаш представа от превръзки!!!! [-(
Отиди в някоя близка аптека и попитай няма ли нощни превръзки на Always ultra!!!!??? Ама иначе говориш, като не си сигурна!!!
Изобщо не обърквам момичето, казвам й просто какви има и т.н!! ЕЕЕ значи.... компетентни хора...

П.П Нощните превръзки първо ,че са по-дълги, второ , че са и по-сигурни! :wink:

Hello??? Ние говорим за ЕЖЕДНЕВНИ превръзки! Това са тези тъничките които се ползват ВСЕКИ ден а не по време на менструация! :roll:

Carefree са малко по-дебели от Discreet обаче залепват много хубаво и дори целия ден да не я сменяш изобщо не мръдва. Аз до скоро имах бяло течение обаче превръзките попиват всичко и винаги ми е било много комфортно и съм се чуствала сухичка....Тва е.Препоръчвам ти ги.Много по-добри са :wink:

09-02-2007, 10:53
Az polzvam Carefree i sum mn dovolna. Struvat mai nqkude kum 3lv ne sum sigurna 20 v paket. Ima razli4ni aromatizirani, nearomatizirani, za pra6ki i dr.

foreverr
09-02-2007, 13:15
да има превръзки always нощни,но те не са ежедневни!!!!!!Ежедневни са онези тънките и малките без крилца!!!!!!!!!!!!!!!!1

09-02-2007, 17:52
Az polzvam Carefree i sum mn dovolna. Struvat mai nqkude kum 3lv ne sum sigurna 20 v paket. Ima razli4ni aromatizirani, nearomatizirani, za pra6ki i dr.

ти какви ползваш, и ако може да кажеш имали по 40 или по 60 в кутия,примерно?

foreverr
09-02-2007, 20:10
ами аз използвам discreet DEO(ароматизирани)И ги има по 20,40 и 60 броя :wink: Супер са пробваи ги има и АIR-за дишане на кожата и NORMAL-обикновени

hahavteen
09-02-2007, 20:48
Az polzvam Carefree i sum mn dovolna. Struvat mai nqkude kum 3lv ne sum sigurna 20 v paket. Ima razli4ni aromatizirani, nearomatizirani, za pra6ki i dr.

ти какви ползваш, и ако може да кажеш имали по 40 или по 60 в кутия,примерно?

Би трябвало да има(тука където съм аз има и не виждам защо да няма и в БГ).Аз лично съм ползвала само от тези за прашки :wink: