PDA

View Full Version : Дали да направя крачка?



Лия-я-я-я-я
08-30-2007, 18:40
Эдравейте.
Нуждая се от съвет..!Момчето ,в което съм влюбена от ужасно много време наскоро ми предложи да се видим.Даже два пъти докато си говорим (вече говорим само по скайп от доста време ,но нищо..)!Предложи ми ,но пък не ми се е включвал да ме эаговори и да се оговорим.Та се чудя дале найстина иска....щом не ми се включва...
Та се чудя дали отново аэ да направя крачката и да му напомня ,че ще се виждаме...страх ме е да не му досаждам..ох...
Моля ви поставете се на мое място и ми даите някакъв съвет!Благодаря :)

monityY
08-30-2007, 18:42
Эдравейте.
Нуждая се от съвет..!Момчето ,в което съм влюбена от ужасно много време наскоро ми предложи да се видим.Даже два пъти докато си говорим (вече говорим само по скайп от доста време ,но нищо..)!Предложи ми ,но пък не ми се е включвал да ме эаговори и да се оговорим.Та се чудя дале найстина иска....щом не ми се включва...
Та се чудя дали отново аэ да направя крачката и да му напомня ,че ще се виждаме...страх ме е да не му досаждам..ох...
Моля ви поставете се на мое място и ми даите някакъв съвет!Благодаря :)

i na men mi se s slu4valo tfa,nedei da mu se natrapva6 ostavi go sam da se seti,ako ne se seti na4i prosto ne te obi4a ve4e i si mu omruznala.. a i skype lqbov nqma ama kakto i da e...

kotetyyy
08-30-2007, 18:43
iz4akai malko ako ne ti napomni toi napomni mu ti!

vvs_go
08-30-2007, 19:58
mi pokaji malko interes be!

08-30-2007, 20:48
dervai be, ne gi slu6ai kvo ti govorqt, kaji mu kakvo tolkova se sramuvate da ne bilo da dosajdate i kvoto i tam.

ZaHaRcHe
08-30-2007, 20:53
ami ako se pritesnqva6 4e 6te byde nahalno zapo4ni ei taka na 6ega
nali ko staa ko nqma li da si vidim ubavite li4ica na jivo ili ddz izmisli ne6to po taka.. ili pyk si 4akai pak da ti kaja da izlezete i tolkz