PDA

View Full Version : Хораааа ;( HELP!



08-30-2007, 19:38
Откакто се върнах от морето много се отпуснах откъм режима си на ядене и тренировките.Преди тичах всяка вечер и ядох много малко,а след това започнах много да ям и спрях да спортувам.Резултатът естествено е на лице - напълнях ужасно многооооо!!!! Вчера разбрах,че след 8 дни една приятелка ще прави голям купон и съм направо полудяла :smt010 :smt010 :smt010 Нз ,но трябва някак си за седмица да сваля възможно най-много.Та ви питам за диета,с която се сваля много (поне 5 кг ) за седмица.Моля ви не ми казвайте,че после всичко се връща и тн,това го знам,исам само на деня всичко д ае супер,а после ще му мисля.Няма значение от колко физическо натоварване и клко малко поемане на храна се състои диетата,само да се отслабва бързо и с много.МОЛЯ ВИ!ДАЙТЕ СЪВЕТ!готова съм на всичко [-o< [-o< [-o<

08-30-2007, 19:41
карай на салатки и евентуално някакво сухо месо, би трябвало да смъкнеш 2-3 до 4 кг. имай предвид, че при такова сваляне после ще се върнат.

има и друг номер - една приятелка, балерина, ми е казвала, че преди спектакъл няколко дни яде само пуканки...може да пробваш ако искаш.

MiRaCuLiXbb
08-30-2007, 21:04
Зарежи пуканките, а си ограничи храненето. Яж предимно зеленчуци, избягвай готвени манджи, тестени изделия и сладко. Започни веднага с бягане по няколко километра на ден. Ето и един трик: 3-4 дена пий повечко вода/3-4литра/. После постепенно я намали, за да я изхвърлиш от организма и да изглеждаш по-слаба и да не си подпухнала. Спри всякаква сол, за да не задържаш излишни течности в организма. Това е накратко, ако нещо те интересува по-специално питай.

08-31-2007, 17:25
Мда,благодаря ви :smt006 Вече втори ден ям едно кисело мляко 0,1% сутрин и после през деня няколко плода и тичам.Дано има успех :smt011
Иначе ако някой знае диета,от която се сваля бързо ще съм му много,много благодарна :D

ArTanDra
08-31-2007, 17:39
Бързо - при хирурга.

Може с бягането да правиш и някакви упражнения у вас : коремни , клекове ,а и да пиеш чайчета + мед (залъгват глада , а и се потиш от тях). Успех!

08-31-2007, 17:48
аве, по-добре без мед и много плодове (въглехидрати)....както си го кара е окей, имайки предвид, че си знае, че няма да е здравословно отслабване. поне като ще се тормози, да има ефект.

бтв глада се залъгва и с лъжица желатин в чаша вода...