PDA

View Full Version : Любов на 500 км



neizvestna
08-30-2007, 22:16
az sam momiche ot burgas i slichaino se zapoznah s edno momche v sait za zapoznanstva(toi e ot sofiq) otnachalo mi beshe vse edno beshe mi simpatichen no samo kolkoto da si pishem no sled nqkolko sedmici i dvamata pochnahme da se privarzvame edin kam dr (toi si ima averka..i az imam) v1preki tva si pishem IRC 4uvame se po telefona pra6tame si pisma SPIDI vse si kazvame che shte se vidim ](*,) strashno e sladak :smt007 no vse pak ne moga da rzebra dali i za dvamata e nqkakvo raznoobrazie m/u drugoto predi da izlqza na kafe i kogato nqmma kakvo apravq (ne moga da namerq tochna duma) ili naistina ima nqkakvo privlichane (kato srodnite dushi.....IMA TE NQKADE E TAM,MOJE DA SI NA DR KRAI NA SVETA NO SHTE TE NAMERQ! ) ili ne6to to sorta nznzn pomagaite 6toto :-k :smt012 ot tva sichko osatnalo se ob`rkva :smt019 :smt017 :smt064


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

AiKaTa
08-30-2007, 22:20
chesto horata se ottekchavat ot ednoobrazieto tochnmo tova estanalo i pri vas.tursote staratya trypka koqto veche q nqma ili prosto ne e sushtata v neshto koeto znaete che nqma budeshte.kontrolirai chuvstvata si!tova e samo zabavlenie bez budeshte!otdavai se na tozi flirt samo kolkoto trqbva!ne prekalqvai ;)

sh3_1s_7h3_0n3
08-30-2007, 23:19
Ъъъъ...к'ва е възможността да се видите?! :roll:

machoka
08-30-2007, 23:42
Докато не се видите за ден-два, няма да си сигурна какво точно може да се получи.. дори да си знаете и кътните зъби по мрежата, да водите видео разговори и т.н., допирът е нещото, което ще разбие на пух и прах виртуалните ви комуникации.

sh3_1s_7h3_0n3
08-30-2007, 23:52
Докато не се видите за ден-два, няма да си сигурна какво точно може да се получи.. дори да си знаете и кътните зъби по мрежата, да водите видео разговори и т.н., допирът е нещото, което ще разбие на пух и прах виртуалните ви комуникации.


и ако се видят, какво? :-k
бс <-=-> сф... не вярвам някой от 2мата да има мн път към др-я... :roll:

machoka
08-30-2007, 23:57
Ако поне единият от двамата го желае достатъчно, ще се видят. Инак и аз съм водил чатове и разговори с години и после какво?.. нищо, отшумяват. Е, бил съм и по-малък разбира се и съм нямал възможност да запаля колата и да ида някъде, но все пак явно не е ставало въпрос за нищо по-съществено.

Колкото и да е искрен и точен човек в интернет, на живо е различно - навиците му, дребни привички... всяка една малка подробност може да те отблъсне категорично от него или пък обратно - да бъде мотивчето да се хвърлиш в обятията.

sh3_1s_7h3_0n3
08-31-2007, 00:02
Аз съм на мнение, че "има ли желание - има и начин"... останалото са глупави оправдания... ест, само в случай, че и двамата го искат и са готови да поемат риска...
иначе к'во е то т'ва... 'ако единият го желае достатъчно'... той може мн неща да иска, ама др-я като не ще... :roll:

machoka
08-31-2007, 00:05
Е нали и двамата много се харесват?!

Значи е нужно само единият да иде при другия, а не и двамата да се срещнат в Пловдив - в такъв аспект го казах.

Това за 'има ли желание, има и начин' в доста глупаво - служи да залъгва децата до 10 годишна възраст да седнат и да учат за да влязат в добра паралелка. В масата от слуачите в живота като цяло, има желание и добро намеремие, но начин просто няма.
Ако ставаше по твоят цветнист и розов начин, нямаше да има нещастие по планетата и всички щяхме да сме доволни и щастливи. Уви, реалността е черна.

sh3_1s_7h3_0n3
08-31-2007, 00:11
Е нали и двамата много се харесват?!

Значи е нужно само единият да иде при другия, а не и двамата да се срещнат в Пловдив - в такъв аспект го казах.

Това за 'има ли желание, има и начин' в доста глупаво - служи да залъгва децата до 10 годишна възраст да седнат и да учат за да влязат в добра паралелка. В масата от слуачите в живота като цяло, има желание и добро намеремие, но начин просто няма.
Ако ставаше по твоят цветнист и розов начин, нямаше да има нещастие по планетата и всички щяхме да сме доволни и щастливи. Уви, реалността е черна.

:-s твоята реалност е черна...
когато човек иска нещо достатъчно силно, ще се опита да го постигне по всякакъв начин...

а и авторката не е сигурна в намеренията на момчето... а се съмнява дали Той не търси разнообразието...
за т'ва казах, че не трябва да е едностранчиво... :wink:

machoka
08-31-2007, 00:14
Реалността е една и тя е черна. Тези, които са засегнати най-малко от нея са единици, но нашата социална обстановка в България, ако щеш на Балканите не предразполага към наличие на такива.

Опитите да псотигнеш нещо няма да те доведат до успех в много случаи - напротив - ще влошат положението.. нахални гаджета не си ли имала? Не познаваш ли посредствени музиканти, които цял живот се мъчат да направят нещо, но постигат единствено посредствени резултати и т.н. и т.н.

примери много, но упоритостта в много случаи е лошо нещо.

sh3_1s_7h3_0n3
08-31-2007, 00:27
да се бориш за мечтите си или за щастието си...е лошо нещо?! :-s

мн по-лесно е да си примириш и да оставиш 'нещата така'...

като казах, че човек ще се опита да постигне желаното по всякакъв начин, нямах предвид да е досадно упорит... или дори нахален... ест, че всяко нещо си има мярка... но ако знаеш къде е границата, защо да не стигнеш до нея без да я прекрачваш?

нямам предвид авторката да прави невъзможното за една любов, още повече, че сигурно и 2мата са достатъчно малки и несамостоятелни, за да могат да пропътуват 500км 'просто ей така'...
идеята е да не се отказваш и да не се предаваш, ако искаш нещо...
к'во толкова... ако животът ти поднесе лимон, ти си направи лимонада...
пхах :roll:

MeGiTyY
08-31-2007, 00:30
macka az iam absoliutno su6tiq problem samo 4e az iam gadje toi neznae de ama .. az sam vlibena v tfa mom4e az sam ot sofia a toi ot varna i toi mi kaza 4e me obi4a samo 4e... neznam ve4e kvo da prava nie sme se vijdali no sam 100% sigurna 4e ni6to nqma da se polu4i.. taka 4e nqma kvo da zalaga6 na teq ne6ta..

MaRiNkA_16
08-31-2007, 09:43
a moq muj kat e na 1500 da mrunkam???????zatva purvo misli posle pravi :smt019

Just_say_no
08-31-2007, 11:00
az sam momiche ot burgas i slichaino se zapoznah s edno momche v sait za zapoznanstva(toi e ot sofiq) otnachalo mi beshe vse edno beshe mi simpatichen no samo kolkoto da si pishem no sled nqkolko sedmici i dvamata pochnahme da se privarzvame edin kam dr (toi si ima averka..i az imam) v1preki tva si pishem IRC 4uvame se po telefona pra6tame si pisma SPIDI vse si kazvame che shte se vidim ](*,) strashno e sladak :smt007 no vse pak ne moga da rzebra dali i za dvamata e nqkakvo raznoobrazie m/u drugoto predi da izlqza na kafe i kogato nqmma kakvo apravq (ne moga da namerq tochna duma) ili naistina ima nqkakvo privlichane (kato srodnite dushi.....IMA TE NQKADE E TAM,MOJE DA SI NA DR KRAI NA SVETA NO SHTE TE NAMERQ! ) ili ne6to to sorta nznzn pomagaite 6toto :-k :smt012 ot tva sichko osatnalo se ob`rkva :smt019 :smt017 :smt064


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

И аз съм от Бургас. :mrgreen: След 4 дена заминавам за София искаш ли да те взема с мен?

sladkish_14
08-31-2007, 11:08
Ами направете възможно да се видите,пък после пак ще си говорим....

08-31-2007, 11:22
samo da te svetna 4e razstoqnieto mejdu sofiq i burgas e okolo 380 km,a ne 500 i ne e 4ak tolkova mnogo :)

Just_say_no
08-31-2007, 11:26
samo da te svetna 4e razstoqnieto mejdu sofiq i burgas e okolo 380 km,a ne 500 i ne e 4ak tolkova mnogo :)

Ми да. Ако имаш ролери или тротинетка найш ли колко бързо ще стигнеш? Апффф ... кво се тревожите за глупости бе #-o ?!?

08-31-2007, 11:37
samo da te svetna 4e razstoqnieto mejdu sofiq i burgas e okolo 380 km,a ne 500 i ne e 4ak tolkova mnogo :)

Ми да. Ако имаш ролери или тротинетка найш ли колко бързо ще стигнеш? Апффф ... кво се тревожите за глупости бе #-o ?!?

izvinqvai ama ima razlika mejdu 380 i 500 km.Ti tapa li si kva si? :lol:

08-31-2007, 11:40
samo da te svetna 4e razstoqnieto mejdu sofiq i burgas e okolo 380 km,a ne 500 i ne e 4ak tolkova mnogo :)

Ми да. Ако имаш ролери или тротинетка найш ли колко бързо ще стигнеш? Апффф ... кво се тревожите за глупости бе #-o ?!?

ti vijdala li si kartata na Balgariq skoro ili si nekoq 12-godi6na pikla i ne znae6 kade se namira6?????? :smt017

Just_say_no
08-31-2007, 11:47
samo da te svetna 4e razstoqnieto mejdu sofiq i burgas e okolo 380 km,a ne 500 i ne e 4ak tolkova mnogo :)

Ми да. Ако имаш ролери или тротинетка найш ли колко бързо ще стигнеш? Апффф ... кво се тревожите за глупости бе #-o ?!?

ti vijdala li si kartata na Balgariq skoro ili si nekoq 12-godi6na pikla i ne znae6 kade se namira6?????? :smt017

Я кой е станал с г.ъ.з.ъ. нагоре ?!?

1. Не съм на 12
2. Да отлично знам къде се намирам
3. Мисля, че си ми много под нивото, за да споря с теб.


Лек ден.

08-31-2007, 11:53
samo da te svetna 4e razstoqnieto mejdu sofiq i burgas e okolo 380 km,a ne 500 i ne e 4ak tolkova mnogo :)

Ми да. Ако имаш ролери или тротинетка найш ли колко бързо ще стигнеш? Апффф ... кво се тревожите за глупости бе #-o ?!?

ti vijdala li si kartata na Balgariq skoro ili si nekoq 12-godi6na pikla i ne znae6 kade se namira6?????? :smt017

Я кой е станал с г.ъ.з.ъ. нагоре ?!?

1. Не съм на 12
2. Да отлично знам къде се намирам
3. Мисля, че си ми много под нивото, за да споря с теб.


Лек ден.

phahahahaha, ebi si maikata togava!!!!!!! :smt005 :lol: