PDA

View Full Version : Поредната моя тема



LoveHim
08-30-2007, 22:25
Ами ще пиша колкото мога по-накратко, но да можете да разберете всичко :)
Та значи, първия път когато отидох на дискотека се запознах лично с един пич, който е от моя град, който преди го знаех само по физиономия и понеже той е познат на вуйчо ми(той кара такси) и така се олучихме да се пребираме с една кола и там си поговорихме с него. След това като излизам с майка ми на кафе или заведение и понеже и тя го познава сядаме при тях на една маса. И те се бяха събрали пак да ходят на дискотека, обаче аз не можах защото майка ми не ме пусна, защото е трябвало на следващия ден да и помага и аз му казах и той и се обади да я накара, но тя пак не се съгласи. И така не отидох и му писах смс от вкъщи и му казах да изчака още малко и ще мога да ходя без да се съобразявам с майка ми и тогава той ми върна смс, че за мен ще изчака и 5 години ако трябва. :) След това на една другаа дискотека танцувахме през цялото време и беше супер.
Той тогава ходеше с една 12 годишна курва, с която сме само на здравей и се познаваме, но тя не знае нищо за това, че аз съм излизала с тяхната компания и понеже е на 12 не й дават да ходи на нощна и ми беше казал че вече не ходи с нея и по принцип на него никога не му е пукало за нея.
Той замина за 2-3 седмици в чужбина и вечрта преди да замине бяхме пак на дискотека с компанията му и всичко беше супер, докато той не пийна малко повече и не започна да танцува и да се целува, но за това говорих по телефона на следващия ден и той каза, че нищо не помни и аз не му се сърдя само защото знам че тази, с която се целува отиде нарочно при него, защото не ме понасят мене всичките момичета от компанията и търсят някакъв начин, по който да ме дразнят.
Той каза, че като пристигне в чужбина ще ми пише и наистина ми писа, но когато попитах един негов приятел дали се е обаждал, той каза че е звънял на бившата си и после от друго място разбрах, че тя е казала че те все още ходят и никога не са късали, но аз не вярвам на нея, защото я знам на 100% каква и не се съмнявам да лъже.
И така ако има значение бившата е на 12, аз съм на почти 16, въпросния пич е на 20. Ако някой е прочел всичко това искам просто да си каже мнението, защото и аз нямам точно задаен въпрос, дажене знам и за какво написах всичко това, може би просто за да смоделя с някой... :)
Благодаря предварително![/b]

thefreak
08-30-2007, 22:30
Още 1 шматка...
Много станахте деба...

tuzaro
08-30-2007, 22:30
Още 1 шматка...
Много станахте деба...
не го четах ама щом е майна му вярвам

Бай Гроздан
08-30-2007, 22:32
Още 1 шматка...
Много станахте деба...
тия са въдът кат зайци :shock:

AFT
08-30-2007, 22:35
Прочетох го, но не разбрах - нашата роля каква е?

tuzaro
08-30-2007, 22:35
Още 1 шматка...
Много станахте деба...
тия са въдът кат зайци :shock:
баце много кандидатки станаха вече :-D

hasaiko
08-30-2007, 22:40
Дееба,прееба ме да го прочета :smt013 :D Като е безсмислена,напиши го на първия ред...По темата:лесно се увличаш...тоя "пич" си го представила като пълен нещастник... :smt012

LoveHim
08-30-2007, 22:49
Ако аз съм шматка не знам Вие какви сте и простотиите не в моята тема направете си вие тема. О да аз забравих вие едва лли знаете как. А пък не знам какъв съм го представила той е супер пекан, но на моменти си сменям мнението на 180 градуса. А вашата роля не знам и аз каква е. написах го ей така, някой може и да даде съвет какво да правя дали да продалжа всичко като говоря първо с него или по добре като се върне да не се занимавам с него...?

Polinkaaaaa
08-30-2007, 22:58
Мацка побликуваж го за сапунен сериал....


Съветче:зарежиго тоя незнае какво иска май май :wink:

AFT
08-30-2007, 23:03
Хъх, ти се мислиш за нещо повече от 12 годишната, нали? Според мен, той не открива разликата.

LoveHim
08-30-2007, 23:29
Хъх, ти се мислиш за нещо повече от 12 годишната, нали? Според мен, той не открива разликата.
Не се мисля за нещо повече, защото я познавам каква е. Тя просто е от многото курви, а аз не съм това е разликата

Erica
08-31-2007, 08:55
А пък според мен светът се е побъркал...Казваш,че е бившата му приятелка е на 12 в същото време курва,абе че то на 12 години е дете сигурно имаме различни представи за значението на тази дума...,но както и да е... 8)
Но по начина,по който си го описала...единственото ми заключение е,че на това момче доверие неможе да му се има...Ти сама си ще си прецениш как да постъпиш.
Айди и успех 8)

А и още нещо,алкохола не е извинение за действията на хората...винаги много ме е било яд на това оправдание "Бях пиян/а"....един познат казваше така "е кат е пиян/а що не отиде да яде лайна ами......направи еди кое си (изневери например)"

Lost_Kiss
08-31-2007, 09:05
Ако аз съм шматка не знам Вие какви сте и простотиите не в моята тема направете си вие тема. О да аз забравих вие едва лли знаете как. А пък не знам какъв съм го представила той е супер пекан, но на моменти си сменям мнението на 180 градуса. А вашата роля не знам и аз каква е. написах го ей така, някой може и да даде съвет какво да правя дали да продалжа всичко като говоря първо с него или по добре като се върне да не се занимавам с него...?

Towa spomenato mom4e Prosto si igrae i s tebe i s twa 12 godi6noto. vyob6te nedei se zanimava za6toto 6te si ispati6. neznam dali si bila s broikadjiq (i az ne sam bila,no edna fr e bila ) no ne ti i trqbva... Ama vse pak sama trqbva da si re6i6. Az si kazah mnenieto

Just_say_no
08-31-2007, 11:03
Прочетох го, но не разбрах - нашата роля каква е?

Я разкажи, за кво става въпрос?

100%angel
08-31-2007, 11:20
Мани нямам нерви да я прочета цялата :D

08-31-2007, 17:55
А пък според мен светът се е побъркал...Казваш,че е бившата му приятелка е на 12 в същото време курва,абе че то на 12 години е дете сигурно имаме различни представи за значението на тази дума...,но както и да е... 8)
Но по начина,по който си го описала...единственото ми заключение е,че на това момче доверие неможе да му се има...Ти сама си ще си прецениш как да постъпиш.
Айди и успех 8)

А и още нещо,алкохола не е извинение за действията на хората...винаги много ме е било яд на това оправдание "Бях пиян/а"....един познат казваше така "е кат е пиян/а що не отиде да яде лайна ами......направи еди кое си (изневери например)"
Определено нямаме различна представа, като казвам курва, значи курва. Пие, пуши и се занимава с какви ли не мутри до сега. И не знам момчето наистина като приятел е готин, но за гадже май май не става.
Все пак мерси за съветите Ви и ще видя като се върне какво ще става. Ще говоря с него определено, но как ще мине никой не знае.

MayKyTy
08-31-2007, 18:18
мммммм що ли съм съгласна с 1-вите 2 мнения .....
бтв многу ми е интересно кой е тоя 20 годишен дето ще ходи с 12-годишна .... да не говорим пък за тва да ходи с 12-годишна и да и изневерява с 16 годишна ...... :smt005 :smt005 :smt005

AFT
08-31-2007, 18:28
Прочетох го, но не разбрах - нашата роля каква е?

Я разкажи, за кво става въпрос?

Някакъв 20 годишен имал 12 годишна приятелка, зарязал я и тръгнал с наща съфорумка, която е на 16. Него го няма сега, но и "говори" (демек пише) все разни лигави глупости и тя му вярва. Сега пита какво да прави. 8-[


П.С. Не че много помня, но това е в общи линии, нали, авторке? :roll:

Just_say_no
08-31-2007, 20:49
Прочетох го, но не разбрах - нашата роля каква е?

Я разкажи, за кво става въпрос?

Някакъв 20 годишен имал 12 годишна приятелка, зарязал я и тръгнал с наща съфорумка, която е на 16. Него го няма сега, но и "говори" (демек пише) все разни лигави глупости и тя му вярва. Сега пита какво да прави. 8-[


П.С. Не че много помня, но това е в общи линии, нали, авторке? :roll:

Уфф... 12 годишна приятелка - дааа ... добреее мой чувек. #-o

StayClose
08-31-2007, 20:57
Голям пич на 20 чука 12годишна. :::

StayClose
08-31-2007, 20:58
Прочетох го, но не разбрах - нашата роля каква е?

"може би просто за да споделя с някой..."

:wink: Ние имаме ролята на слушатели,в случея читатели.

ZaHaRcHe
08-31-2007, 21:14
mi..moeto mnenie ne se zanimavai s nego
6tom hodi s 12 godi6na na4i mi e qsen
ti si na 16... mi nameri si nqkoi po svesten ni sa zanimavai s toq

LoveHim
08-31-2007, 21:22
А пък според мен светът се е побъркал...Казваш,че е бившата му приятелка е на 12 в същото време курва,абе че то на 12 години е дете сигурно имаме различни представи за значението на тази дума...,но както и да е... 8)
Но по начина,по който си го описала...единственото ми заключение е,че на това момче доверие неможе да му се има...Ти сама си ще си прецениш как да постъпиш.
Айди и успех 8)

А и още нещо,алкохола не е извинение за действията на хората...винаги много ме е било яд на това оправдание "Бях пиян/а"....един познат казваше така "е кат е пиян/а що не отиде да яде лайна ами......направи еди кое си (изневери например)"
Определено нямаме различна представа, като казвам курва, значи курва. Пие, пуши и се занимава с какви ли не мутри до сега. И не знам момчето наистина като приятел е готин, но за гадже май май не става.
Все пак мерси за съветите Ви и ще видя като се върне какво ще става. Ще говоря с него определено, но как ще мине никой не знае.
Това съм аз просто съм забравила да логна...

Erica
09-01-2007, 08:06
А пък според мен светът се е побъркал...Казваш,че е бившата му приятелка е на 12 в същото време курва,абе че то на 12 години е дете сигурно имаме различни представи за значението на тази дума...,но както и да е... 8)
Но по начина,по който си го описала...единственото ми заключение е,че на това момче доверие неможе да му се има...Ти сама си ще си прецениш как да постъпиш.
Айди и успех 8)

А и още нещо,алкохола не е извинение за действията на хората...винаги много ме е било яд на това оправдание "Бях пиян/а"....един познат казваше така "е кат е пиян/а що не отиде да яде лайна ами......направи еди кое си (изневери например)"
Определено нямаме различна представа, като казвам курва, значи курва. Пие, пуши и се занимава с какви ли не мутри до сега. И не знам момчето наистина като приятел е готин, но за гадже май май не става.
Все пак мерси за съветите Ви и ще видя като се върне какво ще става. Ще говоря с него определено, но как ще мине никой не знае.
Това съм аз просто съм забравила да логна...

Ами желая ти успех :!: Дано да ти се наредят нещата както искаш :!:
Определено имаме различна представа.От това което казваш за това девойче за мен тя е 'чукалка' 8)

П.П. Курва е омъжена жена,която изневерява на мъжа си.
Преди години се замислих какво всъщност значи тази дума и си купих тълковен речник за да и видя значението :D

LoveHim
09-02-2007, 21:07
А пък според мен светът се е побъркал...Казваш,че е бившата му приятелка е на 12 в същото време курва,абе че то на 12 години е дете сигурно имаме различни представи за значението на тази дума...,но както и да е... 8)
Но по начина,по който си го описала...единственото ми заключение е,че на това момче доверие неможе да му се има...Ти сама си ще си прецениш как да постъпиш.
Айди и успех 8)

А и още нещо,алкохола не е извинение за действията на хората...винаги много ме е било яд на това оправдание "Бях пиян/а"....един познат казваше така "е кат е пиян/а що не отиде да яде лайна ами......направи еди кое си (изневери например)"
Определено нямаме различна представа, като казвам курва, значи курва. Пие, пуши и се занимава с какви ли не мутри до сега. И не знам момчето наистина като приятел е готин, но за гадже май май не става.
Все пак мерси за съветите Ви и ще видя като се върне какво ще става. Ще говоря с него определено, но как ще мине никой не знае.
Това съм аз просто съм забравила да логна...

Ами желая ти успех :!: Дано да ти се наредят нещата както искаш :!:
Определено имаме различна представа.От това което казваш за това девойче за мен тя е 'чукалка' 8)

П.П. Курва е омъжена жена,която изневерява на мъжа си.
Преди години се замислих какво всъщност значи тази дума и си купих тълковен речник за да и видя значението :D
Ами няма значение. Аз исках да кажа, че тя просто е боклук независимо дали е курва или чуклка не става. А той не е точно толкова лош, супер характер има, но въпреки това ми обърна мнението за него след тази последната дискотека. Наистина не му е оправдание, че не помни, аз му казах, че като се върне трябва да говоря с него и като ми каже "айде с нас на дискотека" аз ще му кажа, че не искам пак да ме зареже и няма да ида ( това ме посъветва мама, апоред нея ще подейства поне да се извини, защото няма друг начин, времето не може да се върне)
Благодаря на всички до сега, но нека още някой да пише, колкото и стара да е темата.

tuzaro
09-02-2007, 21:09
ма тоя голем педофил аз не налитам на 12 годишни дето съм на 16 пак той...

LoveHim
09-02-2007, 21:19
ма тоя голем педофил аз не налитам на 12 годишни дето съм на 16 пак той...
Am kak da oбесня, че той не й е налитал даже и не му пука за нея. Не иска да й вдига као му звани дава на някой друг да говори. Просто тя е голяма напаст няма отръвка от нея

CvEtI`KiSs
09-02-2007, 21:22
Според мен тоя пич ви ебава всичките!!!!! Ту с едната, ту с другата... Такива ги има многу за нещастие!!!! :-k

Е*И му майката на въпросния пич ... тва е моето мнение ... от къде на къде ще ви врътка така и теб и тази дет се водят , че ходят ...

LoveHim
09-02-2007, 21:50
Според мен тоя пич ви ебава всичките!!!!! Ту с едната, ту с другата... Такива ги има многу за нещастие!!!! :-k

Е*И му майката на въпросния пич ... тва е моето мнение ... от къде на къде ще ви врътка така и теб и тази дет се водят , че ходят ...
Ами аз не мога да му тегля майната, щото се познава с майка ми, и е от редовните клиенти на вуичо ми и т. н. но просто няма да се държа по същия начин

09-03-2007, 10:08
xaxaxa ave moito momi4e ti si mnogo prosta ma xaxaxa tva izob6to s kva cel go napisa vav foruma i nie kakvo trqq da ti kajem- da prosta si! tova li o4akva6 da 4ue6 ai vse pak 6t ese opitam da kaja ne6to po temata
a kakvo e tva mom4e na 20god det hodi s 12 godi6no 4e to kosmi na p*****a nqma neznae pikai li i sa sarbi li q neznam ko te interesuva toq sled kato si li4i 4e edin bokluk xa
mn mi e sme6no

koalka
09-03-2007, 11:14
Не искам пак да поставям нещата в рамки, но това да си на 20 и да ходиш с момиче на 12, не говори много добре за теб.Поне на мен не би ми направило добро впечетление.
Явно на момчето му харесва да се забива и да се целува с всяка.В това няма нищо лошо, но проблема тук е, че явно ти си хлътнала по него.Използва типични трикове.Пример:ако трябва ще те чакам и 5 години.Доста заучено, не мислиш ли?Пък и само по себе си звучи невероятно и невъзможно, точно за него.Според мен трябва да поговориш с него и да се изясните, макар че не знам каква връзка можеш да имаш с такъв мъж.

09-03-2007, 11:28
Няма да изчета мненията - отговарям директно на това, което си написала.

Този не е добре! Да излиза с 12-годишно момиче, да се целува с друга в дискотеката и после да се обяснява, че нищо не помни. Я не си разбивай сърцето, заради някакъв побърканяк.

inSane_baby
09-03-2007, 11:35
Още 1 шматка...
Много станахте деба...
тия са въдът кат зайци :shock:

kaт бълхи напрау :smt005

Treselle_s
09-03-2007, 11:45
Проблема знаеш ли какъв ти е...ти тооолкова си хлътнала по него ,че го оправдаваш за всяка негова постъпка...Изневерил ти-бил е пиян...Ходил с 12 годишна-пак го оправдаваш ,че всъщност той не искал нищо общо с нея..Добре ,ама все пак са се целували нали?!.....А всъщност знаеш ли каква е истината момчето му е кеф да ви върти всичките и не прави разлика,че ти си на 16 -тя на 12...че тя е курва ,а ти не си... И зарежи го тва ,че е много печен..печен е докато не те из....... и след това те зареже.... Или го питай директно-иска ли да има нещо с теб или не.... За да не останеш ти прецаканата от цялата ситуация.. ::: :roll: :wink:

LoveHim
09-03-2007, 11:49
Ами аз нямам представа кога ще си дойде, но до седмица трябва да е тук. След като се върне ще говоря с него и моето мнение за него е, че се държи като някой 16 годишен, а всъщост е на 20. И за тези, които ме обиждаха-мерси за обидите, ама аз държа на това, че не обиждам някой без да го познавам и ако мислите че сте ме засегнали - е не сте. А за тези, които дадоха съвети - след като говоря с него ще пиша какво е станало. ОБЕЩАВАМ!

tedi_sunny
09-03-2007, 16:40
Той е на 20,а ходи с 12 годишна :shock: от това си прави изводите какъв е :arrow: Не се занимавай с него :!:

LoveHim
09-04-2007, 16:56
Той е на 20,а ходи с 12 годишна :shock: от това си прави изводите какъв е :arrow: Не се занимавай с него :!:
Не мога да разбера какво е значението след като аз говорих с негови приятели и те казаха, че само тя си мисли че ходят не е нещо кой знае какво. В крайна сметка всеки се учи от грешките си, нали?

pampers
09-04-2007, 17:02
дейба маа му педофилска как не го е срам да ходи с 12 годишна лапетия... охх до къде е стигнал света :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

Skullbreaker
09-04-2007, 17:13
Ако питаш дали си много тъпа - твърдо да!

LoveHim
09-04-2007, 19:02
Ако питаш дали си много тъпа - твърдо да!
И кво направи като ми каза, че съм много тъпа? Някъде да виждаш да съм питала това?
Виж кво, не та знам къв си, ама не си ти човека,който ще ми каже дали съм много или малко или дали изобщо съм тъпа! Като не ти допада темата и човека, койта я е писал, простоя пропусни и не обиждай. И пак ти казвам не си ти човека, който ще ме обижда, достатъчно акъл имам и достатъчно неща са ми минали през главата, че да знам каква съм и какво говоря (нямам предвид нищо свързано с момчета и такива глупости)

LoveHim
09-04-2007, 19:08
Ебахти хората в тоя форум. Аз не съм писала някакви обиди и такива глупости, а пък вие се скъсахте да ме обиждате. Като сте таквиз ме обиждайте в очите. Във форума и аз мога.
П.П. Ще помоля модератприте да заключат темата, ако може. Омръзна ми от тъпанари в тоя форум!!!

Бай Гроздан
09-04-2007, 19:41
Ебахти хората в тоя форум. Аз не съм писала някакви обиди и такива глупости, а пък вие се скъсахте да ме обиждате. Като сте таквиз ме обиждайте в очите. Във форума и аз мога.
П.П. Ще помоля модератприте да заключат темата, ако може. Омръзна ми от тъпанари в тоя форум!!!
те обиждат него че е педофил (на същото мнение съм) а не тебе само един човек ти каза че си тъпа но това не означава че ние се "скъсваме да те обиждаме"

Аз не съм писала някакви обиди и такива глупости

Ако аз съм шматка не знам Вие какви сте и простотиите не в моята тема направете си вие тема. О да аз забравих вие едва лли знаете как.
ангелче :smt007 верно тва изобщо не е неква супер голяма обида ама защо я отправяш към всички нас :-k ](*,) :-k

09-04-2007, 21:49
Ебахти хората в тоя форум. Аз не съм писала някакви обиди и такива глупости, а пък вие се скъсахте да ме обиждате. Като сте таквиз ме обиждайте в очите. Във форума и аз мога.
П.П. Ще помоля модератприте да заключат темата, ако може. Омръзна ми от тъпанари в тоя форум!!!
те обиждат него че е педофил (на същото мнение съм) а не тебе само един човек ти каза че си тъпа но това не означава че ние се "скъсваме да те обиждаме"

Аз не съм писала някакви обиди и такива глупости

Ако аз съм шматка не знам Вие какви сте и простотиите не в моята тема направете си вие тема. О да аз забравих вие едва лли знаете как.
ангелче :smt007 верно тва изобщо не е неква супер голяма обида ама защо я отправяш към всички нас :-k ](*,) :-k
Ами сори, ама аз не пиша за да ме обиждат! И казах вече, на който не му харесва темата да си направи по готина и да не ме обижда (говоря само за тези, който обидиха мен и въпросното момче) Все пак не съм ви искала мнението за него, защото аз го познавам много по-добре от всички тук. Въпроса ми беше свързан със съвет, какво да правя?

LoveHim
09-04-2007, 21:52
Ебахти хората в тоя форум. Аз не съм писала някакви обиди и такива глупости, а пък вие се скъсахте да ме обиждате. Като сте таквиз ме обиждайте в очите. Във форума и аз мога.
П.П. Ще помоля модератприте да заключат темата, ако може. Омръзна ми от тъпанари в тоя форум!!!
те обиждат него че е педофил (на същото мнение съм) а не тебе само един човек ти каза че си тъпа но това не означава че ние се "скъсваме да те обиждаме"

Аз не съм писала някакви обиди и такива глупости

Ако аз съм шматка не знам Вие какви сте и простотиите не в моята тема направете си вие тема. О да аз забравих вие едва лли знаете как.
ангелче :smt007 верно тва изобщо не е неква супер голяма обида ама защо я отправяш към всички нас :-k ](*,) :-k
Ами сори, ама аз не пиша за да ме обиждат! И казах вече, на който не му харесва темата да си направи по готина и да не ме обижда (говоря само за тези, който обидиха мен и въпросното момче) Все пак не съм ви искала мнението за него, защото аз го познавам много по-добре от всички тук. Въпроса ми беше свързан със съвет, какво да правя?
Това бях аз...